Hra osudu vyšla znovu

Druhé revidované vydání nyní k dostání na pultech knihkupectví od července 2018

“Jediná kniha o věštění, která cituje z Bible, Terminátora a z Johna Lennona.”

TAROT

Hra osudu na každý den

Úspěšná rozebraná kniha kniha vychází v novém vydání v nakladatelství Omega Books v průběhu července 2018. Cena knihy v pevné vazbě s přebalem je 249 Kč.

Věštění nemusí být vážné a nemusí být těžké. Existuje cesta, jak otevřít svůj šestý smysl a naučit se věštit z tarotových karet a tou je Hra Osudu s jednou kartou na den. Ukáže vám, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami – a karty začnou mluvit k vám. První kniha na trhu o oblíbeném zvyku tahat si jednu tarotovou kartu na den pochází z pera známé čarodějnice. Autorka si po dva roky vedla deník a sledovala, jaké události, lidé a sny znamení ji provázejí po vytažení jednotlivých karet. Vy si teď můžete vzít do ruky její deník a začít rozvíjet svůj šestý smysl. Kniha je proložena střípky okultních učení a rozhodně se u ní nebudete nudit. Je totiž po hříchu zábavná.
oficiální text distributora

o této knize

Zažijte neobyčejné dobrodružství.

Každý den vám jedna vytažená karta přinese další dílek pro pochopení vašeho osudu, jednu odpověď nebo varování týkající se vašeho dne.
Autorka knihy si po dva roky psala deník a sledovala, jaké události, lidé, sny a znamení ji provázejí po vytažení jednotlivých karet. Vy si teď můžete vzít do ruky její deník a začít rozvíjet svůj šestý smysl.
Naučíte se vidět příležitosti ve svém životě a odvracet hrozby. Současně se hravou formou se dozvíte tradované významy všech 78 karet Tarotu – trumfů, pohárů, mečů, holí a mincí. Poznáte své příznivé a nepříznivé dny a v událostech každého dne začnete vidět nové souvislosti. Každá karta dne vás vybídne k zamyšlení a k tomu, abyste se chopili nějaké příležitosti ve svém životě. Kniha je proložena střípky okultních učení, přináší tipy a rozhodně se u ní nebudete nudit. Je totiž po hříchu zábavná!

Úryvek ke stažení

Prvních 30 stran z knihy si můžete stáhnout a přečíst ve formátu PDF.

Součástí úryvku jsou tyto kapitoly:
  • I cesta je někdy cíl
  • O smyslu věštění
  • O zvyklosti tahat si karty na různá časová období
  • Karty dne, měsíce a roku
  • Léčba přítomností
  • Je tato hra nebezpečná?
  • Osud je hra

RECENZE a ohlasy

Co říkají čtenáři?

Tuto fotku zaslala čarodějnice a šamanka Sára Ráchel z Vyškova. Medvěd je plyšový, kočka opravdová.
Sára Ráchel Bergmann

Nevia

“Kúpiť si balíček tarotových kariet je tak trochu ako kúpiť si dobré auto, ale nemať vodičský preukaz. Prakticky nebudete vedieť, kde, kedy, ako. Vydať sa na cestu pokusu a omylu je cesta dlhá a povedzme si úprimne na poli mágie aj tak trochu nebezpečná. Preto je kniha o tarote základom, z ktorého sa naučíte vnímať a poznávať symboly a možno trochu pochopíte, čo je ten tarot zač.”
Martin Mittaš

Redaktor, Magazín VitalMapa.sk

“Tarot – hra Osudu na každý den přinese největší užitek těm, kdo s kartami teprve začínají nebo se chtějí interaktivní formou seznámit s novou tarotovou sadou. Pokročilejším kartářům zase může přinést humorný nadhled nebo chuť podívat se na výklad karet z jiné stránky. Rozhodně je pozváním na cestu, kterou se vyplatí alespoň vyzkoušet…”
Madla Čevelová

předsedkyně a pořadatelka Tarotové konference, Tarotová asociace

“Známá čarodějka Anima Noira vydala svou první knihu o Tarotu, kterou pojala jako hru, kdy si každý den vytahujete jednu kartu a seznamujete se s ní. Na začátku knihy je krásně vysvětleno, jak tuhle hru hrát, jak používat tarotové karty a jaký smysl má věštění. V další části knihy Noira popisuje významy jednotlivých karet a tyto popisy obohacuje svými zážitky, což si myslím je výborný nápad, protože takto dokáže velmi nenásilně přiblížit jednotlivé karty i naprostým začátečníkům a ti si tak mohou představit velmi reálnou situaci, která s danou kartou souvisí. Myslím si, že kniha je velmi vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro velmi zkušené kartáře, protože svými deníkovými zápisky ke každé kartě kniha přináší další úhly pohledu na jednotlivé karty. Pokud se zajímáte o tarot a věštění, tak knihu můžu určitě doporučit :)”
Hana Szabad

čarodějka a věštkyně, provozovatelka eshopu, Tajemná Hekaté

Dobrý den, Animo,
(Milá čarodějko) včera mi dorazila Vaše kniha. Moc děkuji za rychlé poslání. Chtěla bych Vám napsat svůj názor.
Večer jsem ji začala číst a nemohla jsem se odtrhnout. Připadá mi, je to přesně to co jsem hledala. Už nějaký čas mě láká zkusit výklad karet, ale myslela jsem, že je to hodně složité a člověk musí dlouho studovat nějaký návod a dodržovat striktní pravidla. Dokonce mi i jedna léčitelka v létě řekla, ať si karty nekupuji a nezkouším to. Stejně mě to neodradilo a alespoň karty s vílami jsem si koupila a zkusila (z tarotu jsem měla obavu, že je moc složit.). Vaše knížka je naprosto úžasná, svou jednoduchostí a pochopitelností ve smyslu, řídit se vlastní intuicí a pocity při výkladu karty na jeden den. Samozřejmě, že jsem to hned zkusila (vyšel mi velekněz). A dnes ráno znovu, dnes mi vyšla 10 mečů. (sice na první pohled špatné, ale já myslím že to značí ukončení a začátek …..) Zatím jsem tedy ve skupince zapichovatelů tužky, protože tarotové karty nemám. Ale co nejdříve si je koupím. Moc Vám za knihu děkuji a doufám, že není Vaše poslední. A věřím, že se dostanu i na nějaký seminář.
Opravdu se mi líbí Váš přístup. Jsem ráda, že knížku mám a bude mi dobrou průvodkyní v mých tarotových začátcích a pokusech. Přeji Vám hodně spokojených čtenářů.
Hezký den,
Markéta

čtenářka

“Co je pro mě zajímavé je, že zde je uvedeno jak tyhle karty působí na samotnou autorku a jakou zkušenost s jednotlivými kartami má. Tohle je vlastně hlavní téma knihy. Žádné suché poučky, ve stylu tahle karta znamená hento a ono, ale jak každou kartu vnímá osobně a tohle můžeme zjistit přímo ze zápisků z autorčina “tarotového” deníku. Je to docela fajn, protože člověk trošku “vidí” do hlavy autora. Jak je v podtitulu napsáno “Hra Osudu na každý den”, tak zde se naučíte, po vytažení karty každý den, pozorovat a vnímat, jak na vás bude jednotlivá karta působit, co se v ten den stane a jak to všechno kolem bude fungovat. Zajímavé je, že když jsem četla jednotlivé významy, tak mi vytanuly na mysl jednotlivé významy run nebo runových karet. Vždycky jsem prostě “viděla” určitou runu. Tohle se mi děje i v běžném životě. Asi mi už z toho hrabe :-)”
Lady Rovena

čarodějnice a bloggerka, Jedová chýše

Tato kniha se mi dostala do rukou před Vánocemi loňského roku, kdy mi ji zaslala sama paní autorka k přečtení, za což jí i touto cestou děkuji, a po jejím pročtení mohu říci, že je rozhodně vhodným doplňkem všem, kdo si sami rádi vyloží karty, a také i těm, kdo k nim sáhnou jen občas. Je zde jednak vysvětlen význam jednotlivých karet v tom jednodušším záběru, a snadno pochopitelně, i pro ty, kdož jsou neznalí a teprve na počátku poznání tarotu, jeho významu v běžném životě, ale může také obohatit ty, kdo se rozhodnou se tarotovým výkladům věnovat více. Kniha je popisována jednoduše, a je srozumitelná pro širší veřejnost. Jako doplněk pro výuku “výkladu z tarot” bych ji začátečníkům určitě doporučila.”
Marcela Abha Kunz

léčitelka, Spirit léčba

S kartami se nějakou dobu učím pracovat, ale vždy mi jejich výklad přišel složitý a těžkopádný, dostupné knihy úplně nepomáhaly, sice jsem se na karty intuitivně napojila, ale přesto mi spousta věcí unikala. Tato kniha nabízí hravý pohled na karty i pro “laiky”. Autorka čerpá ze svých dlouhodobých zkušeností a zážitků, originální je zapojení jejích magického deníku, takže se můžeme podívat i na kus jejího života. Kniha není náročná na čtení, můžete skákat kapitolami a nořit se do výkladů. Doporučuji všem 🙂
Lenka

čtenářka

Když jsem knihu ukázal manželce (už pár let z tarotu vykládá), prohlásila – konečně knížka pro mě, tohle psala ženská se zkušeností (nevím, jestli bych vymyslel trefnější recenzi).
Seoras

čtenář

Coreyemmah listuje knihou

a představuje ji podrobně na youtube kanálu Eklektické čarodějnictví (doporučuji!)

kde koupit

Kniha je k dostání v běžné knihkupecké síti a v on-line knihkupectvích. Na Slovensku zakoupíte knihu v eshopu Martinus.