Čarodějka Vanessa

Rituály magie ♦ regrese ♦ KONSTELACE
Vanessa se magií aktivně zabývá už více než dvě desetiletí. To, že je jiná, než ostatní, vnímala už jako dítě. Vnímala svět jinak…

“Schopnosti mám z mnoha svých inkarnací, do kterých jsem nahlédla během studia regresní terapie. Jsem kněžkou Bohyně.  Veškeré své rituální praktiky jsem vyzkoušela sama na sobě, a na přátelích, než jsem je začala aktivně nabízet klientům.”

S magií začala Vanessa experimentovat na základní škole. Už jako malá vnímala přítomnost bytostí,  a jejich poselství.  Vyráběla si talismany a zjistila, že tak dokáže ovlivňovat výuku, například, aby odpadl nenáviděný tělocvik nebo dokázala silou svojí mysli odložit písemku. Aktivně se začala studiu tajných rituálních praktik věnovat v ranném mládí. Začátkem byly věštby z Mariášových a Tarotových karet, ke kterým později přibyl výklad Lenormandu, který je nejlepším pro praktické aspekty života. Následovalo studium regresní terpaie a systemických konstelací,  které je nyní základem její duchovní práce.  Její pozdější  magické úspěchy zahrnovaly zachráněné vztahy,  přitáhnutí lásky nebo i ovlivnění výsledků konkurzů a sportovních utkání. Ženě, která byla bez domova, dokázala Vanessa přitáhnout velmi bohatého muže a nastartovat kariéru v oblasti umění. V současnosti Vanessa poskytuje léčbu tělesných i duševních potíží, náhledy do minulých životů včetně odeklínacích praktik, odstranění duchovních příčin nemocí a psychických potíží a odblokování překážek. ve vašem životě v oblastech zdraví, vztahů, hojnosti a celkového osobního naplnění.

Možná je léčba nejen lidí,ale i vašich zvířecích miláčků a to osobně či na dálku prostřednictvím fotografie.

Speciálním posláním Vanessy je léčba neplodnosti a přivolání duše nenarozeného dítěte.

Nejobvyklejší metodou náhledu do a řešení situací ve vašem životě je sestavení konstelace buď ve skupině, kterou Vanessa vede každou druhou středu podvečer ve studiu Anima Noira, nebo sestavením individuální konstelace kde je klientka buď přítomna,nebo pro mimopražské možnost i konstelace tzv. na dálku. Tento typ práce zahrnuje účast čarodějky Thamary, popřípadě Mii, či jiných spřátelených čarodějek z Vanessina ženského kruhu, které zde plní úlohu media.  Možné využít i pro komunikaci s dušemi vašich zemřelých či předků, či odvedení duchů z vašeho domu či okolí.

Společně s čarodějkou Miou Vanessa poskytuje  léčbu tělesných nebo psychických potíží a emočního čištění v kombinaci s metodou Acces Bars, vhodné pro zbavení se strachů, fobií, zlozvyků, depresí a a jiných psychických potíží, závislostí všeho druhu a vzorců myšlení blokujících nám naplnění ve všech oblastech života. Ideální metoda pro zdravé zhubnutí.

Vanessa též praktikuje individuální sezení spojené s channelingem ženských božstev a bytostí, a tlumočení jejich poselství klientce. Nejčastěji se jedná o tvář Velké Bohyně v podobě Ištar ( bohyně lásky, krásy a plodnosti ) a Lilith ( představitelky ženské síly, moci a sexuality )

Co dokáže magie

S pomocí magie jsem už dokázala neuvěřitelné věci. Magie nám dává možnost měnit okolnosti ve svém životě ve svůj prospěch a ovlivňovat pravděpodobnost, že se něco stane. Tyto žánry magie jsou mezi těmi, s nimiž mám největší zkušenost…

♦   Magie lásky a vztahů

♦   Magie na zdraví a krásu

♦   Přitáhnutí příležitostí

♦   Obranná a ochranná magie

♦   Magie peněz

 

Rozhovor se mnou: Jak funguje magie lásky?

Lze magií vrátit partnera? Jak dlouho to trvá a jaké okolnosti rozhodnou o úspěchu? Všechny otázky, které dostávám na téma milostné magie, jsem se rozhodla konečně zodpovědět v tomto rozhovoru.

Rozhovor se mnou: Jak funguje magie lásky?

Jdou všichni muž očarovat? Bude jednou nevěrný muž někdy věrný? Jsou věci, které čarodějnice nikdy neudělá, ani kdybyste ji prosili na kolenou? Pokračování rozhovoru o magii lásky.

