Duchové a bytosti

Naši předkové, patroni a pomocníci
Svět pohanských bohů a duchů

Seminář nemá aktuálně vypsaný termín.

SO 10-17h + NE 10-15h
Vstupné 2 200 Kč, studenti a důchodci 1 500 Kč

Speciální dušičkový seminář zprostředkuje setkání s mnohými bohy a duchy, spojení s předky a poznání našich patronů ve světě za oponou. Jaké druhy duchovních bytostí známe a v čem nám mohou pomoci? Navážeme kontakt s duchy předků a pohanských bohů prostřednictvím kyvadla a spiritistické desky. Poznáte svoje patrony ve světě za oponou.Nebude chybět ani pojednání o klasických bytostech západního okultismu, jakými jsou živlové a planetární bytosti. Součástí je speciální rituál s duchy zesnulých a předků v čase, kdy je rouška mezi světy nejtenčí.

TERMÍNY:

Seminář nemá aktuálně vypsaný termín.

Jak se přihlásit na seminář

Jak se přihlásit na seminář

Vyplňte přihlašovací formulář vpravo. Do 3 dnů Vám pošleme pokyny k úhradě Vaší místenky. Instrukce pro účastníky poté dostanete v týdnu konání semináře e-mailem, nebo si je můžete kdykoliv přečíst níže na této stránce, kde najdete veškeré potřebné informace o konání.

Rezervovat místo na semináři

Datum

7 + 15 =

Komu je seminář určen

Program je vhodný od 18 let.

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Pro malování si můžete chtít přinést vlastní pastelky nebo jiné (suché) barvy (voskovky, progresy, fixy…). 

Co říkají účastníci

Odnáším si větší důvěru ve svět duchů a komunikaci s ním. Vždycky jsem míval různé vjemy, ale pokládal jsem je za pouhé fantazie. Zjistil sem, že jim mohu důvěřovat.
Radko P.

Praha

Tento seminář mě posunul opět o něco blíže k pochopení světa bytostí a seznámil mě s možnou komunikací mezi naším světem a světem duchů. Zanechal ve mě silný zážitek i výběr hudebních ukázek… opravdu skvělé, doporučuji!
Renata R.

Praha

Seminář, který Noira ideálně načasovala na Dušičky, byl opravdu zážitkový. Ze začátku jsem se bála, že některé věci mi nebudou příjemné, ale celé dva dny se odvíjely v příjemném a kamarádském duchu. Nejen, že jsem navázala kontakt s různými bytostmi, ale uvědomila jsem si, kam chci směřovat a kde mám kořeny. To co jsem delší dobu tušila se potvrdilo. Ač po prvním dni se mi špatně spalo, později se to upravilo. Věci do sebe začaly zapadat, navíc jsem dost ovlivnila přítele a ten se začal o jiný svět také zajímat. Věřím, že další zážitky ještě přijdou. Co ještě oceňuju je návštěva dalších čarodějů, kteří víkend obohatili i o svoje zážitky a vědomosti.
Lenka

Brno

Seminář byl naplněn nádhernou a mocnou starodávnou silou bytostí a duchů, před kterou je mi ctí se sklonit a v tomto duchu děkuji tobě i všem mágům a čarodějům za zážitky a zkušenosti, se kterými jsem se mohla setkat.
Simona

Říčany

Na seminář jsem šla se smíšenými pocity, ale ještě před zahájením mě atmosféra, která se vytvořila naprosto nadchla a bylo jasné, že mi nezkazí náladu vůbec nic. Po semináři jsem jela navštívit svoje zemřelé blízké na Břevnov.
Jdu na hřbitov, když tu, na trávníku běhá prase. Koukám jako blázen, prase k nikomu nepatří, před lidmi uhýbá. Sedla jsem si a dívám se, a ono přišlo ke mně, strčilo mi rypáček na dvacet centimetrů od obličeje, nechalo se vyfotit mobilem, jakoby pozovalo. Nakonec ještě zakvíkalo a když jsem se zvedla, že půjdu, šlo se mnou. Bylo mi úzko, že ho tam nechávám. Když jsem se stejnou cestou vracela, bylo pryč.
Chystám se do práce, ale říkám si, že si ještě vygooglím to jméno z magické pečeti, tak ze slušnosti, když někoho oslovuji, abych se aspoň podívala o koho jde. No a vidím… Cerridwen, bohyně ke které patří měsíc a PRASE.
Hanka

Praha

Seminář se mi moc líbil. Hlavně se dozvídám spoustu použitelných informací k praktickému použití. Po rituále předků paradoxně vnímám lepší vztah s mým bývalým manželem.
V duchovním světě jsou náznaky nového duchovního kamaráda – Venuše. Takže ti moc děkuji a cením si tvých rad. Těším se na další seminář.
Romana

Severní Čechy

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.