Semináře

Duchovní semináře na esoterická témata s Noirou v Praze.

Termíny a rezervace na rok 2019 níže

Jak rezervovat místenky

E-mailem na noira@anima-noira.cz.

Můžete mi také napsat SMS nebo zavolat na +420 777 093 373, zejména pokud se datum semináře blíží nebo jsou volná poslední místa.

Níže najdete seznam vypsaných seminářů, na kterých jsou volná místa.

Pro rezervaci od Vás potřebuji

  • Jméno,
  • E-mail
  • Telefonní číslo

Pošlete mi je na mail, spolu s daty seminářů, o které máte zájem.

Cena vstupného včetně pomůcek, činí

  • 700 Kč u odpoledního semináře
  • 1 200 Kč u celodenního semináře
  • 2 000 Kč u víkendového semináře

Občas jsou vypisovány speciální akce a slevy pro odběratele newsletteru. Účastníci si hradí sami dopravu a případné ubytování v Praze.

Rezervace se hradí v plné výši předem na účet 670100-2211850266/6210.

Praktické informace pro účastníky najdete na stránkách s jednotlivými programy. Dostanete je také jako účastník včas e-mailem a SMSkou.

Chcete uspořádat soukromou lekci nebo jiný program?

Napište mi!

Věštění po staru

Věštíme ze všeho, co dům dal

26. leden 2019 13:00-16:00
3 volná místa

Naučte se věštit jako naši předkové – bez tarotových karet, jenom z toho, co dům dal. Přijďte zakusit, jak se hádal osud vrháním kostek nebo ordálem z vody. Ukážeme si také základní výklad mariášových karet. Budeme hádat váš osud na nový rok a vše si budete moci vyzkoušet.

Jasnozřivé sny a vize

Vykládáme sny, symboly a vize

23. únor 2019 13:00-16:00
VYPRODÁNO

Přístup k jasnozřivým vizím má každý, stačí otevřít oči. Vyzkoušíme si jednoduché vize, které vám pomohou v rozhodování. Budete vykládat podivuhodné náhody a znamení, která se opravdu staly lidem jako vy. Naučíte se také, jak vyvolat prorocký sen a vykládat sny podle tajného klíče, o kterém snáře mlčí.

Věštíme z žolíkových karet

Naučte se vykládat z hracích karet

30. březen 2019 13:00-16:00
10 volných míst

Znáte píseň o vojákovi, který vyčetl celý vesmír z balíčku karet? My se to společně naučíme. Ukážu vám, jak číst červené a černé karty, které obrátily nejeden život hráče. Vyslechnete málo známé legendy a pověry, které se tradují mezi hráči a které vychází ze skutečného věštění.

Tarot: Věštění z karet

Vykládáme z karet jako profesionálové

duben 2019, víkendový

Připravuji opakování úspěšného a velmi oblíbeného víkendového semináře, kde zasvěcuji do věštění z karet, zejména tarotových ale i do jiných balíčků, kde využijeme stejné principy.

Magie lásky

Pronikněte do alchymie vztahů

květen 2019, víkendový

Připravuji opakování semináře, který považuji za jeden ze svých nejvýznamnějších počinů vůbec. První den budeme rozkódovat příčiny neúspěšných vztahů, druhý den věnujeme tomu, jak do svého života přitáhnout lásku.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.