Šestý smysl

Aktivace třetího oka

Posilování aury a jasnovidectví

Práce s kyvadlem

Výklad znamení

12 volných míst

Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

SO 10:00-17:00 + NE 10:00-15:00

Schopnost získávání informací mimosmyslovou cestou máme všichni, pouze nejsme vycvičeni je vnímat. Ukážu vám, jak využívat obrovskou moudrost vlastního těla při získávání informací o druhých osobách a situacích a nebo jak číst znamení, která se přirozeně vyskytují všude kolem. Nová podoba mého nejpopulárnějšího semináře o rozvíjení intuice. Vyzkoušíme si práci s kyvadlem a procentuální tabulkou.

TERMÍNY:

Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Studenti na mých seminářích vždy oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Tyto semináře vedu již 8 let. Věřím že si i nadále najdou své příznivce a že zavítáte do nového čarodějnického studia, které jsme pro vás nově otevřely v srdci Prahy na Malé straně.

Program semináře

Šestý smysl – Nejspíš ho máte a ani o tom nevíte. Jak se projevuje náš šestý smysl? Seznámíme se s tím, jaké mívá podoby, ať už jsou to předtuchy, vnuknutí, jasnozřivost nebo jiné, záhadnější jevy. Dozvíte se, který šestý smysl je ten váš.

Stará římská věštba – Zajímavá technika starověkého věštění, která najde využití v moderní džungli města. Dozvíte se, jak provádět věštbu z tržiště, zasvěcenou bohu kouzelníků Merkurovi.

Očista a aktivace třetího oka – Energetické centrum, které se v józe nazývá Adžná čakra je podle představ mnohých místem, kde sídlí náš šestý smysl. My si jej proto otevřeme a vypucujeme za pomoci křišťálu, oblíbeného polodrahokamu, který nalézá široké využití v duchovní praxi.

Techniky posilování aury – Při experimentování s vizemi je dobré udržovat silné jemnohmotné tělo. Naučíte se jednoduché cvičení, kterým si můžete sami spravit auru, kdykoliv to budete potřebovat.

Moudrost těla – Jak číst reakce vlastního těla. Neocenitelné informace, které můžeme získat nasloucháním vlastnímu tělu. Vaše tělo můžete použít jako kyvadlo, když se zrovna nedostává čas a prostor na to, abyste siderické kyvadélko z váčku vytáhli.

Práce s procentuální tabulkou a s kyvadlem – Naučím vás jednoduché způsoby věštění za pomoci siderického kyvadla s procentuální tabulkou, se kterou si vystačíte v překvapivě mnoha situacích. Účastníci si odnesou tabulku a budou mít možnost zakoupit originální kyvadla od české bižuterní umělkyně.

Znamení viděti – Všechny starobylé civilizace věřily na znamení “shůry”, na tajemné projevy komunikace mezi Nebem a Zemí, mezi člověkem a bohy. Řekneme si, jak rozeznat znamení od běžných náhod, jak rozlišovat falešné intuice od pravých a jak předcházet falešným vnuknutím a zvýšit čistotu informací, které získáváme mimosmyslovou cestou.

Významy čísel – Možná vídáte zvláštní čísla v pravidelných sekvencích a ptáte se sami sebe, co to znamení? Konečně se dozvíte, jak si číselná znamení vykládat.

Vizionářem sama sobě – Jak položit otázku a začít důvěřovat svému duchovnímu zraku? Naučím vás jednoduché cvičení, které spolehlivě ukáže, jestli vaše plánovaná aktivita je požehnaná nebo se touto cestou raději nemáte dávat.

Výklad snů bez snáře – Pokud jste někdy zkoušeli vyložit sen podle snáře, nejspíš jste skončili zmatení. Není divu! Klíč k porozumění vlastním snům se skrývá jinde.

