Magie lásky

Pronikněte do alchymie vztahů

 

10 volných míst

Seminář 25.-26. května
SO + NE 10-17
Vstupné 2000 Kč

Co nám brání ve šťastné lásce? Ponoříme se společně do průzkumu toho, jak na nás působí negativní vzorce z původní rodiny a z minulých vztahů. Nalezené bloky a kletby společně rozpustíme a zažehnáme. V druhé části si ukážeme cestu k nalezení spřízněné duše, praktické strategie pro randění a seznamování a porozumíme tomu, co je zapotřebí, aby naše kouzla na lásku fungovala.

25.-26. května (víkend), So + Ne 10-17:00, 2000 Kč
10 volných míst

Co ví čarodějnice o vztazích a o lásce?

Hodně. Za tu dobu jsem vyslechla stovky příběhů a většina z nich byla právě o lásce – o manželství, o trápení s láskou, o poutech k bývalým partnerům. Vyhledává mne také mnoho osamělých lidí, kteří by se rádi seznámili, ale nevědí, jak na to. Tento seminář odpovídá všechny nejčastější otázky, se kterými se setkávám:

  • Mohu ještě někoho potkat, když mi dávno není dvacet?
  • Proč se stále motám v kruzích? Proč si nemohu nikoho najít?
  • Proč se rozpadl můj poslední vztah?
  • Má ještě cenu snažit se zachraňovat mé manželství?
  • Mám pochybnosti o svém vztahu. Zvolila jsem si správného partnera?
  • Jak se vypořádám s následky psychického týrání a zneužívání?
  • Zažiju někdy opravdovou lásku?

Moje vlastní milostné eskapády by vydaly na román. Můžete si tedy být jistí, že vše, co na tomto semináři říkám, je podložené realitou a mnohokrát v praxi otestováno. Žádné plané přísliby, duchovní blouznění ani pochybné “rady tety Běty” z dámských časopisů. Chtěla bych, aby tento seminář byl darem pro celou společnost, která v otázce vztahů tápe od té doby, co zanikl vesnický dohazovač a s ním spolupracující čarodějnice…

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Mí studenti na seminářích oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Věřím že si i nové semináře najdou své příznivce. V čajovně Šamanka bude o vaše tělo i ducha dobře postaráno!

Program semináře

Rodinná zakletí – Nakolik nás výchova a původní rodina dosud ovlivňují ve výběru partnerů a blízkých přátel? Podstatně. Posvítíme si na přízraky minulosti a ukážeme si, jak tyto vzorce rozeznat a přerušit.

Rituál pohřbení starých vzorců – Necháme odejít vliv původní rodiny, našich bývalých partnerů a vlastních pochybností. Že vám bývalý řekl, že už si neškrtnete? Nevěříte tomu, že někdy prožijete naplněný vztah? Nejbližší čas vykydat tahle uřknutí z chléva.

Co vlastně hledáme – Někdo dokáže popsat svojí představou ideálního partnera celé stránky, jiný na papír bezradně civí. Proč je tak těžké mít jasno v tom, co u partnera hledáme? Ujasníme si, podle čeho si partnera vybírat, aby opravdu naplnil naše potřeby.

Proč (typicky) nefunguje magie lásky na přičarování milence nebo na spřízněnou duši – Kouzla a pověry, jak přivolat lásku, patřila vždy k nejžádanějším. Jak se vyhnout obvyklým úskalí, na která můžeme narazit při čarování na lásku?

Rituál na přivolání šťastné lásky – S pomocí bílé magie a speciální mandaly přitáhneme do života to, co vám chybí: nezadaným novou lásku, zadaným více lásky a teplo domácího krbu.

Jak na seznamování – Seznámení s tím pravým nám náhoda nebo štěstí může přihrát, ale vždycky je lepší mít po ruce nějakou strategii. Jak se seznámit, když už vám dávno není dvacet?

