Praktická magie

Jak na rituály a zhmotňování našich přání

 

Seminář nemá aktuálně vypsaný termín.

SO 10:00-17:00 + NE 10:00-15:00

Magie. Síla mysli, manifestace nebo zhmotňování přání. Pod mnoha názvy se skrývá tatáž síla, proslavená v knize a filmu Tajemství (The Secret). Seminář přináší srozumitelný a komplexní úvod do praktické magie. Naučíte se vše potřebné k tomu, abyste mohli sami začít vnášet do svého života pozitivní změnu a manifestovat svá přání. Provedu vás od správné formulace záměru přes úskalí, které přináší ovlivňování reality, ke konkrétním technikám, jimiž lze seslat kouzlo.

TERMÍNY:

Seminář nemá aktuálně vypsaný termín.

Vanessa

Vanessa

vede tento seminář

Magií a tajnými technikami se zabývám již cca 20 let. Mými oblíbenými rituály jsou odblokování kleteb a překážek na naší cestě životem, a následné přitahování hojnosti ve všech aspektech života, narovnání vztahů a získání nových příležitostí v životě, včetně uplatnění a prosperity. Nyní sdílím tyto znalosti i s vámi, kteří se chcete přiučit jak měnit svou realitu k lepšímu. 

Program semináře

Co je to magie – Síla mysli, manifestace neboli zhmotňování našich přání. Pod mnoha názvy se skrývá tatáž síla, která způsobila senzační úspěch knihy a filmu Tajemství (The Secret). Magie však není nová myšlenka. Podíváme se do historie a prozkoumáme definice magie, které nám zachovali slavní mágové minulosti. Proč žádný badatel žádného domorodce nikdy nepřesvědčil, že magie nemůže fungovat? A jakou roli v tom všem hraje víra?

Základní principy – Vysoká a nízká magie. Co magie dokáže a nedokáže. Nepravděpodobné zázraky, které se staly. Zdánlivě jednoduchá přání, která se nikdy nemohou stát.

Magie černá a bílá – Pojednáme velmi ožehavé téma morální zodpovědnosti za naše “kouzla”. Etika a různé náhledy do situací, kdy člověk používá psychické síly. Vyslechnete si řadu poučných příběhů, které se opravdu staly a možná odejdete navždy proměněni, co se týče vašeho chápání černé a bílé magie.

Pozitivní a negativní magie – Dva podobné výrazy, které kupodivu vůbec neoznačují totéž. Proč potřebujeme zvládat obě a jak se liší ve svém fungování?

Předpoklady úspěšného zhmotňování – Jaké vnitřní síly a vnější okolnosti je potřeba ovládnout, abychom zvýšili šanci a úspěch kouzla? Čtyři mágovy síly. Nejčastější důvody, proč magie selhává.

Síla rituálu – Jak ji naplno využít. Člověk je tvorem tradic, rituálů a zvyků. Ty staré se vesměs nezachovaly, ale my si můžeme vytvořit nové. Navrhujeme rituál pro vlastní potřebu nebo druhé. Práce s emocemi v rituále a po něm. Jednotlivé fáze rituálu.

Magická síla emocí – Mnozí psychologové došli k závěru, že ústřední pro lidské prožívání jsou city. “Buď pozitivní a představuj si, jako by se stalo” se snadno radí, ale hůře udělá. Jak zapojíme svoje city jako palivo pro naše sny. Škála emocí od negativních po nejvíce pozitivní.

Nalezení svého cíle – Prvním nesnadným úkolem čaroděje je vědět, co vlastně chceme. Kdybyste potkali kouzelnou rybičku nebo džina, dokázali byste ze sebe vypravit smysluplné přání? Budeme také hledat možné zdroje nepohody ve vašem současném tvaru života.

Magické slovo neboli pozitivní afirmace – Proč tak často nefungují? Jak je správně používat. Magická moc jazyka a slova, o kterých se hovoří již ve Starém Egyptě a v Bibli.

Magický sigil – tvorba sigilu, tedy tzv. talismanského stvoření, které je znázorněno obrazcem. ukážeme si jak ho stvořit, zasvětit, aktivovat, tak aby nám plnilo naše přání. 

Jak se přihlásit na seminář

Jak se přihlásit na seminář

Vyplňte přihlašovací formulář vpravo. Do 3 dnů Vám pošleme pokyny k úhradě Vaší místenky. Instrukce pro účastníky poté dostanete v týdnu konání semináře e-mailem, nebo si je můžete kdykoliv přečíst níže na této stránce, kde najdete veškeré potřebné informace o konání.