Komu je seminář určen

Seminář je zde pro ty, kdo by rádi porozuměli fungování své intuice. Účast na žádném předchozím semináři není nutná, stačí chuť něco nového se dozvědět a vyzkoušet si přístupy a techniky, které jste možná dosud neznali. Program je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

Milá Noiro,
na semináři Šestý smysl jsi mně otevřela dveře do nové oblasti poznání. Srozumitelnou formou jsi mně dokázala přiblížit co za šestým smyslem stojí a jak je možné si pomocí věštby odpovědět na otázky, na které bych ráda znala správnou odpověď. Nejtěžší pro mě bylo, jak se správně zeptat a na co kterou věštbu použít. Pro mě osobně bylo důležité, že jsi řekla, že je to bezpečné, že si mám nechat dovolit šestý smysl/intuici používat a já se bude snažit ji více vnímat a poslouchat ji, ne jako doteď, že jí to “rozumem” vysvětlím. Budu potřebovat čas si vše zažít. Myslím si ale, že se v životě spolu ještě potkáme.
Děkuji Ti za vše.
S pozdravem

Daniela

Milá Noiro,
já Ti moc děkuji. Byl to pro mne velmi příjemný a také přínosný víkend. Krásně a srozumitelně vše vysvětluješ a hezky se posloucháš. Potkala jsem nové milé lidi, slečna o nás příjemně pečovala a tak to bylo celkově moc fajn. Ještě jednou díky a těším se na příště.

Jindra

Praha

Ahoj Noiro,
děkuji za šestý smysl opravdu mně to posunulo dál. Dneska jsem si díky tomu uvědomil pár souvztažností co se mi v minulosti i nedávno staly. Cesta domů byla zajímavá vlak měl asi hodinu zpoždění z “technických důvodů”. Když jsem si přál při vystupování z vlaku znát ty technické důvody, dnes přišla odpověď od kolegů na kolejích byl sebevrah. Je to smutné, ale chci tím, říct, že když si položím otázku, tak někdy během několika hodin nebo minut mi přijde odpověď. Díky tomu si zpětně uvědomuji věci z minulosti. Děkuji ti za seminář a mnoho dobré energie do dalšího života Zdeněk.

Zdeněk K.

Ostrava

Konečně díky tobě si myslím, že jsem našel směr kterým se mám dát. On člověk asi musí spadnout úplně na pravý opak toho co ve skutečnosti má dělat aby nabral ten správný směr. Tak říkal jsem si že začnu pomalu v klidu se zastavím a rozhlídnu se. Jinak k semináři. Máš skvělý přístup. Dokážeš udělat skvělou atmosféru, měla jsi to dobře a srozumitelně zpracované. Je to jak píšeš na svých stránkách i kdybych byl úplný laik tak bych si s toho hodně odnesl. Líbí se mi, jakým způsobem pracuješ s informacemi kolem sebe, jak je dáváš dohromady a kriticky hodnotíš. Informace ty jsou strašně moc cenné ale najít je v tom moři co je kolem nás 😉

Rosťa

Morava

Pozitivní změny vnímám, kurz mi pomohl ujasnit si nějaké věci a zasadit je do patřičného rámce. Je podivuhodné, jak práce na semináři nabíjí a probouzí v člověku nové možnosti, ale i ty dávno zapomenuté schopnosti. V mládí mi nedělalo problém vycítit, či přečíst myšlenky někoho blízkého, tak doufám, že se mi je podaří vědomým úsilím a cvičením obnovit. Děkuji za seminář, byl opět velmi nabíjející, inspirativní a probouzející 🙂

Luboš

Díky za seminář. Především za otevření třetího oka. Moc jsem si přál zažít ten pocit a byl úžasný. Hlavní změnu vidím v tom, že častěji než před seminářem “cítím” odpověď za kratší čas i bez použití technik nebo kyvadla a o to mi šlo. Díky informacím z měření kyvadlem jsem si ujasnil spoustu věcí a odsunul jednu nevýhodnou investici

Jiří

(2 týdny po semináři) První, čeho jsem si všimla, byla velká změna ve vnímání ostatních lidí. Hodně jsem se uklidnila a uvolnila, protože jsem přestala vnímat druhé jako zákeřné úlisné bestie, které po mně jdou. Dokonce mě lidi začali doopravdy zajímat, a občas mám pocit, že se dobírám i pochopení. Z rozeznávání znamení byl pro mě nejzajímavější hlas, který jsem slyšela úplně jasně a v bdělém stavu. Vzpomínám si, že jsem i dřív, v dětství slýchala hlasy a měla vidění, ale byly to většinou děsivé zážitky. Tohle je jiný druh, žádný strach nebudí. Každopádně seminář byl velkým přínosem a rozšířil mi obzor i tam, kde jsem to neočekávala. Takhle to já mám, sedím nic nevidím, neslyším, necítím, a pak zpětně mi to všechno teprve dochází, zapadá do sebe a dává smysl. Proto si těch seminářů moc vážím, protože nabízí úhly pohledu, které jsou nakonec strašně užitečné, ale které by mě původně ani nenapadly. Moc za všechno děkuju.

Hanka

Praha

Na seminář šestý smysl často vzpomínám, byl pro mne opravdu nádherným zážitkem. V tuto chvíli bohužel vnímám oslabení svých instinktů, ale věřím, že jen dočasně. Poprvé se mi podařilo najít odvahu vrátit se k práci s kyvadlem a zeptat se na některé obávané otázky. Některé odpovědi byly nádherné a některé opravdu šokující.

Adria

Praha

V neděli, když skončil seminář jsem se byla projít po Praze. Zajímavé bylo, že po celou dobu na mě neustále přistávali okřídlení mravenci. Byli všude. Venku mi lítali do vlasů a sedali na ruce a nohy. V tramvaji ke mě přilezli po zemi, obešli několik noh a když narazili na mě, tak začali šplhat nahoru. Opravdu jich byli mraky, takže mi to přišlo fakt zvláštní. Hodně mi píše Petr a mimo jiné mi poslal před pár dny odkaz na paní, která vidí anděli a mluví s nimi a nahrála pár videí. Tak jsem na ty videa koukala a přitom mi přistál na monitoru další okřídlenej mravenec a pochodoval mi pak po domě. Noci jsem měla už klidnější. Sice se pořád budím mezi 3-4 ráno s absolutní pravidelností, ale už to není tak zlé.

Ivana

Praha

Po semináři byly tak nádherné noci, že jsem prostě musela sedět dlouho a čerpat to kouzlo tmy a hvězd o úplňku jsem si zapálila bílou svíčku a vznesla jsem přáníčko. Začala jsem s manželem ten večer mluvit tak nějak beze strachu, dřív při rozhovoru s ním se jsem se vždycky stahovala a teď se tak nějak nebojím mu i oponovat. Po strašně dlouhé době se mi začínají zdát sny většinou si je nepamatuji. Energii při meditaci jsem směřovala do místa své práce kde se ke mě nezachovali moc dobře, už se mi tam chodí podstatně příjemněji bez takového toho píchání do zad. Nemůžu říci v které oblasti se cítím nejsilnější, ale možná jasnocítění. Seminář se mi moc líbil a cítila jsem se potom pár dní jako bych létala.

Simona

Říčany

Pomohla mi uvěřit ve schopnosti, které všichni máme a je jen na nás, zda je rozvineme, nebo zda zůstanou zavřené. To byla pro mě velmi podstatná informace. Pomohla mi získat vnitřní sílu tím, že jsem uvěřil v sebe sama, své schopnosti a možnosti, takže své heslo naplňuješ na výbornou. Ukázala jsi mi oblast, o které jsem v tomto životě věděl jen velmi málo – magie, intuitivní schopnosti, práce s energiemi. A cítím, že je to oblast, která se mnou rezonuje. Intuitivně vím, že má cesta tímto směrem půjde. Setkal jsem se s řadou zajímavých lidí, se kterými vím, že si máme co dát a zůstaneme v kontaktu.

Petr

Severní Morava

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Tentokrát nám postačí papíry a tužky, tabulky ke kyvadlu ode mne dostanete. Pokud vlastní kyvadlo máte, stejně doporučuji vyzkoušet si nové techniky s novým kyvadlem, které dostáváte. Určitě si vezměte s sebou, pokud si vedete, svůj deník.

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.