Výklad z karet

 1 500 Kč

osobně v Praze

telefonicky celá ČR

online celý svět  Skype, Whatsapp nebo Messenger

První “opravdický” výklad jsem pak udělala v kavárně Slavia. Japonské houslistce z Tokia.

To bylo před dvanácti lety. Byla jsem strašně nervózní. Přišlo mi, že blábolím nesmysly a dáma si nejspíš myslí, že jsem podvodnice. Když jsem skončila, zpocená, byla jsem ráda, že je po všem.

Můj odhad situace však nebyl přesný. Za dva roky přijela slečna Megumi znovu do Prahy. Přišla mi poděkovat. Naše setkání jí dodalo odvahy, aby se přihlásila na konkurz do prestižního orchestru, který vyhrála. Později s ním objela celý svět. Tehdy mi poprvé někdo řekl, “změnila jste mi život.” Také můj život se tím změnil.

Od té doby jsem podobná slova slyšela mockrát. Chovám v úctě moc měnit lidské životy a být vaším průvodcem na životních křižovatkách.

Věštění se věnuji od jedenácti let.

Opravdu! Dostala jsem tehdy své první tarotové karty. Na církevní škole se brzy rozkřikla má pověst čarodějky. Dívky, které se nebály, brzy chtěly výklad z karet. Svou první věštbu si budu navždy pamatovat. Spolužačce jsem prorokovala, že kluk, který se jí líbí, bude mít o ni zájem. Měla jsem pravdu, krátce na to jí vyznal lásku. Začali spolu chodit za školu a oba za to dostali dvojku z chování.

Řekla jsem si, “Něco na tom bude!”

To bylo před dvaceti lety.

Kč stojí u mne výklad

minut trvá obvyklé sezení

OBJEDNAT SE

PRAHA 2

NEBO ONLINE

na dálku

čajovna