Semináře

Kurzy věštění, magie a osobního rozvoje

Jak rezervovat místa na seminářích

Na stránce daného semináře najdete rezervační formulář, kde vyplníte svoje jméno a kontaktní údaje.

Během několika dní vám na uvedený e-mail přijde výzva k úhradě korzovného, případně pokud se již datum konání akce blíží, domluvíte se např. na platbě v hotovosti.

Kurzovné se hradí předem na účet dané lektorky, tedy toho kdo daný seminář pořádá.

Ceny a podmínky kurzů 2021

Kurzovné činí 2 200 Kč

Důchodci a studenti mohou uplatnit slevu 1 500 Kč

Platnost všech uhrazených rezervací na semináře, které účastníci kurzů nemohou zúčastnit automaticky prodlužuje na celý rok 2021 a pro kurzy, které se již letos nebudou opakovat, též na rok 2022.

Magie peněz

Principy přitahování prosperity

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

9.-10. října

vyprodáno

Seminář vede Vanessa.

Nová podoba oblíbeného programu, který vás naladí na zlatou žílu. Ukážeme si, jak rozproudit ve svém životě tok prosperity, zbavit se bloků a negativních přesvědčení a ponoříme se také do otázek kariéry a smysluplného života. Seminář bude vycházet z magických úspěchů a zkušeností s přitahováním prosperity prostřednictvím regrese do minulých životů a konstelací, s nimiž jsme v poslední době oslavily mnohé úspěchy a získaly hmatatelné výsledky.

Duchové a bytosti

Svět tajemných bohů a duchů

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

30.-31. října

5 volných míst

Seminář vede Vanessa.

Součástí je speciální rituál s duchy zesnulých a předků v čase, kdy je rouška mezi světy nejtenčí. Poznejte, kteří bohové a duchové jsou s vámi spřízněni a jak se v tomto světě projevují. Navážeme kontakt s duchy předků a pohanských bohů prostřednictvím kyvadla a spiritistické desky. Poznáte svoje patrony ve světě za oponou.

Praktická magie

Jak na rituály a zhmotňování přání

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

13.-14. listopadu

4 volná místa

Seminář vede Vanessa

Seminář přináší srozumitelný a komplexní úvod do praktické magie. Naučíte se vše potřebné k tomu, abyste mohli sami začít vnášet do svého života pozitivní změnu a manifestovat svá přání.

Tarot

Vykládáme z karet jako profesionálové

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

15.-16. ledna 2022

6 volných míst

Seminář vede Vanessa

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své přesné předpovědi, a často až zarážejícím způsobem výstižné výklady? Jak je vůbec možné zjišťovat informace o vzdálených místech a třetích osobách – a může se tomuto umění naučit každý? Na tomto semináři se zaměříme na umění a řemeslo věštění z karet, na obvyklé chyby začátečníků a ukážeme si konkrétní osvědčené techniky výkladu. Nebudou chybět tajemné hry s Tarotem, které nám dovolí nahlédnout do našeho nitra.

Magie lásky

Tajemství šťastné lásky a vztahů

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

12.-13. února 2022

8 volných míst

Seminář vede Vanessa.

Co ví čarodějnice o lásce, o vztazích a o hledání spřízněné duše? Všelicos! Žádaný seminář představuje esenci mnohaletých zkušeností s poradenstvím, léčením a rituály na téma magie lásky. Seminář se zabývá minulostí, současnými vztahy i přitahováním nové lásky a seznamováním. Hodí se pro svobodné, zadané i váhající.

Vykládáme karty Lenormand

Naučte se věštit z “lenormandek”

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

26.-27. února 2022

8 volných míst

Seminář vede Vanessa.

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své přesné předpovědi, a často až zarážejícím způsobem výstižné výklady? Využijte možnost naučit se tradovanému umění přímo od zkušené čarodějnice Vanessy, která orákulum mademoseille Lenormand úspěšně používá ve své profesionální praxi. Na tomto semináři se proniknete do významů všech 36 karet, jejich kombinací a naučíte se jednoduché metody výkladu až po ty složitější. Nebudou chybět konkrétní příklady z praxe a výklady na reálné situace účastníků.

Šestý smysl

Intuice, výklad snů a znamení, práce s kyvadlem

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

Seminář nemá aktuálně vypsaný termín.

Schopnost získávání informací mimosmyslovou cestou máme všichni. Ukážu vám, jak využívat obrovskou moudrost vlastního těla při získávání informací o druhých osobách a situacích a nebo jak číst znamení, která se přirozeně vyskytují všude kolem. Nová podoba mého nejpopulárnějšího semináře o rozvíjení intuice. Vyzkoušíme si práci s kyvadlem a procentuální tabulkou.

Magie pro pokročilé

Rituální magie do hloubky

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

Nový seminář inspiruje dalšími technikami sesílání kouzel. Pronikneme hlouběji do tvorby rituálů a magických zákonitostí, dozvíte se o použití barev, přírodnin nebo o správném načasování kouzel pro jejich maximální efekt. Naučíte se, jak si vyrobit talisman, magickou runovou pečeť a magický váček. Ukážeme si také některé zajímavé techniky čarování se stužkami a se svíčkami. Pozornost budeme věnovat také otázkám odvracení a rušení kouzel, obrany a ochrany.

Kartomancie

Věštění osudu z hracích karet

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00 

Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

Poznejte tajemství hracích karet, s nimiž se věští od časů Napoleona. Naučte se číst osud, který prozrazují kříže, piky káry a srdce. Ukážu vám, jak číst hrací karty, ze kterých se vykládá osud mnoho století na celém světě. Vyslechnete si také legendy a pověry, které se s kartami pojí. Věřím, že si je zamilujete – dnes jsou mojí nejoblíbenější věšteckou metodou!

Andělská magie

Rituály, léčení a meditace s archanděly

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

Zhmotňování našich snů a cílů s pomocí andělských bytostí. Naučíme se je vnímat, povolávat a rozlišovat. Součástí je tvorba andělské mandaly a talismanu, tradiční živlový rituál a věštění z andělských karet.

Tarot pro zasvěcené

Další hry, tipy a triky s tarotem

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

Seminář aktuálně není vypsán.

Už si vyložíte na vztah nebo co vás čeká tento týden – u toho ale poznávání s Tarotem zdaleka nekončí! Nový program pro ty, kdo se chtějí dost hlouběji a dál. Naučte se, jak číst energii míst na dálku. S pomocí karet také otevřeme a prozkoumáme vaši třináctou komnatu. Povíme si něco o jejich historii a prožijeme v meditaci velkolepou Cestu blázna Velkou Arkánou. Dozvíte se také, jak vykládat obrácené karty, které patří jednoznačně k pokročilým postupům a na chvíli se také stanete tarotovými vyšetřovateli záhadného zmizení…

Věštění bez karet

Hádáme osud a budoucnost

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

Jak se dá věštit bez tarotových karet? Věštění “po staru” si dokázalo poradit často jen z toho, “co dům dal”. Naučte se prorokování a hádání osudu vrháním kostek, s pomoci veršů, papíru, vosku nebo třeba komunikaci s duchy zesnulých. Věštilo se také z knih, z plamene svící nebo třeba vrháním fazolí. Vyzkoušíte si také čínskou věštbu s rybkou a další exotické metody.

Odeklínání speciál

Vymítání démonů minulosti

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

Seminář nemá aktuálně vypsaný termín.

Speciální aktualizovaná podoba legendárního semináře, kde se zabýváme odstraňováním různých uřknutími a kleteb, je určena novým příchozím i těm, kdo již seminářem v minulosti prošli a chtěli by pokročit dále Prostřednictvím obrazů, symbolů a síly slova vystopujeme kořeny zla, které nám zabraňují v plném prožívání, vypořádáváme se s dávnými křivdami, se zradou, opuštěním a jinými kostlivci, které schováváme ve skříni.

Mariášové karty

Věštíme a vykládáme z nich

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

Z mariáše se věštilo v českých hospodách, cirkusech a maringotkách nejméně sto let. vykládá z něj také nejslavnější česká kartářka, paní Kludská. Jaká tajemství vám odhalí žaludské eso a Boží oko? Naučte se tradičnímu věštění z mariášových karet.

Čakry

Léčení, harmonizace a práce s energií

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00 

Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

Vrací se oblíbený seminář, který uvádí do energie vlastního těla. Zaměříme se na všechny klíče k energii – dech, zvuk, pohyb a vizuální symboly a ukážeme si tyto klíče k otevření a nabíjení všech sedmi čaker. Naučíte se řadu energetických cvičení, od základních technik vystředění se a uzemnění, které jsou základem všech magických rituálů a energetických cvičení, až po složitější manipulaci s čakrami.

Minulé životy

Reinkarnace a historie duše

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

 Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

Tajemná historie vaší duše z minulých vtělení vás možná ovlivňuje ještě dnes. Nový seminář, který prozkoumá tajemství reinkarnace. Budeme procházet ve vizích vaše minulé životy, hledat skryté souvislosti a nalézat chybějící odpovědi.

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.