Věštba na rok 2019

Pro 31, 2018 | 3 komentáře(ů)

Blíží se samotný konec roku. Konec roku je časem, kdy se rituálně loučíme s tím, co odešlo a rýsujeme své touhy a plány do nového roku. Ve spojení s tímto článkem vám vřele doporučuji podívat se na novoroční rituály, neboť věštění nám umožňuje nahlédnout do budoucnosti, ale pouze vlastní vůlí a silou mysli ji můžeme změnit.

O novoroční výklad jste mne požádali ve velkém počtu na Facebooku, a já vám ráda toto přání splním. Věštby na rok jsem vydávala na Čarovném zrcadle (můj starý web) a kupodivu, cokoliv jsem napsala, tak se i mně samotné mrazivě plnilo. Takže výklad pro “nahodilou” skupinu lidí, mých čtenářů, není zdaleka takový nesmysl, jak by se na první pohled zdálo. Vysvětluji si to tím, že existuje něco jako sdílená vibrace nebo společný úsek karmy. Napište mi, jak se vám předpověď na příští rok vyplnila!

Orákulum 2019

Rok 2019 bude příležitostí ke smíření, uzdravení starých ran a zakopání válečné sekery. Smíření se svojí vlastní destruktivní stránkou může být stejně důležité, jako to, že za sebou necháme plavat staré křivdy, nepřátele a spory. Můžete ke svému překvapení zjistit, že staré vášně už vás nerozdmýchávají tak jako dříve. Lidem, kteří nemají potenciál nahlédnout svoje destruktivní jednání, dokážeme odpustit a přestat od nich očekávat něco, co nám nemohou dát.

Druhým tématem roku je pokračování v cestě v mlhách. Je to cesta, která není příliš přehledná, není úplně zjevné, co byste měli dělat a není tím pádem ani příliš radostná. Jedná se ale o důležitý vnitřní proces, který potřebuje v klidu vlastním tempem zrát. A jak víme, některé části alchymického procesu probíhají ve tmě, ba i zahrnují zahnívání. Pozitivním rozměrem této “hniloby a mlhy” je ochrana a soukromí, které vám tento rok nabídne. Mnoho z nás s ocitne na cestě, kterou nebudou moci tento rok dokončit, u které neuvidí konce, ani světlo na konci tunelu, ale věřte tomu, že právě tato cesta je pro vás dobrá. Její správnost se projeví citelným zlepšením fyzického zdraví a vitality v průběhu roku. Užijte si kvasení a hnití!

Posledním aspektem orákula je kupodivu Zářící triumf. Všechny vás čeká nějaký mimořádný prožitek, který bude často mít vizuální podobu, v tomto roce prostě spatříte něco senzačního. Může to být přírodní scenérie nebo nějaký plod vašeho vlastního úsilí a úspěchu, který bude nezpochybnitelný a zjevný. Tento zřejmý, zářící triumf přijde uprostřed mlhy a hnití. Pro některé z vás bude podstatou tohoto triumfu významný duchovní zážitek, například vize nebo nějaká energie.

Celkem vzato tedy rok přináší pod povrchem nenápadné rutiny až nudy i potenciál duchovního pokroku a prozření, vyhojení starých ran a zlepšení fyzické zdatnosti. Záleží na vás, jak jeho nabídku využijete.

Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

3 komentáře
 1. Jitez

  Nooo, byť jsme v půlce roku a já to čtu až teď. Tak Tvá předpověď zatím doslova a do písmene sedí !!!

  Odpovědět
  • Noira

   Ano je to zvláštní, ale často se moje věštba dostane k těm správným lidem, kteří ji mají slyšet.

 2. Jitřenka Ebnerová

  U mně i zpětně naprosto sedí.

  Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *