Čarodějnice

jsme tři čarodějnice ♦ pomáháme lidem ♦ léčíme ♦ věštíme ♦ čarujeme

Trojice čarodějnic pod hlavičkou Anima Noira. Kdo jsme, kde jsme se vzaly a co s pomocí kouzel dokážeme a nedokážeme?

Měla jsem možnost setkat se se stovkami žen, které se ode mne učily a měly určité nadání pro magii. Věřila jsem, že jednoho dne mi pošle osud do cesty někoho, kdo by se mi mohl vyrovnat znalostmi a zkušenostmi a vnesl jiné dary do činnosti, kterou miluji a kterou jsem si vybrala za svoje poslání. Skutečných čarodějnic se rodí málo a tak jsem na ty dvě pravé čekala deset let. V Praze mne svedl osud dohromady s Vanessou, Thamarou a Miou, u kterých mne ihned ohromil jejich talent a rozsah schopností a vědomostí, které mají o magii, každá z jiného pohledu. Utvořily jsme čarodějnický coven, sabat čarodějnic který pod hlavičkou Anima Noira působí dál, poté co jsem se vdala a žiji v zahraničí.

 Anima Noira, srpen 2021

Kdo jsme

Tři čarodějky… Spojuje nás láska k magii a čarodějnictví, odkazu pohanských předků i velké životní zkušenosti, které jsme získaly často v boji s osudem. Zažily jsme dobré i to špatné,  rozumíme ženám, které zejména naše služby vyhledávají.

Máme různé nadání a dary. Specializujeme se každá podle nich. Dokážeme pokrýt většinu situací, se kterými se lidé na čarodějnice tradičně obracejí. V případech, kdy je zapotřebí velká síla, pracujeme na rituálech i společně. Naše duchovní pomoc je přístupná komukoliv, kdo je ochoten řídit se naší radou a sám se i na uskutečnění svého záměru aktivně podílet.

Co dokážeme

Spravit rozvrácený vztah
Přitáhnout prosperitu
Uzdravovat nemoce
Ovlivňovat štěstí
Odvracet kletby

Co nedokážeme

Měnit minulost a vracet čas
Křísit mrtvé
Prodlužovat život lidem, kteří umírají sešlostí věkem

Vanessa

“Schopnosti mám z mnoha svých inkarnací, do kterých jsem nahlédla během studia regresní terapie. Veškeré své rituální praktiky jsem vyzkoušela sama na sobe, a na přátelích, než jsem je začala aktivně nabízet klientům.”
S magií začala Vanessa experimentovat na základní škole. Vyráběla si talismany a zjistila, že tak dokáže ovlivňovat výuku, například, aby odpadl nenáviděný tělocvik nebo dokázala silou svojí mysli odložit písemku. Její pozdější úspěchy zahrnovaly zachráněné vztahy, přitáhnutí lásky nebo i ovlivnění výsledků konkurzů a sportovních utkání.

Mia

“Od dětství jsem vnímala své napojení na Vyšší Síly. Dnes své napojení používám pro pomoc lidem prostřednictvím metody Acces Bars”

Mia je dlouholetou kamarádkou Vanessy, se kterou je pojí i řada minulých životů. Je kněžkou Velké Bohyně v podobě Bastet, egyptského božstva lásky, krásy a umění. V minulých inkarnacích se viděla v chrámech Bohyně, po jejich pádu pak v tajných kultech Lilith v lesích i na šlechtických dvorech. Má dar práce s energií, který spojila s moderní léčitelskou metodou Access Bars, kdy je prostředníkem mezi klientkou a vesmírem. Tuto metodu praktikuje samostatně, nebo ve spojení s Vanessiným emočním čistěním či energetickou léčbou těla či duše.

Thamara

“Duchovní zážitky jsem měla už jako dítě.  Už jako malá jsem jsem přesně vycítila okamžik, kdy zemřela má milovaná prababička.  Když jsem za ni zapalovala svíce, hovořila ke mně prostřednictvím plamene…”

Thamara je úspěšnou žačkou Vanessy a Noiry v oblasti tajných magických umění. Má v sobě energii posvátných draků, o kterých mýty praví, že bývali ochránci božstev. V regresích se viděla jako strážce bohyní Ištar a Isis, což ji zřejmě přivedlo do Anima Noira, kde jsou tyto bohyně uctívány. Přijala též posvátné zasvěcení Lilith, stvrzené i tetováním. Je Vanessinou asistentkou v konstelacích, protože díky své dračí energii je nejen výbornou věštkyní, ale i mediem. 

Thamara nabízí samostatně výklad tarotových karet osobně, písemně či telefonicky. 

Noira

“Narodila jsem se se znamením ve tváři, které můj otec nechtěl dát odstranit, protože z mého horoskopu vyčetl, že jej budu mít a věřil, že by se mi toto znamení duchů stejně vrátilo. Číst Tarot jsem se naučila v jedenácti letech, kdy jsem věštila kamarádkám na církevní škole. Tehdy jsem také seslala své první úspěšné kouzlo…”
Později se Noira stala jednou z tváří novodobého čarodějnictví a ezoteriky v Čechách. Duchovnímu poradenství se věnuje profesionálně dvanáct let, osm let vede duchovní semináře. Často hovoří do médií, je autorkou dvou knih o věštění, a velkého počtu článků, které vydává na webu již od roku 2005 a které oslovily mnoho čtenářů.