Tarot

Vykládáme tarotové karty jako profesionálové

 

vyprodáno

Seminář 15.-16. leden 2022

SO 10.00-17:00 + NE 10:00-15:00

Vstupné 2 200 Kč, studenti a důchodci 1 500 Kč

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své přesné předpovědi, a často až zarážejícím způsobem výstižné výklady? Jak je vůbec možné zjišťovat informace o vzdálených místech a třetích osobách – a může se tomuto umění naučit každý? Na tomto semináři se zaměříme na umění a řemeslo věštění z karet, na obvyklé chyby začátečníků a ukážeme si konkrétní osvědčené techniky výkladu. Nebudou chybět tajemné hry s Tarotem, které nám dovolí nahlédnout do našeho nitra.

TERMÍNY:

15.-16.ledna 2022 (víkend) – vyprodáno

Vanessa

Vanessa

vede tento seminář

Tarot vykládám již dlouhé roky. Spojuji ho s numerologickým rozborem, tarotové karty tak vykládám i z hlediska jejich postavení v numerologii, která se pojí se starými mýty, spojení s božstvy a bytosmi. Tarot je pro mě mystickým orákulem, které užívám hlavně na výklad karmických souvislostí a náhledu do minulých životů a cesty naší duše. Na tomto semináři pronikneme do zasvěcení tarotu, a otevřeme si naši cestu putování s tímto orákulem. Pro zájemce pak bude navazovat pokračující seminář Tarot pro zasvěcené. Asistuje mi zde Thamara, která je též vykladačkou tarotových karet. 

Program semináře

Ukážeme si, jak se lze naučit věštit zcela bez knížek.

Ukážeme si různé klasické tarotové sady, jako Rider-Whiteův Tarot, a naše sbírky tarotových karet.

Ukážeme si, jak důvtipně klást otázky.

Ukážeme si některé typy rozkladu karet včetně vztahových výkladů a do hloubky probereme tradiční Keltský kříž o 10 kartách.

Podrobně rozebereme Velkou arkánu z hlediska numerologie a spojení karet s božstvy a bytostmi.

Závěrem si odnesete opravdické proroctví o svém životě!

Jak se přihlásit na seminář

Jak se přihlásit na seminář

Vyplňte přihlašovací formulář vpravo. Do 3 dnů Vám pošleme pokyny k úhradě Vaší místenky. Instrukce pro účastníky poté dostanete v týdnu konání semináře e-mailem, nebo si je můžete kdykoliv přečíst níže na této stránce, kde najdete veškeré potřebné informace o konání.

Rezervovat místo na semináři

Datum

12 + 13 =

Komu je seminář určen

Dovednost věštění z karet je užitečná pro každého – nejen pro zvědavé báby! Karty nám mohou pomoci k tomu, abychom volili pro nás nejlepší rozhodnutí, odhadovali správně motivace druhých lidí a nepromarnili nabízené příležitosti. Seminář může být odrazovým můstkem pro to, abyste začali karty i profesionálně vykládat, budete-li nakloněni. Máte zkušenosti s věštěním nebo jste jenom zvědaví a chcete to zkusit, když už doma ty karty máte? Přijďte, protože tento program bude zábavný a vhodný i pro naprosté laiky. Zkušení kartáři se mohou dobře pobavit.  Program je vhodný od 15 let.

Co budete potřebovat

Pokud máte nějaký balíček tarotových karet, určitě je vezměte s sebou. Budou se nám hodit také různá ne-tarotová menší orákula, např. andělské karty.

Co můžete nechat doma, jsou tentokrát mariášky, hrací karty, a cikánské karty typu Lenormand – z těch se vykládá poněkud jinak a jsou jim věnovány extra semináře.

Kdo vlastní tarot nemá nebo s tím který má, není spokojen, dostane tip a inspiraci, který si koupit.

Co říkají účastníci

Ahojky Noiro,

Mám ze tvého semináře tolik zážitků že nevím kde začít ale nejvíce mě ohromila ta pozitivní atmosféra a celý ten seminář mě tak celkově naplnil novou energií do života.
Díky semináři jsem konečně začala karty chápat dříve jsem ke každé kartě složitě vyhledávala co znamená ale teď ke mě pomlouvají sami bez příruček.
Na tvém semináři jsem se posadila vedle ženy která má téměř stejný životní problém až mě to překvapilo kolik toho máme společného. 
A také mě překvapilo to jak se v kartách, které jsem si náhodně vytáhla promítá má současnost. 
Moc děkuji za všechny zážitky a už se moc těším na pokračování semináře o Tarotu.
Hezký večer,
Terka

Ahoj Noiro,

minulý víkend se mi moc líbil. Bylo tam příjemné prostředí a tvůrčí atmosféra. Samotný seminář byl napínavý a vzrušující. Moje zábrany vykládat karty se velmi snížily. Dostala jsem chuť se kartám mnohem víc věnovat. Skvělý pocit. Během semináře jsem měla několik momentů, které mi otevřely oči a uvědomila jsem si souvislosti, které mě nikdy nenapadly. A závěrečná věštba mi úplně vyrazila dech. Ta byla přesně pro mě.

