Věštíme na lásku

Čvc 7, 2020 | 0 komentářů

Vyložte si karty na lásku nebo jakýkoliv vztah, který vás trápí s pomocí jednoduchého výkladu na tři karty, který jsem pro vás připravila. Postup je z mé knihy Tarot orákulum vztahů (Pragma, 2018), kterou zakoupíte v knihkupectvích. Tuto a další techniky věštění vás ráda naučím na seminářích Tarot a Tarot pro pokročilé.

Jak si vykládat karty na vztahy

Princip orákula vztahů je prostý. Ze zamíchaného balíčku tarotových karet vylosujeme tři karty. Jejich poselství si poté vyložíme podle pozice, do které jsme je vytáhli:

1.🂠  2.🂠  3.🂠

1. TAZATEL – 2. VZTAH – 3. PROTĚJŠEK

Karty rozložíme před sebou takto: Jako první umístíme prostřední, hlavní kartu vztahu. Vedle ní po pravé straně odhalíme kartu partnera. Úplně na konec odkryjeme kartu tazatele nalevo od vztahu.
Pozice jsou tři a odpovídají tazateli, protějšku, na který se ptáte, a vztahu, který mezi nimi panuje. V nejjednodušší variantě si vystačíte s vytažením jedné karty, prostřední karty (pozice 2). Ta představuje vše, co je možné říct o daném vztahu. Pro mnoho situací je tento výklad postačující, dozvíte se z něj, zda tento vztah kladný potenciál má nebo zda-li je sdělení karet spíše varovné. Plný výklad o třech kartách zahrnuje ještě dvě doplňkové karty: kartu, která popisuje vašeho partnera nebo jiný protějšek, a poslední kartu, která představuje vás. Karta partnera popisuje, jaká je osoba, na kterou se ptáte, a co zamýšlí s vámi. Hovoří také o tom, co si o vás tento člověk myslí a jak na něj působíte. Pro návštěvnice kartářek to bývá otázka klíčová. Poslední karta hovoří o vás. Popisuje vaše postavení a roli. Ilustruje, jak se ve vztahu cítíte vy a jak působí protějšek na vás. Ve vztahu můžete být za miláčka a nebo také třeba také za blbce. Tato karta vám to prozradí. Ukazuje, jak si stojíte ve vztahu. Zkuste si to právě teď, máte-li po ruce balíček tarotových karet. Můžete si představovat, že obě krajní karty představují postavy, které stojí proti sobě. Na kartě mezi nimi se odehrává jejich vztah. Prostřední kartu můžeme vnímat jako společný plod, dítě, které ze spojení vzejde. Můžeme si ji také představovat, jak zosobňuje energii, která mezi těmito dvěma lidi proudí, když je postavíme proti sobě. Je to napětí? Chlad? Něco jiného? Tato karta je ze všech nejdůležitější. Ujistěte se, že jste porozuměli popisu vztahu, než se pustíte do vykládání dalších dvou karet. V mnoha případech s ním můžete vystačit. Zní to tedy náramně jednoduše. Bude vám to stačit k rozkrytí všech peripetií vašich vztahů? Nenechte se zmást jednoduchostí jedné až tří karet. Když vystačily profesionální kartářce, postačí i vám. Věštecké umění spočívá v tom, jak se dotazovat chytře. Hodně štěstí s kartami i štěstí v lásce!
Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *