Kartomancie

Věštění osudu a výklad z hracích karet

12 volných míst

Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

SO 10-17h, NE 10-15h
Vstupné od 1 500 Kč

Znáte píseň o vojákovi, který vyčetl celý vesmír jen z balíčku karet? My se to společně naučíme. Ukážu vám, jak číst hrací karty, ze kterých se vykládalo za časů Napoleona už po staletí na celém světě. Vyslechnete si také mnohé legendy a pověry, které se s nimi pojí. Proč je černé eso kartou smrti, a jak vyčteme načasování konkrétních událostí? Ukážu vám, jak číst červené a černé karty, které obrátily nejeden život hráče. Vyslechnete si také málo známé legendy a pověry, které se tradují po staletí.

TERMÍNY:

Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

O jaké karty se jedná?

Hrací karty francouzského typu se používají se ke hrám jako je bridž, kanasta nebo poker. Tvoří je čtyři řady, srdce, kříže, listy (píky) a kára (diamanty).

Poznáme je podle toho, že jsou vytištěny ve dvou barvách – převažuje červená a černá a také podle toho, že obsahují žolíky. Někdy se jim proto také říká “žolíkové karty”.

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Studenti na mých seminářích vždy oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Tyto semináře vedu již 8 let. Věřím že si i nadále najdou své příznivce a že zavítáte do nového čarodějnického studia, které jsme pro vás nově otevřely v srdci Prahy na Malé straně.

Program semináře

Základy výkladu – Příznivé a nepříznivé karty v tomto balíčku rozeznáte na první pohled, podle barev. Jaký význam mají dvě černé a dvě červené barvy? Vykládáme přítomnost figury.

Nejhorší karty – Když je uvidíte, je zle! Která je obávanou kartou nočních můr? Která karta se nazývá “ďáblovo lože”?

Nejlepší karty – Když se objeví, srdce potěší. Která karta věstí šťastný domov a splněná přání?

Karty se speciálním významem – Z hracích karet se dá výborně hádat načasování událostí. Které jsou tajné časové karty? Co když se nám objeví žolík, nebo dokonce dva nebo tři?

Ukázky výkladu – Vykládáme karty na nejčastější vztahové záležitosti, pracovní otázky, budoucnost a další témata, která budou vycházet z otázek účastníků.

Legendy o kartách – Vojákovu píseň, kterou nahrály i české kapely, napsali v roce 1948. Legenda, o které pojednává, se však traduje při nejmenším od 18. století. Ukrývá balíček karet všechny mystéria? K magické moci karet a k válce se váže i druhá nejslavnější legenda, kterou je použití pikového esa ve válce ve Vietnamu v rámci psychického boje.

Komu je seminář určen

Seminář je vhodný pro všechny, kdo se zajímají o vykládání karet a metody věštění. Vlastní zkušenosti se nepředpokládají. Technika může být zajímavou rychlejší alternativou k tarotu. Program je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

Děkuji za krásný zážitek ze semináře. Už se těším na další dlouho jsem nepotkala tak charismatického člověka, jako ty. Moc děkuji za krásné odpoledne plné nových myšlenek.

Jarča

Pardubice

Seminář nádherný, úžasný výklad, bylo to pohlazení po duši, super atmosféra, moc mi to pomohlo hlavně v roli začátečníka, mám skvělý pocit, moc Ti za něj děkuji, milá Noiro, a těším se na další s Tebou.

Jiřina

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Pokud chcete pracovat s vlastním balíčkem karet, doneste si jej. Budeme používat standardní balíček karet na canastu (bridge, poker) se dvěma až čtyřmi žolíky.

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.