Děkuji Ti za tento seminář. Byl to příjemně strávený víkend. Budu se těšit na setkání v září.
Měj se krásně.

Zuzana

Milá Noiro,

ještě jednou bych Ti chtěla poděkovat za seminář tarotu, který byl pro mě velmi přínosný. V příjemném prostředí čajovny jsem prožila odpočinkový víkend se spoustou nových informací. V poslední době jsem se necítila moc komfortně a od víkendu jsem  tak nějak víc v pohodě. Takže přičítám přínos pohody i Tobě a všem přítomným…
Určitě jsem nadšená z knížek, které jsem si od Tebe na semináři koupila. Teď mám další nápovědu k významu jednotlivých karet, kterou jsem již delší dobu hledala, a že existují jsem se dočetla den před seminářem na Tvém webu. SEMINÁŘ BYL prostě SUPER!
Jinak mě velmi překvapilo ZÁVĚREČNÉ PROROCTVÍ. Když jsem ho četla, říkala jsem si v duchu “WOW” to je velmi silné a pozitivní… a už se těším, až se jeho slova naplní.  🙂
Jana

Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za uplynulý víkend, který pro mě byl ve všech směrech překvapením – velice milým. Přiznám se, že jsem byla hodně zvědavá – nejen na seminář, ale hlavně na osobní setkání s Tebou, přece jenom jsem se s čarodějkou ve svém životě dosud nesetkala (nebo jsem o tom nevěděla).

Od semináře mám pocit, že těm kartám nějak víc rozumím, každý den po probuzení si tahám kartu dne a najednou vím, co asi ten den přinese.

A další věc, která mě “dostala” – po těch dvou dnech jsem najednou měla pocit, že jsem do sebe přijala hrozné množství pozitivní energie a síly, nebo se tak alespoň cítím.

Takže jednoznačně bych doporučila nejen seminář jako takový, ale hlavně setkání s Tebou. 

Šárka

Před seminářem jsem si s taroty jen hrála, ale teď mám pocit, jako když se mnou karty mluví a dokonce snad i obrázky na nich ožívají. Konečně to, co vyložím, není jen změť symbolů, ale celý výklad dává smysluplnou odpověď na mé otázky.

Gábina

Praha

Začali jsme drobnou meditací, atmosféra byla příjemně uvolněná a my se mohli vrhnout ke kartám. Dozvěděla jsem se něco nového z historie Tarotu. Naučila jsem se kartám pokládat správné otázky a několik typů výkladu. A nakročila jsem k lepšímu porozumění jak samotným kartám, tak sobě sama. A to vše díky tomu, že Noira očividně ví, co dělá. Místnost, ve které kurz probíhal byla po celou dobu nabitá energií, která byla skoro hmatatelná. Když jsem po osmi hodinách odcházela domů, v hlavě mi vířila spousta myšlenek. Bylo to moje první setkání podobného typu a byla jsem doslova nadšená. Nadšení mi vydrželo, takže jsem si pořídila svůj vlastní balíček tarotových karet a každý den se nestačím divit, kolik moudrosti se v nich skrývá.

Jolana

Praha

Víkendový seminář o věštění byl pro mě opravdovým přínosem. Karty nám primárně pomáhají uvědomit si, kde se na naší cestě zrovna nacházíme a lépe pochopit příčiny či důsledky našich životních zážitků a pocitů. Noira vedla seminář velmi profesionálně a racionálně nám vysvětlila způsob práce s tarotovými kartami. Doporučuji každému, kdo neklouže pouze po povrchu životních událostí a zajímá se o svůj úděl v životě na všech úrovních.

Irina

Praha

Kurz tarotu pořádaný Noirou byl přínos, radost a naprosto produktivně strávený čas. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí začít nebo se jen zdokonalit ve čtení a významu tarotu. Atmosféra během kurzu byla naprosto pohodová, lidé, kteří se předtím nikdy neviděli k sobě našli cestu během pár minut. Otevřená, přátelská nálada… Noira je profesionál, který navede, poradí, ukáže směr, ale nikomu nevnucuje svůj názor. Naopak nechává každého, aby si pomalu našel svůj způsob vnímání tarotu a jeho výkladu. Těším se na další kurzy (nejen o tarotu). Díky!

Blanka

Praha

S kartami teď chodím do postele. Díky semináři mám představu té správné cesty, kterou musím ještě opravdu pilovat. Ale cítím se s kartami báječně, což vidím jako dobré znamení. Velice na mne udělal dojem závěr semináře a naše společná věštba. To bylo naprosto dokonalé a uvědomila jsem si, jak vše funguje. Noiro, děkuji a věřím, že jsme se neviděly naposledy.

Libuše

Díky moc. Byla jsem unešená z celého semináře myslím, že mi to určitě dalo hodně a hlavně mám informace jak začít a i když budu třeba tápat tak už vím, že to jde a že jsi super učitelka a že je na tebe spolehnutí a že poradíš!

Jitka

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.