Věštba na rok 2020

Pro 28, 2019 | 4 komentáře(ů)

 Každý rok publikuji svoji věštbu, proroctví do nového roku pro svoje čtenáře a příznivce. Pokud jste dorazili na tuto stránku, zřejmě to nebude proces náhodný. Možná vám má něco prozradit o sobě a o tom, co vás v roce 2020 čeká. Ráda vám udělám také individuální výklad karet osobní formou v Praze nebo on-line.

Orákulum 2020

Proroctví pro čtenáře Anima Noira

Někdy přibližně kolem června s dojezdem v červenci tohoto roku spoustu lidí ve svém životě pocítí určitý vzestupný proud, ucítí velkou příležitost, určitou novou věc. Pro mnoho se bude týkat kariéry, ale také  vztahů. Tento vzestupný proud bude spojený s odkládáním masek. Bude spojený s úlevou, že můžete konečně být sami sebou.

Druhá část orákula se týká spravedlnosti a pravdy. Je to prorok, mudrc, starší zkušený člověk, který se dívá skrze váhy oknem do vesmíru. Je to symbol vaší životní moudrosti, potažmo vaší karmy, toho co hluboko uvnitř víte, moudrosti z vašich minulých životů. Pro mnoho lidí se mezi 8. a 10 měsícem objeví nějaká možnost karmického narovnání, úplného uložení něčeho k ledu, usmíření, pochopení, přijetí. Ve středověkém tarotu odpovídá tento výjev. Poslednímu soudu. Karmické vysvobození nebo narovnání nás čeká v měsících srpnu až říjnu.

Od března, pro někoho již od února do května svěžest, nový růst, prosperita. Nepřijde pro všechny, kteří budou číst toto orákulum, ale pro část z nich ano. 

Pro velkou část lidí, kteří toto budou číst, přijde koncem roku během října až prosince velká ztráta. Smrt, rozloučení, dokonce se může stát, že jim někdo zemře.

Celkem vzato tedy rok přináší v jarním období příležitosti k prosperitě a novému růstu, a v létě a na podzim k osobnímu rozvoji a osvobození. Dramatické události v poslední čtvrtině roku budou nejspíše následkem těchto dějů a toho, jak jsme se k nim postavili. Je velmi pravděpoodbné, že tento rok o někoho blízkého přijdete.

Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

4 komentáře
 1. Adramelech

  A ke zrušení protikuřáckého zákona dojde kdy?

  Odpovědět
  • Anima Noira

   Prorokuji pouze přijetí dalších buzeračních zákonů.

 2. Adramelech

  Já pravidelně na Silvestra věštím trend vývoje životní úrovně obyvatelstva, a sice podle četnosti odpálených ohňostrojů a petard na přelomu roku. Nebydlím v centru města, ale pořád ještě ve vnitřní Praze, tedy v oblasti, kde tyto aktivity závisejí čistě na ochotě občanů utrácet peníze za takové blbosti, jako je pyrotechnika. Letošní výsledek byl spíše podprůměrný.

  Odpovědět
 3. Slnečnica

  Už na prelome rokov som mala pocit, že nový rok 2020 bude rokom prekvapení. Odvtedy som vo svojom okolí zaznamenala niekoľko situácií, ktoré ľudí ukázali v inom svetle, než sa javia obvykle. Akoby ich pravá podstata vyplávala na povrch bez ohľadu na to, či im to bolo príjemné. Ak sa toto bude časom zintenzívňovať, máme sa skutočne na čo tešiť. Asi to súvisí s odkladaním masiek, ktoré spomínate.

  Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *