Tarot pro zasvěcené

Pokročilé tarotové techniky, tipy a triky

12 volných míst

Seminář aktuálně nemá vypsán termín,

SO 10:00-17:00 + NE 10:00-15:00
Vstupné od 1 500 Kč

Už si vyložíte na vztah nebo co vás čeká tento týden – u toho ale poznávání s Tarotem zdaleka nekončí! Nový program pro ty, kdo se chtějí dost hlouběji a dál. Naučte se, jak číst energii míst na dálku. S pomocí karet také otevřeme a prozkoumáme vaši třináctou komnatu. Povíme si něco o jejich historii a prožijeme v meditaci velkolepou Cestu blázna Velkou Arkánou. Dozvíte se také, jak vykládat obrácené karty, které patří jednoznačně k pokročilým postupům a na chvíli se také stanete tarotovými vyšetřovateli záhadného zmizení.

TERMÍNY:

Seminář aktuálně nemá vypsán termín.

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Studenti na mých seminářích vždy oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Tyto semináře vedu již 8 let. Věřím že si i nadále najdou své příznivce a že zavítáte do nového čarodějnického studia, které jsme pro vás nově otevřely v srdci Prahy na Malé straně.

Program semináře

Skutečná historie Tarotu – Odkud se vlastně vzal tajemný balíček? Souvisí s Kabalou? Nebo jej přinesli křižáci? Několik legend a historických zajímavostí, o nichž jste jistě neslyšeli.

Cesta blázna – Mystický průchod Velkou Arkánou v meditaci,která je známá jako “Cesta blázna.” Podle okultních učení totiž každá trumfová karta znamená jeden stupeň zasvěcení a životní moudrosti člověka.

Čteme energii místa – Po místech můžete chodit s proutkem, ale věděli jste že můžete číst energii místa také tarotem? tak zvaná jasnozřivá kartolokace. Ukážeme si, jak probíhalo čtení několika významných míst v naší zemi a pak si přečteme energie vašeho domova.

Jak s tarotem řešit dilema – Někdy potkáme v životě situace, kdy se zdá, že opravdu musíme zvolit, ale nevíme jak. Pro ten případ přijde vhod speciální technika výkladu.

Čteme obrácené karty – Technika pro pokročilé, se kterou získáme řadu dalších významů karet. Jak můžeme pracovat s kartami, které vylosujeme v obrácené pozici?

Vaše třináctá komnata – Jaká tajemství vám odhalí Tarot o vaší vlastní temné straně? Poznáte své kostlivce ve skříni?

Vlak Hercula Poirota – Tajemný rozklad, s pomocí kterého budeme hledat nezvěstné osoby, vám ukáže netušené možnosti Tarotu!

Úplně nový pohled – Scény ze slavného Rider-Waiteova Tarotu známe z jednoho úhlu pohledu. Co když ale obrazy karet skrývají další, neznámé postavy, zvířata a šokující detaily? Podíváme se na karty z nového úhlu a dozvíme se tak více o jejich významu.

Dědictví předků – Dozvíme se, jaké duchovní a jiné dary jsme zdědili od našich předků za pomoci tajemné hry s kartami.

Komu je seminář určen

Můžete samozřejmě seminář zkusit, i pokud nemáte zkušenosti s tarotem, musíte však počítat s tím, že se nebudu vracet k základům tj. měli byste vědět, že v balíčku je malá a velká arkána, dvorní karty a čtyři barvy, které mají nějaký základní význam. Významy karet rozhodně nemusíte znát nazpaměť. Moje technika se opírá o volné asociace z obrázků. Budete tedy potřebovat vlastní balíček tarotových karet, jejichž obrázky k vám snadno promlouvají.  Program je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

Díky za materiály. Seminář byl bezva. Zjistila jsem, že když si vykládám doma ,tak jsem v takový křeči, strachu nebo nejistoty, abych karty dobře pochopila. Pak čučím do knih, velká chyba. Chce to hodit se do klidu a nechat ty kouzelné obrázky na sebe působit. Ona ta informace dorazí, díky.

Drahuš

Milá Noiro,
Na Vašem semináři jsem byla poprvé a velmi se mi líbil. Tarot vykládám hlavně na vztahy a od Vás jsem se dozvěděla další inspiraci, jak karty používat. Mě například zaujalo, że karty mohu použít i na kartolokaci, což pro mě spolu s třináctou komnatou bylo nové a velmi zajímavé..Děkuji Vám a přeji krásné podzimní dny. Romana

Romana

Seminář byl opět úžasný. Vždycky se na poslední chvíli rozhoduju jestli vůbec někam pojedu. Nevěděl jsem co všechno se dá z karet vyčíst a mezi řádky jsem se dověděl co jsem potřeboval. … Je to pro mě zároveň takovej relax těžko se to popisuje asi jako když jsem šel do hospody na všechno zapomenout, ale tohle je lepší. Bez vedlejších účinků. Moc děkuji za seminář.

Honza

Svitavy

Milá Noiro,

děkuji za seminář, moc se mi líbil a dozvěděla jsem se mnoho nového a zajímavého. Omlouvám se, že jsem se neozvala dříve, ale dali jsme se doma do malování dokud je hezky… Ani jsem se nedostala k tomu, abych si pročetla zápisky, kterých jsem si napsala opravdu hodně. Děkuji i za odkazy, které posíláte.

Věra

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Doporučuji vzít s sebou všechny tarotové karty, které používáte. Budete potřebovat vlastní balíček tarotových karet, jejichž obrázky k vám snadno promlouvají.

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.