Věštba na rok 2020

Pro 28, 2019 | 11 komentáře(ů)

 Každý rok publikuji svoji věštbu, proroctví do nového roku pro svoje čtenáře a příznivce. Pokud jste dorazili na tuto stránku, zřejmě to nebude proces náhodný. Možná vám má něco prozradit o sobě a o tom, co vás v roce 2020 čeká. Ráda vám udělám také individuální výklad karet osobní formou v Praze nebo on-line.

Orákulum 2020

Proroctví pro čtenáře Anima Noira

Někdy přibližně kolem června s dojezdem v červenci tohoto roku spoustu lidí ve svém životě pocítí určitý vzestupný proud, ucítí velkou příležitost, určitou novou věc. Pro mnoho se bude týkat kariéry, ale také  vztahů. Tento vzestupný proud bude spojený s odkládáním masek. Bude spojený s úlevou, že můžete konečně být sami sebou.

Druhá část orákula se týká spravedlnosti a pravdy. Je to prorok, mudrc, starší zkušený člověk, který se dívá skrze váhy oknem do vesmíru. Je to symbol vaší životní moudrosti, potažmo vaší karmy, toho co hluboko uvnitř víte, moudrosti z vašich minulých životů. Pro mnoho lidí se mezi 8. a 10 měsícem objeví nějaká možnost karmického narovnání, úplného uložení něčeho k ledu, usmíření, pochopení, přijetí. Ve středověkém tarotu odpovídá tento výjev. Poslednímu soudu. Karmické vysvobození nebo narovnání nás čeká v měsících srpnu až říjnu.

Od března, pro někoho již od února do května svěžest, nový růst, prosperita. Nepřijde pro všechny, kteří budou číst toto orákulum, ale pro část z nich ano. 

Pro velkou část lidí, kteří toto budou číst, přijde koncem roku během října až prosince velká ztráta. Smrt, rozloučení, dokonce se může stát, že jim někdo zemře.

Celkem vzato tedy rok přináší v jarním období příležitosti k prosperitě a novému růstu, a v létě a na podzim k osobnímu rozvoji a osvobození. Dramatické události v poslední čtvrtině roku budou nejspíše následkem těchto dějů a toho, jak jsme se k nim postavili. Je velmi pravděpoodbné, že tento rok o někoho blízkého přijdete.

Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

11 komentářů
 1. Adramelech

  A ke zrušení protikuřáckého zákona dojde kdy?

  Odpovědět
  • Anima Noira

   Prorokuji pouze přijetí dalších buzeračních zákonů.

 2. Adramelech

  Já pravidelně na Silvestra věštím trend vývoje životní úrovně obyvatelstva, a sice podle četnosti odpálených ohňostrojů a petard na přelomu roku. Nebydlím v centru města, ale pořád ještě ve vnitřní Praze, tedy v oblasti, kde tyto aktivity závisejí čistě na ochotě občanů utrácet peníze za takové blbosti, jako je pyrotechnika. Letošní výsledek byl spíše podprůměrný.

  Odpovědět
 3. Slnečnica

  Už na prelome rokov som mala pocit, že nový rok 2020 bude rokom prekvapení. Odvtedy som vo svojom okolí zaznamenala niekoľko situácií, ktoré ľudí ukázali v inom svetle, než sa javia obvykle. Akoby ich pravá podstata vyplávala na povrch bez ohľadu na to, či im to bolo príjemné. Ak sa toto bude časom zintenzívňovať, máme sa skutočne na čo tešiť. Asi to súvisí s odkladaním masiek, ktoré spomínate.

  Odpovědět
 4. dana kateřina

  Platí to i pro ty , co toto nebudou číst? Viz předposlední odstavec? A platí to jen pro Čechy ? Ta Čína tam nevyšla?Já předpokládám, že asi tak nějak vyšly karty, Ale nám už jich třeba umřelo víc než dost.Známí, blízký kamarádi… Jsem připravená si nasadit masku (jen před určitými lidmi, jako boj jejich zbraněmi, i když masky nesnáším). Jinak dneska se mi zdál sem, byla si se mnou někde blízko Šamanky na Vinohradech v bytě plném hodných cikánů, ale oni byli na prachy, a něco jsme probíraly , byly tam melounové turmalíny moc krásné kameny,jeden jsem si vybrala, nějaký prosperující obchůdek to byl.A nějaká plastová věc, která když se přilepila na okno, tak bylo slyšet co si kdo povídá, to jsem ani nechtěla.

  Odpovědět
 5. Adramelech

  Nevíte náhodou, jak se v ČR bude dařit koronaviru?
  Články na webu oscilují mezi panikou a bagatelizací…

  Odpovědět
 6. dalia

  Ahoj,

  sakra, zásadně nečtu věštby, nechci to vědět, ale stalo se.

  Nelíbí se mi to z důvodu, že mi ta věštba podvědomě ovlivní život.

  Příště budu opatrnější.

  Odpovědět
  • Anima Noira

   Vždycky se můžete svobodně rozhodnout, věštba je jenom inspirace.

 7. dana kateřina

  Možnost svobodnýho rozhodování se zužuje. Inspirativní věštba za to nemůže.Už nemůžem ani do USA.

  Odpovědět
  • Adramelech

   To, že nemůžem ani do USA, by mi zas až tolik nevadilo.
   Kéž by nás nepostihlo nic horšího…

 8. Tomáš Jedno

  V zásadě máte pravdu – někteří masky odložili, my ostatní jsme dostali hadr na ksicht..

  Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *