{

Čarodějnice vypráví

Po dvouleté odmlce začal opět vycházet pravidelný newsletter e-mailem, ve kterém dostáváte moje nové články, pozvánky na živé akce a novinky k připravovaným knížkám.

Věstník vychází třikrát do měsíce a je zdarma. K jeho odebírání se můžete přihlásit vpravo, stačí, když vyplníte e-mailovou adresu. Archiv všech vydání také vždy najdete zde na této stránce.

Roční seriál, který bude vycházet do konce roku 2019 přiblíží tajemné zvyky a rituály našich předků spojené se slunečním cyklem. Tyto články se těšily velké oblibě na Čarovném zrcadle a já jsem si vzala za úkol ukázat vám, jak zapojit sílu přírody a planet do současného života.

Vedle toho budu psát o tématech mých připravovaných knížek, tedy hlavně o jasnozřivosti a věštění. Dočtete se ale i o čakrách, reinkarnaci a jiných esoterických tématech.

Objeví se občas také pár povídek z mého života a duchovní praxe, vždy podle skutečných událostí. Stovky hodin strávené nasloucháním neuvěřitelným lidským osudům ve mně probudilo vypravěčského ducha, a můj vlastní život čarodějky byl barvitý sám o sobě.

Anima Noira

každý desátý den vždy

posílám dvěma tisícům duchovních hledačů e-mail s novou inspirací

Archiv