Magie lásky

Pronikněte do alchymie lásky a vztahů

6 volných míst

Seminář 12.-13. února 2022

so 10:00-17:00 + ne 10:00-15:00

Vstupné 2 200 Kč, studenti a důchodci 1 500 Kč

Co ví čarodějnice o lásce, o vztazích a o hledání spřízněné duše? Všelicos! Žádaný seminář představuje esenci mnohaletých zkušeností s poradenstvím, léčením a rituály na téma magie lásky. Seminář se zabývá minulostí, současnými vztahy i přitahováním nové lásky a seznamováním. Hodí se pro svobodné, zadané i váhající.

TERMÍNY:

12.-13. února 2022 (víkend) – 6 volných míst

Vanessa

Vanessa

vede tento seminář

Dar pro magii si nesu z minulých životů. největší zkušenosti mám právě s magii vztahů a lásky, které s nimiž pomáhám ženám již řadu let. Seminář Magie lásky považuji za to nejsmysluplnější, co s kolegyněmi čarodějkami pořádáme a proto jsem ho s nadšením převzala po Noiře, která odjela.

Program semináře

Rituál na přivolání lásky – S pomocí bílé magie přitáhneme do života to, co vám chybí: nezadaným novou lásku, zadaným více lásky a teplo domácího krbu, domácí mír a dobré vztahy v rodině.

Vzorce z původní rodiny – Nakolik nás výchova a původní rodina dosud ovlivňují ve výběru partnerů a blízkých přátel? Podstatně! Jak si nevdat za svého otce?

Rituál pohřbení minulosti – Necháme odejít vliv původní rodiny, našich bývalých partnerů a pochybnosti o vlastní hodnotě.

Naše touhy a potřeby – Sepsat si papír ideálního partnera je těžké. Ujasníme si, podle čeho si partnera vybírat, aby opravdu naplnil naše potřeby.

Magie lásky – Kouzla a pověry, jak přivolat lásku, patřila vždy k těm nejžádanějším. Co si o tom myslí čarodějnice? Jak se vyhnout obvyklým úskalí, na která můžeme narazit při čarování na lásku?

Jak najít toho pravého – Seznámení je náhoda nebo štěstí. Jak můžeme zvýšit svoje šance seznámit se, když už nám není dvacet?

Jak se přihlásit na seminář

Jak se přihlásit na seminář

Vyplňte přihlašovací formulář vpravo. Do 3 dnů Vám pošleme pokyny k úhradě Vaší místenky. Instrukce pro účastníky poté dostanete v týdnu konání semináře e-mailem, nebo si je můžete kdykoliv přečíst níže na této stránce, kde najdete veškeré potřebné informace o konání.

Rezervovat místo na semináři

Datum

6 + 1 =

Komu je seminář určen

Program je vhodný pro dospělé od 18 let. Pro nezadané, s někým nezávazně chodící  nebo i žijící ve vztahu. Všichni si v něm najdou něco pro sebe, protože bez lásky a naplněných osobních vztahů je život prázdný.

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Pro malování mandaly si můžete chtít přinést vlastní pastelky nebo jiné (suché) barvy (voskovky, progresy, fixy…). 

Co říkají účastníci

Ďakujem za zaujímavý zážitok. Vynikajúca téma súčastnej doby, profesionalita Noiry a Vanessy. Novo – otvorené priestory v srdci historickej Prahy dodali celému víkendovému semináru obrovský bonus. Tak isto som bola nadšená skupinou v ktorej som bola prítomná a ktorá bola zároveň veľmi inšpiratívna. Držím palce úžasným organizátorkám a už teraz sa teším na ďaľšie stretnutie!

Iveta

Praha

Chtěla jsem Tě pozdravit a samozřejmě Ti říci, že Magie lásky mi velice ale velice pomohla. Chci vyjádřit povzbuzení ostatním účastníkům. Já jsem toho jasným důkazem. Na semináři jsem byla před tři čtvrtě rokem, byla jsem tehdy v zoufalém stavu, nevěřila jsem a nedoufala. Teď se budu vdávat. Po semináři jsem získala vše, po čem jsem toužila a to byla právě konečně ta pravá láska. Měsíc po semináři jsem potkala svého současného snoubence. A jsem za to nesmírně vděčná!

Blanka

Liberec

Už pár dní mám silný pocit, že ti chci napsat, jak jsem ráda, že jsi mi vstoupila do života. Změny, které mne potkaly, jsou až neskutečné, po tomhle semináři mám pocit, že se změnilo celé moje vnitřní vnímání. Trvalo mi pár dní, než jsem se vzpamatovala z toho, co jsem si ze semináře odnesla. Byl to jeden z nejsilnějších zážitků, co jsem za posledního půl roku prožila, výsledek ovšem ohromující. Jako kdybych byla úplně jiný člověk. Dívám se do zrcadla a vidím sebe, ale nejsem to já. Bavím se s přáteli a oni mi říkají, že jsem najednou rozzářená, že jsem jiná a že mají touhu se mne alespoň dotknout, aby si kousek mé energie vzali. Ten, kdo je zahořklý a pesimistický, se mi ale vyhýbá. Jsem sama sebou fascinovaná… a za to ti chci moc poděkovat, i když vím, že cestu mám ještě dlouhou, tak místo strachu a obav cítím nadšení a radost.

Alenka

Beroun

Milá Noiro, seš fakt kanón. Tvoje schopnosti jsou nebývalé. Tvoje školení i společný rituál mi pomohly. Našel jsem kolem sebe lásku i tu partnerku. Bohužel to není ta, kterou jsem původně zamýšlel, nicméně ženy teď na mne reagují nebývalým zájmem. Až bych řekl skoro, že hromadně. Děkuji za tvou pomoc.

Václav

Praha

Ve vztahu k mužům se cítím klidnější. Zajímavé je, že hned po semináři ožily oba mé profily na seznamkách a stalo se mi několik podivných příhod s vodou. Zdá se mi, jako by na mne voda mluvila.

Martina

Praha

Na základě naší spolupráce, jež započala už před Magií lásky se v mém životě začaly dít věci! V současné chvíli jsem před podpisem Dohody o prodeji stávajícího bytu a hledám byt nový v mém rodišti. Zbavuji se věcí jež se mi zdají zbytečné, přežité a pojí mě s minulostí, toužím se osvobodit a začít nový plnohodnotný skvělý život jinde a jinak. Jsem přesvědčená, že to dokážu a že si to plně zasloužím! Pozoruji vzrůstající zájem mužů o svou osobu, zejména jeden bývalý mladší milenec se svým neuvěřitelně trapným chováním docela prozradil své skutečné motivy. Cítím se být silná a překonat tyto zkoušky.

Romana

Severní Morava

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.