Věštění z karet Lenormand

Vykládáme obrázkové karty mademoseille Lenormand a cikánské karty

 

8 volných míst

Seminář 26.-27. února 2022

SO 10.00-17:00 + NE 10:00-15:00
Vstupné 2 200 Kč, studenti a důchodci 1 500 Kč

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své přesné předpovědi, a často až zarážejícím způsobem výstižné výklady? Využijte možnost naučit se tradovanému umění přímo od zkušené čarodějnice Vanessy, která orákulum mademoseille Lenormand úspěšně používá ve své profesionální praxi. Na tomto semináři se proniknete do významů všech 36 karet, jejich kombinací a naučíte se jednoduché metody výkladu až po ty složitější. Nebudou chybět konkrétní příklady z praxe a výklady na reálné situace účastníků.

TERMÍNY:

26.-27. února 8 volných míst

Vanessa

Vanessa

vede tento seminář

Dar pro magii si nesu z minulých životů. největší zkušenosti mám právě s magii vztahů a lásky, které s nimiž pomáhám ženám již řadu let. Seminář Magie lásky považuji za to nejsmysluplnější, co s kolegyněmi čarodějkami pořádáme a proto jsem ho s nadšením převzala po Noiře, která odjela.

Program semináře

Orákulum Lenormand – Kde se vzaly tyto obrázkové karty. Kdo byla mademoseille Lenormand? V čem se liší od tarotu a jiných metod věštění? K čemu se tyto karty hodí. Ukázky různých variant a zpracování tohoto slavného balíčku.

Významy karet – V tomto orákulu má každá karta svůj jedinečný a jednoznačný význam a vy se je naučíte.

Významy karetních kombinací – Jak číst sekvence karet vytažených za sebou a rozvíjet jejich významy. Začnete vidět příběhy a události.

Výklady na jednu otázku – Jak nám karty mohou pomoci k rozhodování.

Karta dne – K čemu slouží a jak nám může pomoci tahat si jednu kartu na každý den.

Vztahový výklad – Naučím vás rozklad, který sama používám na rozklíčování složitých vztahových situací.

Keltský kříž – složitější výklad o deseti kartách, který vám ukáže celou situaci.

Velký výklad na 21 karet – Mistrovský výklad odhaluje minulost, přítomnost i budoucnost.

Praktické příklady a výklady na konkrétní situace z okolí účastníků.

Jak se přihlásit na seminář

Jak se přihlásit na seminář

Vyplňte přihlašovací formulář vpravo. Do 3 dnů Vám pošleme pokyny k úhradě Vaší místenky. Instrukce pro účastníky poté dostanete v týdnu konání semináře e-mailem, nebo si je můžete kdykoliv přečíst níže na této stránce, kde najdete veškeré potřebné informace o konání.

Rezervovat místo na semináři

Datum

2 + 1 =

Komu je seminář určen

Dovednost věštění z karet je užitečná pro každého – nejen pro zvědavé báby! Karty nám mohou pomoci k tomu, abychom volili pro nás nejlepší rozhodnutí, odhadovali správně motivace druhých lidí a nepromarnili nabízené příležitosti. Seminář může být odrazovým můstkem pro to, abyste začali karty i profesionálně vykládat, budete-li nakloněni tomu si takto přivydělat. Máte zkušenosti s věštěním nebo jste jenom zvědaví a chcete to zkusit, když už doma ty karty máte? Přijďte, protože tento program bude zábavný a vhodný i pro naprosté laiky. Program je vhodný pro mladistvé od 15 let.

Co budete potřebovat

Pokud máte vlastní balíček karet Lenormand, určitě je vezměte s sebou. Vlastní karty však nejsou nezbytné.

Techniky výkladu uplatníte i při vykládání podobných obrázkových karet, jako jsou tzv. cikánské karty nebo orákulum Kipper.

Co můžete nechat doma, jsou mariášky, hrací karty, taroty a jiné karty, z nchž se vykládá poněkud jinak a jsou jim věnovány extra semináře.

Co říkají účastníci

Tento seminář se koná poprvé.
Buďte první, kdo to zažije!

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.