Čarodějka Vanessa

Rituály magie ♦ regrese ♦ emoční čištění
Vanessa se magií aktivně zabývá už více než dvě desetiletí. To, že je jiná, než ostatní, vnímala už jako dítě. Vnímala svět jinak…

“Schopnosti mám z mnoha svých inkarnací, do kterých jsem nahlédla během studia regresní terapie. Veškeré své rituální praktiky jsem vyzkoušela sama na sobě, a na přátelích, než jsem je začala aktivně nabízet klientům.”

S magií začala Vanessa experimentovat na základní škole. Vyráběla si talismany a zjistila, že tak dokáže ovlivňovat výuku, například, aby odpadl nenáviděný tělocvik nebo dokázala silou svojí mysli odložit písemku. Její pozdější úspěchy zahrnovaly zachráněné vztahy, přitáhnutí lásky nebo i ovlivnění výsledků konkurzů a sportovních utkání. Ženě, která byla bez domova, dokázala Vanessa přitáhnout velmi bohatého muže a nastartovat kariéru v oblasti umění.

Co dokáže magie

S pomocí magie jsem už dokázala neuvěřitelné věci. Magie nám dává možnost měnit okolnosti ve svém životě ve svůj prospěch a ovlivňovat pravděpodobnost, že se něco stane. Tyto žánry magie jsou mezi těmi, s nimiž mám největší zkušenost…

♦   Magie lásky a vztahů

♦   Magie na zdraví a krásu

♦   Přitáhnutí příležitostí

♦   Obranná a ochranná magie

 

Kněžka Bohyně a čarodějnice

Později Vanessa zjistila, že si toto nadání si nese z minulých životů. Při studiu regresní terapie a konstelací si vybavila mnoho časů, kdy zasvětila magii celý svůj život jako kněžka a čarodějnice. Prožila životy v divočině jako strážkyně lesní svatyně, ale i u královského dvora. Ve všech těchto životech byla osudem svázaná se ženami, které se jí dnes často vracejí do života v roli klientek. 

Její magie je přímo inspirovaná Bohyní, která k ní často hovoří. Vanessa vyznává dianickou tradici a kult Lilith a považuje za svoji osobní misi pomáhat ženám.

Má nadání jasnozřivého čtení z tváře a z fotografií, které používá na rozklíčování lidských povah a vztahů. S minulými životy pracuje aktivně v regresní terapii, kde máme moc zcela změnit okolnosti současného a budoucího života. S metodou emočního čištění dokáže pomoci s odblokováním překážek ve vztazích, zdraví či prosperitě. Dělá také rituály pro zdraví, krásu, prosperitu a na ochranu. U milostné magie pracuje Vanessa pouze se ženami, přejí si to tak božstva, které uctívá.

Duchovní pomoc od Vanessy

Emoční čištění

S pomocí této alternativní terapie odstraňuji kletby, rodové zátěže nebo třeba také přivtělené duše (diskarnáty). Hledáme společně skryté příčiny vašich obtíží ve stavu alfa, tedy hlubokého uvolnění a relaxace. Touto terapií lze významně změnit dynamiku vašeho současného života a vztahů.

Jasnovidné čtení z fotografií

Z fotografií jsem schopná nacítit a přečíst mnoho informací, týkajících se lidských povah a vztahů, motivací člověka. Lze potvrdit například podezření nevěry, charakter člověka, jeho důvěryhodnost, slabosti, zájmy a další rysy, které jsou významné i pro správné stanovení strategie magického rituálu. Tato konzultace je pro zájemkyně o magii lásky povinná.

Regrese

Za pomoci regresní terapie můžeme nejen pochopit vzorce našeho chování či důvody našich nemocí, vztahových či finančních problémů, ale též je můžeme aktivně zpracovat a zcela změnit tak, aby náš současný život byl lepší. Regrese probíhá ve stavu alfa, tedy hlubokého uvolnění a relaxace.

Konstelace

Připravujeme na jaro 2020.

Pravidelné skupinové konstelace v Praze, v podvečer ve všední den.

Magie lásky (jen pro ženy)

Spravování vztahů, návrat partnera, rozbití nežádoucích vztahů, zajištění věrnosti partnera, úprava rodinných vztahů. V případě zájmu o tyto rituály je nutná úvodní jasnozřivá konzultace z fotografií. Konzultace stanoví rozsah práce, poradí, co má klient vykonat sám, nastíní očekávaný horizont výsledku.

 

Magie krásy a zdraví

Změní se vám váha, pleť, zvýší sebevědomí. V případě snížení váhy může být žádoucí několikaměsíční spolupráce. Též je možné docílit odstranění závislostí, např. na jídle, alkoholu, kouření aj. Dále se osvědčila na zlepšení kožních problémů, alergií, vlasů a pleti.

Magické přitáhnutí příležitostí

Zvyšuje vaše osobní kouzlo a přitažlivost pro opačné pohlaví, přitahuje k vám kariérní příležitosti a zdroje financí. Hodí se velmi na zlepšení vašeho podnikání, kde přitahuje více zákazníků.

Magické spoutání nepřátel

Rituály zaměřené na spoutání a zamezení vlivu nepřátel, aby vám nadále neškodili. Lze také dosáhnout potrestání viníka, odstranění stalkerů a nechtěných nápadníků, vymahačů aj.

Kolik si mám připravit peněz?

Emoční čištění
1 500 Kč / hodina + 1 000 Kč za každou další započatou hodinu

Jasnovidné čtení lidských povah a vztahů z fotografií
1 000 Kč / hodina + 500 Kč za každou započatou další hodinu

Regrese do minulých životů
2 000 Kč / hodina + 1 000 Kč za každou další hodinu

Rituály na zakázku:

Magie lásky (jen pro ženy)
Od 3 000 Kč za rituál. Počet nutných opakování rituálů se řídí náročností situace.

Magie krásy a zdraví
Od 4 000 Kč

Magie osobního kouzla, přitáhnutí příležitostí
3 000 Kč za rituál

Magické spoutání nepřátel, soků a nežádoucích osob, aby neškodily
3 000 Kč za základní rituál + 1 000 Kč za přidání každé další škodné osoby

Konstelace (připravujeme)
Účast na večerních konstelacích s garantovanou možností stavby konstelace na vlastní problém, 1 500 Kč

Objednat se k Vanesse

Mám zájem o

Můžete přijet osobně za mnou do Prahy?

6 + 13 =