Čakry

Tajemství sedmi čaker

Harmonizace a aktivace

Sebeléčení

12 volných míst

Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

SO 10:00-17:00 + NE 10:00-15:00
Vstupné od 1 500 Kč

Vrací se oblíbený seminář, který uvádí do energie vlastního těla. Zaměříme se na všechny klíče k energii – dech, zvuk, pohyb a vizuální symboly a ukážeme si tyto klíče k otevření a nabíjení všech sedmi čaker. Naučíte se řadu energetických cvičení, od základních technik vystředění se a uzemnění, které jsou základem všech magických rituálů a energetických cvičení, až po složitější manipulaci s čakrami.

TERMÍNY:

Seminář nemá aktuálně vypsán termín.

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Studenti na mých seminářích vždy oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Tyto semináře vedu již 11 let, aktuálně v novém studiu Anima Noira na Malé straně.

Program semináře

Sedm čaker na páteři – jejich funkce a souvztažnosti k psychickým a tělesným pochodůmFunkce horních a dolních čaker a jejich vzájemný vztah, speciální role srdeční čakry

Jak začít s prací s čakrami – jak se nezbláznit z probuzených energií. Harmonický rozvoj čaker. Zavírání čaker a ochrana vlastní energie

Čakrové barvy, symboly, posvátné zvuky (mantry) a jóga rukou (mudry)

Techniky nabíjení, odblokován a očišťování čaker, které může cvičit každý a mají okamžitý účinek – fyzická, vizualizační a další cvičení

Psychická ochrana a očista od zhoubných vazeb a energií pomocí vizualizace čaker

Uzemnění a vystředění – Základy veškeré duchovní práce. jednoduchá tělesná a vizualizační cvičení, která nás dostanou zpátky tam, kde jsme nejvíc efektivní: v přítomném okamžiku, ve svém těle ukotveni ve svém středu.

Cvičení středního sloupu – Cvičení pro harmonizaci a nabití jemnohmotných těl podle hermetické kabbaly, které je základem veškeré rituální magie v moderním okultismu.

Druidská stromová meditace – Jednoduché cvičení na propojení s přírodou a harmonizaci sebe sama.

Komu je seminář určen

Seminář se hodí pro všechny, kdo chtějí získat praktické znalosti o čakrách a jak si je posilovat. Cvičení mají skvělý vliv na různé tělesné a duševní neduhy. Odejdete nabití! Program je vhodný od 13 let.

Co říkají účastníci

Na tento seminář s čakrami nemohu zapomenout. odjížděla jsem plná světla a úžasně pozitivn energie. I na semináři jsem cítia tu úžasnou energii, která byla mezi námi. Úžasná komunikace mezi námi a Zemí, ale i mezi námi a Vesmírem, kterou jsi nám zprostředkovala. A hlavně, jak s ní zacházet. Obzvláště jsem vnímala meditaci druidského háje, cítila jsem, jak jsou někteří i udiveni, jak velká síla to je.

O čakrách jsem mnoho četla, ale toto zasvěcení bylo úžasné. Bylo jen pro nás. Seminář bych doporučila každému, kdo chce souznít se svými čakrami.

Marisstella

Brandýs nad Labem

Byla jsem skutečně moc nadšená. Pomohlo mi to se pořádně v dané problematice zorientovat. Zážitkový seminář, jak jsem několikrát zmínila už tehdy, je pro mě naprosto perfektní. Mám ráda, když můžu nové informace zpracovávat s přidaným efektem zážitku, který se mi vryje do paměti mnohem víc, než by byla suchá teorie. Také Tvá osoba v tom hraje neméně podstatnou roli. Vyzařuje z Tebe upřímná snaha předat lidem, kteří o to stojí, své vědomosti, zkušenosti, rady a to je v dnešní době poměrně velká vzácnost. Taže určitě ještě jednou moc díky. Myslím si, že jsme teď více srovnaná vnitřně sama se sebou. Trochu jinak vnímám okolní podněty. Myslím, že mám teď i trochu jiné prožitky nebo jinak vnímám skutečnosti okolo sebe. Určitě je to celkově příjemná změna, která se bude i nadále vyvíjet.

Jana

Severní Čechy

Tvůj seminář se mi moc líbil. Už dříve jsem zkoušel různé meditace, práce s energiemi a čakrami, ale potěšilo mě, že jsem se dozvěděl na semináři nové způsoby a možnosti této práce. Třeba uzemnění jsem zvyklý dělat jinak, ale tvůj způsob se mi zdá účinnější, tak ho budu více využívat a rovněž i ty další meditace, co jsi mi poslala. Po semináři se cítím dobře a těším se na seminář příští víkend.

Jiří

Litomeřice

Cítím se dobře skoro každý den se uzemňuji. Mám více energie a zaznamenala jsem že už mi není furt taková zima jak mi bývala. Dál jsem zaznamenala, že jeden negativní člověk se se mnou už vůbec nebaví, což je hodně pozitivní. Děkuji ti ještě jednou za krásný seminář a určitě se brzy přihlásím na další.

Míša

Praha

Seminář byl pro mně přínosem.Hlavně to,že sem si myslel jak budu mít čakry zdevastované. Překvapilo mě, že to není tak hrozné. Cvičení sem si doma opakoval. Potřeby těla také více vnímám. Hlavně se snažím přestat kouřit.Co se týče energie tak si myslím, že jí mám dost. Jen ji neumím použít. Jinak chlad na té první čakře už se moc neobjevuje, je to o dost lepší.Také venku se cítím už lépe. Byl jsem také u hrob svého otce a na rodinné oslavě, měl jsem z toho dobrý pocit. Ve snech se mi odblokovává mnoho věcí, zažívám i magické souboje… Prěju hezký den a děkuju za vše co si doposud pro mne udělala.

Honza

Praha

Víkend byl opravdu z mého pohledu velmi podařený. Nenapadlo by mne, že takovým jednoduchým způsobem dokážu zvýšit o tolik svoji energii. Během polední pauzy v neděli jsem musel přebytek energie “rozchodit” v ulicích. Nesmím také zapomenout na setkání se zajímavými lidmi. Na některých byla viditelná velká změna k lepšímu na první pohled. Po semináři jsem odjížděl s pocitem, že mám dostatek energie a že dokážu VŠECHNO, co budu CHTÍT, mám pro to přece dostatek ENERGIE. V pondělí hrajeme s kamarádem badminton a já dobíhal i nemožné míče a vydržel jsem celou hodinu. Přál jsem si energii pro pohyb, a tak jsem ji dostal! Regenerace proběhla už během noci. Prostě pocit jako když omládnu nejméně o 10 let 🙂

Jirka

Děkuju za zážitkový víkend. Na seminář jsem jela s motivací zlepšit chronický stres. Po celém víkendu jsem se cítila nabítá energií a zároveň se mi moc dobře spalo. Úžasné byly všechny rituály, hlavně jeden kruhový, kdy jsem všichni pocítili nával společené energie. Co mě velmi překvapilo, byla “diagnostika” stavu jednotlivých čaker a to že mám zablokovanou srdeční. Do té doby jsem si těch signálů moc nevšímala. Po semináři jsem začala více cvičit energetická cvičení a cítím se lépe. Díky otevření srdeční čakry, jsem si uvědomila důvod svých problémů a dokázala některým lidem odpustit staré křivdy, doslova mi spadl kámen ze srdce. Také mě to posunulo o kus dál ve vztahu s přítelem. Začala jsem si víc všímat signálů těla a barev. Vtipné je, že se i doma začala objevovat zelená s růžovou, a to dokonce i v jídle!

Lenka

Brno

 Opravdu jsem si tento seminář užila. Vyzdvihla bych ráda tyto prožitky: Uzemňovací cvičení a nahrávka pro harmonizaci čaker -obojí neskutečně vyrovnává energie. Osobně mám ze všeho nejraději prožitky skupinové, tedy energii kruhu, který Noira udržuje a to co zažiji osobně s ostatními si pak dloouho pamatuji. Zde na mě zapůsobil druidský rituál. Tak silně propojenou skupinu jsem v tomto duchu ještě nezažil. A velmi dlouhodobě také čerpám z medice nad svýma čakrama, kterou jsme opět v síle kruhu tvořili aktuálně ze svých pocitů. Nikdy jsem ještě necítila své čakry živěji. Moje vitalita stoupá. Ano, potřeby mého těla vnímám po všech Noiřiných seminářích a mých soukromých duchovních setkáních, čím dál jasněji a veseleji. Jsem šťastná za každé takové prozření.

Nela

Brno

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Tentokrát nám postačí papíry a tužky. Pokud máte nějaké čakrové předměty, můžete je chtít vzít s sebou.

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.