Komu je seminář určen

Program je vhodný pro dospělé od 25 let. Něco si na něm najdou všichni, kdo nejsou se svými vztahy zcela spokojení nebo cítí, že by si vůči svým bývalým něco měli vyřešit. Pochopíte také, jak vás ovlivnili vaši rodiče a proč se ve vašem životě opakují stále podobní lidé. Moje techniky mohou být zajímavé i pro kolegy z branže, pro terapeuty a pomáhající profese.

Ráda bych zdůraznila, že tento seminář není “jen pro rozvedené zkrachovalce” a že z něj může leccos vytěžit i člověk, který je ve vztahu vesměs spokojen. V minulosti tento program přitahoval hlavně zájem nezadaných lidí, a to je dobře, protože ti nejlépe zužitkují klíč k výběru partnera.

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Pro malování mandaly si můžete chtít přinést vlastní pastelky nebo jiné (suché) barvy (voskovky, progresy, fixy…). 

Co říkají účastníci

Chtěla jsem Tě pozdravit a samozřejmě Ti říci, že Magie lásky mi velice ale velice pomohla. Chci vyjádřit povzbuzení ostatním účastníkům. Já jsem toho jasným důkazem. Na semináři jsem byla před tři čtvrtě rokem, byla jsem tehdy v zoufalém stavu, nevěřila jsem a nedoufala. Teď se budu vdávat. Po semináři jsem získala vše, po čem jsem toužila a to byla právě konečně ta pravá láska. Měsíc po semináři jsem potkala svého současného snoubence. A jsem za to nesmírně vděčná!

Blanka

Liberec

Už pár dní mám silný pocit, že ti chci napsat, jak jsem ráda, že jsi mi vstoupila do života. Změny, které mne potkaly, jsou až neskutečné, po tomhle semináři mám pocit, že se změnilo celé moje vnitřní vnímání. Trvalo mi pár dní, než jsem se vzpamatovala z toho, co jsem si ze semináře odnesla. Byl to jeden z nejsilnějších zážitků, co jsem za posledního půl roku prožila, výsledek ovšem ohromující. Jako kdybych byla úplně jiný člověk. Dívám se do zrcadla a vidím sebe, ale nejsem to já. Bavím se s přáteli a oni mi říkají, že jsem najednou rozzářená, že jsem jiná a že mají touhu se mne alespoň dotknout, aby si kousek mé energie vzali. Ten, kdo je zahořklý a pesimistický, se mi ale vyhýbá. Jsem sama sebou fascinovaná… a za to ti chci moc poděkovat, i když vím, že cestu mám ještě dlouhou, tak místo strachu a obav cítím nadšení a radost.

Alenka

Beroun

Milá Noiro, seš fakt kanón. Tvoje schopnosti jsou nebývalé. Tvoje školení i společný rituál mi pomohly. Našel jsem kolem sebe lásku i tu partnerku. Bohužel to není ta, kterou jsem původně zamýšlel, nicméně ženy teď na mne reagují nebývalým zájmem. Až bych řekl skoro, že hromadně. Děkuji za tvou pomoc.

Václav

Praha

Ve vztahu k mužům se cítím klidnější. Psycholožka, ke které chodím od jara, říkala, že jsem “lepší”. Zajímavé je, že hned po semináři ožily oba mé profily na seznamkách a stalo se mi několik podivných příhod s vodou. Zdá se mi, jako by na mne voda mluvila.

Martina

Praha

Na základě naší spolupráce, jež započala už před Magií lásky se v mém životě začaly dít věci! V současné chvíli jsem před podpisem Dohody o prodeji stávajícího bytu a hledám byt nový v mém rodišti. Zbavuji se věcí jež se mi zdají zbytečné, přežité a pojí mě s minulostí, toužím se osvobodit a začít nový plnohodnotný skvělý život jinde a jinak. Jsem přesvědčená, že to dokážu a že si to plně zasloužím! Pozoruji vzrůstající zájem mužů o svou osobu, zejména jeden bývalý mladší milenec se svým neuvěřitelně trapným chováním docela prozradil své skutečné motivy. Cítím se být silná a překonat tyto zkoušky.

Romana

Severní Morava

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.