Konstelace s čarodějkami

terapie ♦ Práce s energií ♦ vztahy a vzorce

Konstelace s čarodějkami 🧙‍♀️

V našem studiu Anima Noira v Praze na Malé straně

Středa každých čtrnáct dní 17-21 h, vstupné 1 000 Kč.

Tato účinná terapeutická technika pracuje s energií ve skupině, umožňuje nahlédnout a změnit svoje vzorce a vztahy pod vedením čarodějky Vanessy, jíž asistuje Thamara a další čarodějky. Na rozdíl od běžných konstelací, zohledňujeme i takové věci, jako minulé životy působení magie, nepokojných duchů a zapojujeme také magické pomůcky.

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY:

  1. prosince (st) – vyprodáno

15. prosince (st) – 5 volných míst

29. prosince (st) – 5 volných míst

Rezervovat místenku na konstelace

Datum

2 + 6 =

KONSTELACE O VÍKENDECH –

V případě zájmu skládáme skupinu na konstelace též na víkendový termín. Pokud vám nevyhovují nabízené středeční večerní termíny, napište nám prostřednictvím rezervačního formuláře.

Cena je v takovém případě 1 500 Kč.

 

KONSTELACE NA DÁLKU –

Pokud žijete v zahraničí nebo z jiných důvodů nemůžete cestovat, osvědčilo se nám i stavění konstelace na dálku tj. bez vaší přítomnosti, kdy energii daných osob předává přímo ta z čarodějek, která je s vaším případem obeznámená. Požádáme vás také předem o zaslání jmen a fotografií členů vaší rodiny.

Cena je v takovém případě 1 500 Kč.

 

INDIVIDUÁLNÍ KONSTELAČNÍ RITUÁL – 

na míru pro vás se 2-3 čarodějkami (3 hodiny)

Ideální práce pro odblokování překážek ve vztazích, řešení milostných trojuhleníků, odstranění negativní karmy, vhodné pro vztahové, finanční i zdravotní záležitosti. Práce je zakončena malým rituálem nebo channelingem příslušné bytosti. Tato služba je ideálním řešením tam, kde vnímáme překážky v podobě karmických blokád, které by činily naše rituály na zakázku málo úspěšné. Doporučuje se také všude tam, kde konstelaci ve skupině nebylo na poprvé možné dovést k úspěšnému cíli.

Cena v závislosti na počtu čarodějek se pohybuje mezi 3 000 – 4 000 Kč.

O metodě konstelací

Autor této metody, Bert Hellinger, působil jako katolický kněz a misionář v Africe mezi domorodými kmeny. Později se zabýval psychoanalýzou. Vytvořil velmi originální syntézu západních technik a domorodého kultu předků, v jejímž stojí zkoumání energetických vazeb a vzorců v našem životě, mezi námi a dalšími lidmi, kteří mohou být žijící nebo již zesnulí.

Jednotliví účastníci konstelace se stávají nejen figuranty psychodramatu, ale také fungují jako médium, které může zprostředkovat a nestranně popsat různé okolnosti, pocity a motivace třetí osoby. Pod vedením lektora pak lze tyto vazby usmiřovat a napravovat.

Konstelace se hodí k prozkoumání mezilidských vztahů nebo kořenů zdravotních problémů, dokáží však objasnit jakékoliv bloky.

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.