Minulé životy

Tajemství historie vaší duše

12 volných míst

Seminář v tuto chvíli nemá další termín.

SO 10:00-17:00 + NE 10:00-15:00
Vstupné od 1 500 Kč

Tajemná historie vaší duše z minulých vtělení vás možná ovlivňuje ještě dnes. Nový seminář, který prozkoumá tajemství reinkarnace. Budeme procházet ve vizích vaše minulé životy, hledat skryté souvislosti a nalézat chybějící odpovědi. Naučíte se různé techniky, jak se napojit na svoje vzpomínky, jak si je ověřovat a jak rozpouštět karmické vazby, které vás dosud svazují.

TERMÍNY:

Seminář v tuto chvíli nemá další termín.

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Studenti na mých seminářích vždy oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Tyto semináře vedu již 8 let. Věřím že si i nadále najdou své příznivce a že zavítáte do nového čarodějnického studia, které jsme pro vás nově otevřely v srdci Prahy na Malé straně.

Program semináře

Reinkarnace – Starobylé učení o stěhování duše nalezneme u mnoha národů. V čem tedy spočívá a co vede miliony lidí na světě k víře v převtělování?

Důkazy pro historii duše – Fascinující doložené případy a vědecké studie na téma reinkarnace.

Stopy v těle – Naše tělo není jen nahodilým shlukem buněk. Je odrazem historie vašeho ducha a jeho minulé životy jsou v něm vepsány. Stačí vědět, jak. Budeme se zabývat významem tělesných pocitů, mateřských znamének a nemocí.

Regrese do minulého života – Vše, co právě teď potřebujete vědět, abyste se posunuli dál. Podnikneme spolu několik řízených regresí.

Uzavírání kruhů – Budeme se věnovat jednoduchým a účinným technikám, které uzavírají stále otevřené křivdy, dluhy a nenaplněné touhy z našich minulých vtělení.

Jasnozřivé čtení – Vaše minulé životy máte stále vepsány ve tváři a my je dokážeme přečíst. 

Vaše minulé životy v kartách – Příběhy vašich minulých vtělení budeme číst v tarotových kartách jako komiks. Nepotřebujete k tomu ani jasnovidné nadání, ani mistrovství vykládání z tarotu.

Komu je seminář určen

Seminář představuje uvedení k tématu reinkarnace a minulých životů, těžit z něj mohou všichni, kdo jsou tématu příznivě nakloněni. Není potřeba být o realitě minulých životů přesvědčen na sto procent, pokud již vlastní zkušenosti máte, bude pro vás seminář produktivnější. Program je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

Krásné ráno Noiro,

chtěla jsem poděkovat za seminář Minulé životy. Pro mě byl velmi přínosný. Nyní již můžu říct, že jsem si vyřešila jeden ze svých problémů – dělalo se mi fyzicky špatně při pohledu na mrtvá zvířata u silnice. Když jsem se v neděli vracela ze semináře autem domů (220 km), tak jsem za celou cestu viděla pouze dvě mrtvá zvířata; někdy na kratší vzdálenosti jich je mnohem víc; a pohled na ně mi vadil, ale mohla jsem jsem se na ně podívat, neodvracela jsem zrak a hlavní je, že mi nebylo fyzicky zle. Toto se mi potvrdilo i další týden po semináři. Nyní již vím, že regresní terapií si můžu vyřešit i další svoje bloky a problémy. Ještě jednou moc děkuji Tobě, že jsi seminář uspořádala a vesmíru, že mě na něho přivedl.

Přeji krásný den 😀

Jana

Ahoj Noiro,

Seminář se mi líbil, určitě bych jej doporučil všem co se tuto oblast zajímají.
Co mne hodně překvapilo svými výsledky bylo automatické psaní kde jsem byl ohromen výsledky.

Dalším co mne opravdu zarazilo byly stené výsledky v jasnozřivém zírání .
Konkrétně překvapivé shody více účastníků kdy popisovaly stejné vize

Děkuji  Vám všem za pěkný víkend
Roman

Děkuji za materiály a příjemně strávený víkend. Seminář byl velmi podnětný nabitý informacemi. Jestli se něco otevře na to bude potřeba si asi ještě počkat a bude to individuální. Nicméně už teď se dá říct, že problematika byla velmi přehledně a jasně prezentována a vysvětlena. Můžu ho s čistým svědomím doporučit a taky to udělám pomocí FB. Jsi výborná a přesvědčivá lektorka. Jediné co se dá doporučit je to, že by mohl být delší, ale to neubírá nic na jeho kvalitě. Hodně úspěchů. Ať se daří.

