Sabat čarodějnic Čarodějnický klub

Rituály V ŽENSKÉM KRUHU ♦ magie v praxi

Čarodějnický klub pořádáme pro vás cca každých 14 dní v pondělí, od června ve středu.

Program vždy od 17 do 20 hodin.

Cena jedné místenky je 800 Kč.

Milé dámy, zveme vás na čarodějnické sabaty ve studiu Anima Noira. Večer s rituálem, věštěním a povídáním o magických věcech vede Vanessa.

Hlavní částí programu je magický rituál s věštbou, který je po každé jiný a připravujeme si jej pro vás podle aktuálních astrologických sil a působení hvězd a měsíce. 

Rituálu předchází interaktivní beseda na téma z magické praxe, které je po každé jiné a kde se můžete přiučit něco od nás o magickém řemesle. Spíše než přednáška je to živá beseda, do které se můžete zapojovat se svými dotazy. Žádná otázka není tabu. Podporujeme se navzájem v ženském kruhu, jehož smyslem je povzbudit duchovní růst každé z nás.

8. prosince, vyprodáno

Škola věštění karet a kyvadla

🧙‍♀️ Práce s kyvadlem a vykládacími kartami

 

22. prosince – sabat speciál

✨ Slunovratový večírek

🧙‍♀️ Věštby a rituály Zimního slunovratu

✨ Občerstvení a přípitek

Rezervovat místenku na sabat

Datum

11 + 6 =

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.