Semináře

Semináře věštění, magie a šestého smyslu s Noirou v Praze.

Termíny a volná místa na rok 2019 níže

Jak rezervovat místenky

E-mailem na noira@anima-noira.cz.

Můžete mi také napsat SMS nebo zavolat na +420 777 093 373.

Níže najdete seznam vypsaných seminářů, na kterých jsou volná místa.

Pro rezervaci od Vás potřebuji

  • Jméno,
  • E-mail
  • Telefonní číslo

Pošlete mi je na mail, spolu s daty seminářů, o které máte zájem.

Cena vstupného včetně pomůcek, činí

  • 700 Kč u odpoledního semináře
  • 1 000 Kč u celodenního semináře
  • 2 000 Kč u víkendového semináře

Důchodci a studenti mohou uplatnit 50% slevu.

Účastníci si hradí sami dopravu a případné ubytování v Praze, jakož i svoji konzumaci po čas semináře v čajovně.

Rezervace se hradí v plné výši předem na účet 670100-2211850266/6210.

Praktické informace pro účastníky najdete na stránkách s jednotlivými programy. Dostanete je také jako účastník včas e-mailem a SMSkou.

Věštíme z žolíkových karet

Vykládáme z hracích karet

odpoledne, 13:00-17:00

30. března – sobota
vyprodáno

Znáte píseň o vojákovi, který vyčetl celý vesmír z balíčku karet? My se to společně naučíme. Ukážu vám, jak číst červené a černé karty, které obrátily nejeden život hráče. Vyslechnete málo známé legendy a pověry, které se tradují mezi hráči a které vychází ze skutečného věštění.

Tarot: Věštění z karet

Vykládáme tarot jako profesionálové

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

27.-28. dubna
poslední volná místa

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své předpovědi? Na tomto semináři se zaměříme na umění a řemeslo věštění z karet, na obvyklé chyby začátečníků a ukážeme si konkrétní osvědčené techniky výkladu. Nebudou chybět tajemné a zábavné hry, které dají nahlédnout do minulosti, současnosti i budoucnosti.

Šestý smysl

Intuice a výklad znamení

celodenní, 10:00- 17:00

25. května – sobota
9 volných míst

Ukážu vám, jak využívat obrovskou moudrost vlastního těla při získávání informací o druhých osobách a situacích nebo jak číst znamení, která se přirozeně vyskytují všude kolem.  Naučíme se pracovat s kyvadlem a procentuální tabulkou. V ceně pro každého je kyvadélko z polodrahokamů od české umělkyně.

Mariášové karty

Věštíme a vykládáme z nich

celodenní, 10:00- 17:00

26. května – neděle
12 volných míst

Naučte se tradiční české vykládání z mariášových karet. Z jednohlavého mariáše vykládala i nejslavnější česká věštkyně, paní Kludská. Z mariáše se věštilo v českých hospodách, cirkusech a maringotkách nejméně sto let. Jaká tajemství vám odhalí žaludské eso a Boží oko?

Magická mysl

Zhmotňujeme svá přání silou mysli

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

15.-16. června
3 volná místa

Seminář přináší srozumitelný a komplexní úvod do praktické magie. Naučíte se vše potřebné k tomu, abyste mohli sami začít vnášet do svého života pozitivní změnu a manifestovat svá přání. Provedu vás od správné formulace záměru přes úskalí, které přináší ovlivňování reality, ke konkrétním technikám, jimiž lze seslat “kouzlo”.

Věštění po staru

Věštíme ze všeho, co dům dal

odpoledne, 13:00-17:00

6. července – sobota
12 volných míst

Naučte se věštit jako naši předkové – bez tarotových karet, jenom z toho, co dům dal. Přijďte zakusit, jak se hádal osud vrháním kostek nebo ordálem z vody. Ukážeme si také základní výklad mariášových karet. Budeme hádat váš osud na nový rok a vše si budete moci vyzkoušet.

Jasnozřivé sny a vize

Vykládáme sny, symboly a vize

odpoledne, 13:00 – 17:00

27. července – sobota
12 volných míst

Přístup k jasnozřivým vizím má každý, stačí otevřít oči. Vyzkoušíme si jednoduché vize, které vám pomohou v rozhodování. Budete vykládat podivuhodné náhody a znamení, která se opravdu staly lidem jako vy. Naučíte se také, jak vyvolat prorocký sen a vykládat sny podle tajného klíče, o kterém snáře mlčí.

Tarot pro zasvěcené

Pokročilé hry, tipy a triky

celodenní, 10:00-17:00

28. července – neděle
12 volných míst

Naučte se, jak číst energii míst nebo jak za pomoci karet otevřít svoji třináctou komnatu. Budeme s kartami čarovat, povíme si něco o jejich historii a prožijeme Cestu blázna celou Velkou Arkánou. Naučíte se také, jak vykládat obrácené karty.

Minulé životy

Tajemství reinkarnace

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

17.-18. srpna
9 volných míst

Nový seminář, který prozkoumá tajemnou historii vaší duše. Podrobnosti již brzy.

Magie peněz

Zhmotňujeme prosperitu

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

21.-22. září
9 volných míst

Připravuji opakování úspěšného semináře, který vás naladí na zlatou žílu. Ukážeme si, jak rozproudit ve svém životě tok prosperity, zbavit se bloků a negativních přesvědčení a ponoříme se také do otázek kariéry a smysluplného života.

Magie lásky

Pronikněte do alchymie vztahů

celodenní, 10:00-17:00

termíny dle vašeho zájmu

Co ví čarodějnice o manželství a lásce, o hledání spřízněné duše? Hodně. Dovolte mi podělit se s vámi o moudrost alchymie vztahů, tak aby začala pracovat pro vás. Zlomíme pár kleteb a prožijeme, co je zapotřebí k tomu, aby naše kouzla na lásku a toužebná přání začala fungovat.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.