Tonda

Ahoj Noro,

Setkání s Vámi všemi bylo nad má očekávání. Vzhledem k tomu, že jsem Vám zprvu o sobě toho až tak moc neřekla, to co jste mi některé z Vás řekly, je opravdu magické a silně oslovující. Tvoje vize o mně je naprosto zdrcující. Od mala jsem byla ve svých očích nýmandem. Byla jsem z celé rodiny nejmladší. Když se stala někomu nějaká trapnost či úraz, byla jsem to já. Má sestra se ke mně nehlásila, říkala věci typu” obleč se, u tebe platí, že šaty dělají člověka” , nebo zalez, kdo se má na tebe koukat a podobně. Takže děkuji. Cítím velkou úlevu, ač mě vyléčil můj současný muž.

V neposlední řadě mě rozsekal příběh Petry. Jsem silně monogamní tvor. Ze vztahů jsem odcházela i přesto, že mě doháněla jakási karma z prvního příběhu. Přesto všechno jsem potřebovala víc, než mi bylo nabízeno. Jakási touha po naplnění mě hnala někam dál. Nakonec jsem potkala muže, který se vzhledem naprosto vymykal mým představám. Od prvního dne jsem cítila obrovskou důvěru, která ve velmi krátkém čase přešla v lásku. Zamilovanost jsem snad úplně přeskočila. Vztah se oboustranně stále prohlubuje. Důvěra, víra a hluboký cit. Vím, že on je ON. Našla jsem, co jsem hledala bez jakékoliv nedokonalosti. V nic jsem nevěřila, jako v nás dva nyní. To že je to týpek z mých vysněných Beskyd v jehož náruči se ztratím mě dostává do slastných stavů. Jen pro zajímavost, kterou jsem v ohromení zapomněla včera zmínit):

Martin žil čtrnáct let v Irsku, raději dojížděl daleko do práce, než by opustil milované město na břehu moře( založené samotnými Vikingy:-)). Pořád ho něco vedlo na pobřeží a k moři. Jednoho dne po velké bouři, kdy se utrhl kus břehu, našel tři vikingské lodě. Byl to prý tehdy mega nález. Třeba to byly ty naše lodě. Věřím, že jsme se znovu našli.

Děkuji za vše. A přeji požehnané dny.

Lenka

Praha

Ahoj Noiro,
já jsem si na tomhle semináři uvědomila jednu podstatnou věc. Mně nikdy nechodily nějaké moc barvité vize, aspoň ve srovnání s tím, co jsem slýchala na různých akcích – moje pokusy o šamanské cestování bez výjimky selhaly, nikdy jsem neměla sny podobné filmovým scénářům, energie míst cítím hodně zřídka atd. A v sobotu mi došlo, že je to jedno. Že jsem založením člověk slova a že to, co mě napadá, je stejně hodnotné jako to, co (ne)vidím a (ne)cítím. Já jsem to tak nějak tušila, ale pořád jsem měla strach, že “si to jen vymýšlím”.

Veronika

Praha

Děkuji za víkend. Musím po pravdě říci, že jsem ze soboty nebyla úplně nadšená, ale neděle to vyrovnala. Určitě to bylo i tím deštěm a ponurou spící atmosférou. Meditace byly krásné a propadala jsem se do vzdálených dálek. Karty mě nadchly, nějaké doma už mám, při cestě domů jsem narazila na čarodějnický krámek a další karty si ještě koupila. Dá se v nich nalézt spoustu rad, pokud se umíš správně ptát a dívat se. Dělala jsem si pak sama ještě další meditaci a v té pochopila souvislosti, které se mi dějí nyní. Myslím, že jsem na té správné cestě, i proto se vše posouvá, tak jak se děje.

Přeji Ti mnoho zdaru ve tvé práci a nalezení pravého partnera. Krásné dny.

Ivanka

Praha

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Tentokrát nám postačí papíry a tužky. Pokud si vedete deník, nebo máte již nějaké poznámky a poznámky z provedených regresí, můžete si je vzít s sebou.

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.