Spirituální konzultace

Telefonicky - Online - Osobně v Praze

Ráda se vám budu věnovat formou spirituální konzultace osobně, po telefonu nebo on-line. Duchovnímu poradenství se věnuji 12 let. Mezi nejčastější témata, se kterými mne klienti oslovují, patří manželství a vztahy, kariérní volby, duchovní zážitky a paranormální vyšetřování týkající se duchů a kleteb.

Co pro vás mohu udělat?

Duchovní poradenství

Nabízím spirituální vedení, výklad radu v otázkách smyslu života, víry a životní spokojenosti. Často se věnuji komplexu otázek, které se vynořují kolem 40. roku života jako součást krize středního věku. Objasním vám také vaše sny, zvláštní náhody a znamení nebo jiné psychické prožitky.

Jasnovidné čtení

V osobním kontaktu jsem schopná přečíst energie, přítomné kolem vás, přítomnost duchovních bytostí, stopy z minulých životů, které vás ovlivňují a jiné probíhající duchovní procesy, zejména rlzná zasvěcení a kletby.

Výklad karet

Moderní výklad z karet v mém podání přináší dobrou radu a odpovědi na důležité otázky, týkající se velkých rozhodnutí, jako je například změna práce, rozchod nebo stěhování. Nejčastějším tématem mých výkladů jsou vztahy a kariérní volby.

Diagnostika prokletí

Mezi mé dlouhodobé zájmy patří diagnostika a odstraňování různých prokletí, uřknutí, uhranutí a bloků, které můžeme během života získat. Pomohu vám objasnit a potvrdit, zda jsou vaše podezření skutečná.

Hádání budoucnosti

Pokud nemáte konkrétní otázky, mohu vám vyložit karty tradičním způsobem v duchu “co vás čeká”. Věštit můžeme na všechny oblasti vašeho života, tedy rodina, zdraví, peníze, život, nebo jen na ty, které vás nejvíce zajímají. Výhled do budoucna odkrývám na 5 let.

Paranormální vyšetřování

Můžete se na mne obrátit v otázkách prokletých domů, duchů a bytostí nebo očisty prostor.  Spolupracuji se skupinou paranormálních vyšetřovatelů, která se těmito otázkami dlouhodobě zabývá.

Jak to můžeme udělat?

Osobně

1 500 Kč / 90 minut

.

Na dálku

1 200 Kč / 90 minut

Osobně

Nabízím osobní konzultace v určené dny v Praze. Aktuální termíny:

16. dubna, 26. dubna, 24. května, 31. května

Telefonicky

Volám na svůj účet pouze na česká telefonní čísla. Pokud jste v zahraničí, doporučuji zvolit konzultaci on-line.

On-line

Nabízím audio a video konference do celého světa prostřednictvím Skype, WhatsApp nebo Facebook Messenger.

Objednat se

Objednejte se níže pomocí formuláře nebo mi napište na noira@anima-noira.cz