Spirituální konzultace

Telefonicky - Online - Osobně v Praze

Ráda se vám budu věnovat formou spirituální konzultace osobně, po telefonu nebo on-line. Duchovnímu poradenství se věnuji 12 let. Mezi nejčastější témata, se kterými mne klienti oslovují, patří manželství a vztahy, kariérní volby, duchovní zážitky a paranormální vyšetřování týkající se duchů a kleteb.

Techniky a přístupy, které používám

Duchovní poradenství

Nabízím spirituální vedení, výklad radu v otázkách smyslu života, víry a životní spokojenosti. Často se věnuji komplexu otázek, které se vynořují kolem 40. roku života jako součást krize středního věku. Objasním vám také vaše sny, zvláštní náhody a znamení nebo jiné psychické prožitky.

Jasnovidné čtení

V osobním kontaktu jsem schopná přečíst energie, přítomné kolem vás, přítomnost duchovních bytostí, stopy z minulých životů, které vás ovlivňují a jiné probíhající duchovní procesy, zejména rlzná zasvěcení a kletby.

Výklad karet

Moderní výklad z karet v mém podání přináší dobrou radu a odpovědi na důležité otázky, týkající se velkých rozhodnutí, jako je například změna práce, rozchod nebo stěhování. Nejčastějším tématem mých výkladů jsou vztahy a kariérní volby.

Diagnostika prokletí

Mezi mé dlouhodobé zájmy patří diagnostika a odstraňování různých prokletí, uřknutí, uhranutí a bloků, které můžeme během života získat. Pomohu vám objasnit a potvrdit, zda jsou vaše podezření skutečná.

Hádání budoucnosti

Pokud nemáte konkrétní otázky, mohu vám vyložit karty tradičním způsobem v duchu “co vás čeká”. Věštit můžeme na všechny oblasti vašeho života, tedy rodina, zdraví, peníze, život, nebo jen na ty, které vás nejvíce zajímají. Výhled do budoucna odkrývám na 5 let.

Paranormální vyšetřování

Můžete se na mne obrátit v otázkách prokletých domů, duchů a bytostí nebo očisty prostor.  Pomohu vám potvrdit vaše podezření a navrhnu řešení pro vaši situaci.

Jak to můžeme udělat?

Osobně

1 500 Kč / 90 minut

.

Na dálku

1 300 Kč / 90 minut

Osobně

Nabízím osobní konzultace v určené dny v Praze. Osobní konzultace se hradí v hotovosti na místě.

Telefonicky

Telefonické konzultace jsou možné ve většině případů také. Hradí se na účet předem. Volám pouze na česká telefonní čísla, pokud jste v zahraničí, zvolte konzultaci on-line.

On-line

On-line konzultace jsou možné především do zahraničí jako videohovor nebo klasické volání přes Skype, WhatsApp nebo Facebook Messenger. Hradí se na účet předem. Konzultace pouze přes e-mail nebo chat neposkytuji.

Jak se objednat?

Objednat se můžete pomocí formuláře níže, kde si rovnou vyberete termín. Případně mi napište na noira@anima-noira.cz

Objednat se

na konzultaci s Noirou