Kněžka Velké Bohyně 

Později Vanessa zjistila, že si nadání pro ovlivnění reality nadání si nese z minulých životů. Při studiu regresní terapie a konstelací si vybavila mnoho časů, kdy zasvětila magii celý svůj život jako kněžka Velké Bohyně. Prožila životy ve starověkých chrámech jakožto kněžka bohyně v podobě  Ištar ( Inanny ) starověké bohyně lásky,krásy, plodnosti. Po pádu starýchchrámů božstev  pak v divočině jako strážkyně lesní svatyně, pod ochranou Lilith.,  ale i u královského dvora. Ve všech těchto životech byla osudem svázaná se ženami, které se jí dnes často vracejí do života v roli klientek. 

Její magie je přímo inspirovaná Bohyní, která k ní často hovoří. Vanessa vyznává dianickou tradici ( kult Velké Matky )  které je zasvěcena v podobě Ištar a pojí ji sesterskými pouty též s egyptskými bohyněmi Isis, Bastet, sachmet a severskou Freyou, které jsou v našem studiu uctívány a vede ženský kult Lilith.   Považuje za svoji osobní misi pomáhat ženám a léčit neplodnost.

Má nadání jasnozřivého čtení z tváře a z fotografií, které používá na rozklíčování lidských povah a vztahů. S minulými životy pracuje aktivně v regresní t a konstelačníterapii , kde máme moc zcela změnit okolnosti současného a budoucího života. S metodou emočního čištění dokáže pomoci s odblokováním překážek ve vztazích, zdraví či prosperitě. Dělá také rituály pro zdraví, krásu, prosperitu a na ochranu. U milostné magie pracuje Vanessa pouze se ženami, přejí si to tak božstva, které uctívá.

Na Vanessiny služby nevzniká žádný nárok, ona sama vždy zváží po telefonické konzultaci zda klientku příjme.  Od klientek vyžaduje pozitivní přístup k magii a respekt k Silám, které představuje, bez nátlaku a hysterie či netrpělivosti klientek. Vztahová magie je tou nejtěžší a zahrnuje i spolupráci klientky v práci na sobě, často je nutná před počátkem samotného rituálu práce s odeklínáním a řešením karmické zátěže vás, partnera nebo vašeho vzájemného vztahu. Veškeré tyto aspekty se dozvíte již při telefonické konzultaci.  Pro kontaktování Vanessy použijte pouze emailový formulář a vyčkejte odpovědi, která je vzhledem k jejímu vytížení zpravidla do tří dnů. Nepoužívejte k získání Vanessiny pozornosti žádné kontakty kolegyní , je to zcela zbytečné. 

Co dokáže magie

S pomocí magie jsem už dokázala neuvěřitelné věci. Magie nám dává možnost měnit okolnosti ve svém životě ve svůj prospěch a ovlivňovat pravděpodobnost, že se něco stane. Tyto žánry magie jsou mezi těmi, s nimiž mám největší zkušenost…

♦   Magie lásky a vztahů

♦   Magie na zdraví a krásu

♦   Přitáhnutí příležitostí

♦   Obranná a ochranná magie

♦   Magie peněz

 

S Vanessou mě seznámila Noira ve chvíli, kdy jsem díky vládním opatřením na jaře, zažívala velmi nepříjemné odloučení od svojí lásky. Do toho se mi mého miláčka snažili svádět zlé ženy, které neměli na to si najít něco svého nezadaného a tvářili se jako moje kamarádky. Vanessa hned poznala, že on má ke mě stejné city jako já a pomohla nám zbavit se nejen zlých žen, ale i rozproudit komunikaci mezi námi a dostat se fyzicky nazpět k sobě. Díky její pomoci dnes žijeme spolu a čekáme miminko. Ještě máme spoustu úkolů před sebou, ale věříme, že to zvládneme. Případně už víme kam se obrátit o pomoc, protože je mnoho záležitostí ve kterých člověk rád přijme pomoc odborníka. Spokojená klientka Hanka

Hanka

Praha - Východ

Duchovní pomoc od Vanessy

Výklad z karet Lenormand a z kyvadlových desek

Zkušenosti s vykládáním karet mám již dvě desetiletí. Lidé se na mne obracejí pro rychlé osobní nebo i telefoické konzultace svých zejéna vztahových záležitostí. Pracuji s kartami Lenormand, které doplňuji jasnozřením s kyvadlem, používám různé kyvadlové desky (tabulky).

Magie lásky

Spravování vztahů, návrat partnera, rozbití nežádoucích vztahů, zajištění věrnosti partnera, úprava rodinných vztahů. V případě zájmu o tyto rituály je nutná úvodní jasnozřivá konzultace z fotografií. Konzultace stanoví rozsah práce, poradí, co má klient vykonat sám, nastíní očekávaný horizont výsledku.

Jasnovidné čtení z fotografií

Z fotografií jsem schopná nacítit a přečíst mnoho informací, týkajících se lidských povah a vztahů, motivací člověka. Lze potvrdit například podezření nevěry, charakter člověka, jeho důvěryhodnost, slabosti, zájmy a další rysy, které jsou významné i pro správné stanovení strategie magického rituálu. Tato konzultace je pro zájemkyně o magii lásky povinná.

Magie krásy a zdraví

Změní se vám váha, pleť, zvýší sebevědomí. V případě snížení váhy může být žádoucí několikaměsíční spolupráce. Též je možné docílit odstranění závislostí, např. na jídle, alkoholu, kouření aj. Dále se osvědčila na zlepšení kožních problémů, alergií, vlasů a pleti.

Regrese

Za pomoci regresní terapie můžeme nejen pochopit vzorce našeho chování či důvody našich nemocí, vztahových či finančních problémů, ale též je můžeme aktivně zpracovat a zcela změnit tak, aby náš současný život byl lepší. Regrese probíhá ve stavu alfa, tedy hlubokého uvolnění a relaxace.

Magické přitáhnutí příležitostí

Zvyšuje vaše osobní kouzlo a přitažlivost pro opačné pohlaví, přitahuje k vám kariérní příležitosti a zdroje financí. Hodí se velmi na zlepšení vašeho podnikání, kde přitahuje více zákazníků.

Rituály na plodnost

Klientkám, které se zúčastnily konstelací na téma početí či neplodnosti a přitáhnutí ďeťátka nabízím poté bezplatně jako součást své duchovní služby Velké Matce rituál na podporu početí.

 

Emoční čištění

S pomocí této alternativní terapie odstraňuji kletby, rodové zátěže nebo třeba také přivtělené duše (diskarnáty). Hledáme společně skryté příčiny vašich obtíží ve stavu alfa, tedy hlubokého uvolnění a relaxace. Touto terapií lze významně změnit dynamiku vašeho současného života a vztahů.

Magické spoutání nepřátel

Rituály zaměřené na spoutání a zamezení vlivu nepřátel, aby vám nadále neškodili. Lze také dosáhnout potrestání viníka, odstranění stalkerů a nechtěných nápadníků, vymahačů aj.

Konstelace

Konstelace ve skupině
1 000 Kč / večerní, 1 500 Kč / víkendové

Nejbližší termín skupinové konstelace si můžete vybrat a rezervovat zde.

Individuální konstelační rituál na míru
od 3 000 Kč

Dvě nebo tři čarodějky se věnují jen vám. Ideální pro zprůchodnění zapeklitých okolností, na které nestačí můj magický rituál na dálku. Součástí je často povolání nějakého božstva, bytosti do jedné z nás (channeling).

Kolik si mám připravit peněz?

Výklad z karet a kyvadlových desek (živě)

Provádím současně jasnovidné čtení lidských povah a vztahů z fotografií, pakliže je klient schopen mi je předem zaslat.

Telefonicky
600 Kč / 30 minut
1000 Kč / 60 minut + 500 Kč za každou započatou další hodinu

Osobně
1500 Kč / hodina

Výklad z karet (písemný)

Odpovědi na vaše otázky zasílám pouze písemně, do 3 dnů od připsání platby

300 Kč / 3 otázky
500 Kč / 5 otázek

Regrese do minulých životů

2 000 Kč / hodina + 1 000 Kč za každou další hodinu

Emoční čištění

1 500 Kč / hodina + 1 000 Kč za každou další započatou hodinu

Rituály na zakázku

Magie lásky (jen pro ženy)
Od 3 000 Kč za rituál. Počet nutných opakování rituálů se řídí náročností situace.

Magie krásy a zdraví
Od 3 000 Kč

Magie osobního kouzla, přitáhnutí příležitostí
3 000 Kč za rituál

Rituál odeklínání
3 000 Kč za rituál

Magické spoutání nepřátel, soků a nežádoucích osob, aby neškodily
3 000 Kč za základní rituál + 1 000 Kč za přidání každé další škodné osoby

Léčba domácích mazlíčků ( psi, kočky )

Od 2000 Kč za rituál

Objednat se k Vanesse

Mám zájem o

Můžete přijet osobně za mnou do Prahy?

12 + 11 =

K VAŠÍ POZORNOSTI:

Své služby Vanessa poskytuje primárně ženám.

Na objednání neexistuje žádný nárok, zda vám své služby nabídne ve vašem případě je čistě na jejím zvážení.

Pro muže jsou určeny pouze její služby na dálku, tj. zejména výklad po telefonu, konstelace na dálku nebo některé druhy rituálů.