Rezervovat místo na semináři

Datum

2 + 6 =

Komu je seminář určen

Seminář bude zajímat všechny, kdo by se rádi seznámili s praktickými aplikacemi populárních ezoterických filosofií. Chtěli byste také zhmotňovat, jenom nevíte, jak? Nikdo nestrávil tolik času zkoušením různých technologií, jak ovládnout svůj Osud. Jsem přesvědčená, že vás něco zajímavého naučím. Seminář je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

Tento víkend som sa zůčastnila na seminári Praktickej mágie. Moje zážitky a dojmy sú nad očakávania. Vobec som si ako laik nevedela predstaviť, do akej miery ma táto skúsenosť obohatí a zaujme. Musím povedať, že som odchádzala naplnená úctou k energiám, zemi, vesmíru a samozrejme vašim vedomostiam milé lektorky a na slovo – vzaté “novodobé čarodejnice”.
Každopádne v januári budem rada pokračovať v kurze Mágie pre pokročilých.
Prajem všetkým dobré zdravie a radosť z práce a života.

Iveta

Praha

Milá Noiro, já se vždycky na seminář těším a mívám dobrou náladu už předem. A po semináři se nějakou dobu cítím víc “nabitá”. Doufám, že mi to vydrží i tentokrát co nejdéle.

Jana

Dobre rano. Diky jeste jednou za seminar. Hodne mi dal. Krome toho, ze se ted divam jinyma ocima a krome toho, ze se citim, ze opravdu zvladnu vsechno, jsem si vcera uvedomil, ze ten pruser s ex manzelkou jsem s vlastne pral a bezdecne pritahnul k sobe.

Jiří, Vyškov u Brna

Tento seminar, mi pomohl pochopit, proc se nektere veci stavaji tak, jak se stavaji a jak to mohu ovlivnit. Muj zivot se ted krasne uklidnil, obecne necitim zadne emocni vykyvy (a pokud ano, dokazu je jen pozorovat a nenechat se tim ovladat) – nejsem ani prehnane smutna, ani prehnane vesela, citim se v klidu. Tento klid jsem hledala a potrebovala, kdyz jsem za tebou prisla uplne poprve. A ted jsem ve fazi, ze se ucim zachazet se svym novym ja, jsem fascinovana a nadsena a rozhodne v tom hodlam pokracovat. Moje intuice se otevrela takovym zpusobem, ze vidim veci a lidi v uplne jinem svetle. Vnimam vice znameni, ktera mne varuji nebo utvrzuji v tom, co delam. Privolavam si do zivota prilezitosti, ze kterych mam moznost si vybirat, ktere jsou vhodne a ktere ne.

Magii barev pouzivam – napriklad meditaci se zlutou barvou, kdyz se citim nesva; s bilou svickou cistim prostor ve kterem bydlim abych se v nem citila vice v klidu. Ritual smysl zivota – utvrdilo mne to v tom, ze jsem si nikdy nebyla jistejsi, ze kracim po sve prave ceste, citim se sebejistejsi a pod ochranou. Pergamen a provazek mam schovany ve specialni drevene truhle, kam davam vsechna sva sepsana prani a “pozustatky” ze svych nebo nasich ritualu ze seminaru.

Jsi skvela ucitelka, nejvetsim darem pro mne je to, ze nerikas cilene lidem co maji nebo nemaji delat, ale rikas JAK mame veci chapat a konat, navedes nas na cestu, ktera nam muze pomoct a je to pak na nas, co si zvolime. Jsem vdecna za tvoji pomoc a je mi cti se od tebe nechat dal ucit.

Alena, Praha

Velmi velmi ráda vzpomínám na Tvůj seminář a nejraději bych jela hned – na další a nejlépe na všechny! Co je u mne nového? Na chatu se mi objevil hned už na kurzu od Tebe jeden zájemce. Jsem ráda, že se to zlomilo… zaznamenala jsem obrovské změny ve svojí práci. Přišla i nová pracovní nabídka, kterou jsem přijala a jak bych to řekla nejlépe – prolomily se ledy, mám teď velmi dobré pracovní zakázky. A klienti mne zvýšeně vyhledávají. No a obchodům se daří. Proto jsem Ti za vše opravdu vděčna.

Kateřina, Morava

Kurz byl perfektní, moc se mi líbil a musím říct, že zázraky se dějí. Jak bylo mým záměrem nějak pomoci synovi, tak mi včera volal ze školy, že tu učitelku, která mu dělala největší naschvály, propustili. To bylo opravdu překvapení.

Dita, Vídeň

(den po semináři) Na semináři jsem se cítila velice dobře a myslím, že mi to pomohlo i na sebevědomí. Celou noc se mi pak o tobě, Noiro, zdálo! Jak se procházíme po svatyni…

Markéta, Praha

Po semináři jde všechno s lehkostí, mám dost energie a stojím pevně na zemi. Moc příjemný pocit.

Alice, Praha

“Vnímáš působení své mandaly?” – Ano vnímám. Vnímám to tak, že se mi stále velmi daří. Pečeť funguje jako divá, protože se mi dále prohlubuje moje vnímání a můj kruh je už téměř uzavřen! Každopádně jsem začala vidět a cítit věci po semináři, vrhla jsem se na kineziologii a automatickou kresbu.

Pavla, Brno

Ze semináře jsem odcházela neskutečně nabitá energií. Po semináři se na pár dní u nás doma probudily nějaké paranormální aktivity. Také jsem měla v noci velice živý sen (obvykle si sny nepamatuji), že jsem jsem v noci u jezera a v dálce v mlze vidím ostrov Avalon, snad sílou myšlenky jsem se přenesla na ostrov a navštívila jsem kouzelníka Merlina v jeho jeskyni. Co se týká samotného semináře, tak si myslím, že už jsem konečně pochopila, že veškerá omezení v životě, která mám, si dávám vlastně sama sobě. Ať už se jedná o přehnanou péči o ostatní, nebo nevhodné vztahy ať osobní, nebo pracovní. Naučila jsem se nechávat si více času a prostoru pro sebe, je zajímavé, že to funguje bez odporu ostatních. Nakoupila jsem si nějaké knihy o magii a začala jsem se o magii jako takovou více zajímat. Myslím, že mi semináře velice pomohly znovu nalézt samu sebe a nový smysl života. Velice se těším na na naše další setkání na se

Gabriela, Praha

Po semináři jsem měl velice emotivní sen, který se další den ukázal být jasnovidný. Bývalá přítelkyně, která se mi v něm zjevila, mne skutečně kontaktovala. Mé sny se stali živějšími, barevnějšími, včetně toho, že v nich mám zvukovou kulisu řekl bych, že se jedná o lucidní snění. A začalo to hned po semináři. Měl jsem několik snu, ve kterých se setkávám z různými lidmi, prožívám krásné vřelé vztahy. Dokonce i románky z různými ženami. Kromě vztahů v mých snech jsou mi kladeny otázky. Kdo jsem, co je vlastně mé skutečné já, kam směřuji. A teď několik dní ve snech cestuji. Pochopil jsem, že jsem se posunul vydal jsem se na určitou cestu dopředu. A proměnilo se mi vědomí. Uvědomil jsem si, že žiji stereotypně díky mým snům ve kterých prožívám krásné vřelé vztahy. Uvědomil jsem si, že žiji ve stereotypu a v určitém směru i v sociální izolaci. Věnuji se pouze sobě a svému rozvoji. Je to silné pouto. Na druhou stranu prožívám emocionální prázdnotu. Chybí mi láska, vztah, vzpružení v mém životě. A někdo, kdo je nadšen pro duchovno tak jako já. A mohl bych tohle sdílet. Také jsem si uvědomil co mě blokuje v práci, že mě tíží i nedobrá finanční stránka v mém životě. A chtěl bych to vyřešit, abych mohl dosáhnout vnitřní stability. Abych to z hodnotil, došlo u mě k posunu po psychické stránce. Duševně se rozvíjím ve znalostech velký posun dávám do toho co jde. Seminář se mi líbil. Těším se na další. Dalo mi to obrovský ale obrovský kopanec v podobě uvědomění a duševního posunu. A to mě těší.

Vlastimil, Chomutov

Co budete potřebovat

Veškeré pomůcky budou na semináři k zapůjčení. doporučuji si vzít s sebou, pokud máte vlastní barvy (pastelky, fixy, progresy, křídy… libovolné suché) a pakliže si jej vedete, svůj duchovní deník.

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.