Spirituální konzultace

Telefonicky - Online - Osobně v Praze

Duchovnímu poradenství, jasnovidectví a vykládání z karet se věnuji už 12 let. Ráda se vám budu věnovat osobně, telefonicky nebo on-line. Mezi nejčastější otázky, se kterými se mne lidé obracejí, patří životní změny, partnerství a vztahy, krize, kariérní volby a duchovní zážitky a schopnosti.

Zajímá vás, co pro vás mohu udělat?

Duchovní poradenství

Nabízím spirituální vedení, výklad radu v otázkách smyslu života, víry a životní spokojenosti. Často se věnuji komplexu otázek, které se vynořují kolem 40. roku života jako součást krize středního věku. Provázím lidi na všech životních křižovatkách.

Jasnovidné čtení

V osobním kontaktu jsem schopná přečíst energie, přítomné kolem vás. Z nich je patrná přítomnost duchovních bytostí, různá zasvěcení a kletby, které vás možná ovlivňují, stopy z minulých životů a další duchovní procesy.

Výklad karet

Moderní výklad z karet v mém podání přináší dobrou radu a odpovědi na důležité otázky, týkající se velkých rozhodnutí, jako je například změna práce, rozchod nebo stěhování. Nejčastějším tématem mých výkladů jsou vztahy a kariérní volby.

Diagnostika prokletí

Mezi mé dlouhodobé zájmy patří diagnostika a odstraňování různých prokletí, uřknutí, uhranutí a bloků, které můžeme během života získat. Pomohu vám objasnit a potvrdit, zda jsou vaše podezření skutečná popřípadě odkud tyto vlivy pocházejí.

Hádání budoucnosti

Pokud nemáte konkrétní otázky, mohu vám vyložit karty tradičním způsobem v duchu “co vás čeká”. Věštit můžeme na všechny oblasti vašeho života, tedy rodina, zdraví, peníze, život, nebo jen na ty, které vás nejvíce zajímají. Výhled do budoucna odkrývám na 5 let.

Máte jiné otázky?

Ve své praxi jsem se za 12 let potkala už se vším. Mohu poradit v otázce soudních sporů, alternativních přístupů k nemocem a ke zdraví nebo s řadou jiných otázek, na které jste nenalezli odpověď nikde předtím. Zkuste se na mne obrátit s uvidíme.

Jak to můžeme udělat?

Osobní konzultace

1 500 Kč / 90 minut

Nabízím osobní konzultace v určené dny v Praze. Osobní konzultace se hradí v hotovosti na místě.

Konzultace na dálku

1 300 Kč / 90 minut

Nabízím telefonické a on-line konzultace do celého světa. Konzultace na dálku se hradí na účet předem. On-line konzultace jsou možné prostřednictvím Skype, WhatsApp nebo Facebook Messenger.

Jak se objednat?

Objednat se můžete pomocí formuláře níže. Případně mi napište na noira@anima-noira.cz

Objednat se

na konzultaci s Noirou