Duchové místa, předků a prokleté domy

Lis 13, 2019 | 0 komentářů

V období postupující tmy, kdy se blížíme slunovratu, musí přijít řeč v našem seriálu také na temnou stranu duchů. Mohou s námi duchové předků negativně manipulovat? Jak souvisí předkové místa s prokletými domy? Kdyby realitní makléři uměli čarovat, dočkali bychom se dozajista prapodivných věcí!

Mohou s námi duchové předků negativně manipulovat?

Odpověď se skrývá ve slovech, které napsal ve své knize jeden slavný současný spiritista:

“Duchové zemřelých jsou jako my, jen o něco moudřejší. Zkušenost éterického těla jim umožňuje dívat se na svět z vyšší kosmické perspektivy. To znamená, že se obvykle snaží napravit špatné věci, kterých se dopustili. Stále si však uchovávají mnoho vzpomínek a emocí.”

Duchové mají stále zbytky svých lidských tužeb. Přechod na druhou stranu duhového mostu jim otevřel novou perspektivu, ve které vidí svoje chyby a stojí o odpuštění. Možná odsud plyne lidová moudrost “O mrtvých jen dobře.”

Duchové předků vás mohou negativně ovlivňovat zejména v tom, že můžete prožívat zbytky jejich příběhů, nevědomě, a to zejména pokud rezonují s něčím ve vás – například s nějakým slibem, které jste dávno uzavřeli, nenaplněnou touhou, která vás nikdy neodpustila, nebo s nějakým očekáváním, které na vás přenesli.

Mohou po vás také chtít, abyste naplnili něco, co sami nenaplnili, abyste zaplatili jejich dluhy. Taková přání mohou být sobecká a nejsou vám nutně ku prospěchu.

Mohou pocházet z vaší rodové linie nebo z vašich vlastních minulých vtělení. Někdy se obě linie překrývají. Tak tomu nejspíš bylo v mém dřívějším osudu neúspěšné herečky, který se vynořil ve stejnou dobu jako zjevením předkyně z otcovy strany, která sdílela podobný osud:

Tuto nezapomenutelnou ženu jsem poznala jen ze snů a vizí. Zjevovala se mi, když jsem byla mladší, soustavně po dobu několika let, od jednadvaceti do sedmadvaceti. Vypadala jako filmová hvězda ze 30. let, žena německého původu odněkud z otcovy strany. Moje babička z otcovy strany byla odloženým dítětem nezletilé dívky a staršího bohatého muže, u kterého sloužila. Mohla tedy být někdo z mých nemanželských předků. Její duše mne podporovala a chtěla, abych se vdala a odešla do Nového světa a tam se hvězdou.

Možná to bylo něco, co se jí nepodařilo. Často mi posílala vzkazy v podobě růží. Růže jako symbol se objevovaly na každém kroku kolem mne. Byly všude, kam jsem se pohnula.

Tato zjevení mohou být provázené pocity zvláštní naléhavosti, která může být až nepříjemná, a symboly jako podepsaná smlouva. Úpis je častým, nezaměnitelným symbolem duchovního závazku.

Po letech mne napadlo, jestli to nemohla dcera mojí praprababičky, která se nenarodila, neboť praprababička za velké hospodářské krize zemřela při ilegálním potratu.

Ať už to bylo jakkoliv, někdo z mých předků velmi toužil po slávě, a mnozí chtěli do Nového světa, a tyto svoje touhy na mně otiskli. Mé americké dobrodružství nedopadlo velmi slavně. Když následuje člověk touhy svých předků nevědomě, často se do něčeho namočí.

Duchové předků ze strany partnera

Ovlivňovat vás mohou také duchové, které patří k rodové linii vašeho partnera. Jde o to, že jiné rody, jejich lidé a jejich děti mohou mít také na sebe navázané nejrůznější dědičné duchy, kteří se vás mohou snažit ovlivňovat, a to ne nezbytně pro vaše dobro. Následující dramatický příběh prožila moje klientka, říkejme jí Milada:

Milada po rozvodu žila s mužem, který se soudil o své nemanželské dítě, které chtěl získat do péče. Navíc hrozilo, že je i přes odpor své bývalé partnerky dostane, protože ta, jak Milada brzy zjistila, umírala na rakovinu. Samotný obrys situace byl dramatický, a stával se temnějším, čím více se o svém novém partnerovi dozvídala. Jednou, ve slabé chvíli jí přiznal, že svoji bývalou ženu proklel, že si přeje, aby umřela. V jiném případě řekl, že ji nepřeje smrt, ale že ji přestal léčit. Ukázalo se, že jeho bývalá žena už jednou na rakovinu umírala, ale on uzavřel všemožné pakty, aby ji od toho osudu uchránil. Protože příroda nesnáší prázdnotu, i tato násilná změna se někam překlopila. Zachráněná žena mu porodila dítě, u kterého teď hrozilo, že nebude mít matku nebo se při nejlepším stane celoživotní obětí brutálního rozchodu. Muž Miladě řekl, že si vzpomíná, jak byl v minulém životě terorista, a že cítil, že jedno dítě zabil, aby pak jiné zachránil. Jeho společným pojítkem s osudy dítěte a bývalé ženy byl snad minulý život, kdy se provinil porušením společenského pořádku, když utekl z kláštera. Mniši ho chytili, a zahubili jeho dítě i tajnou ženu. Musel vykonat pokání, ale ani jeho další vzpomínky na historii jeho duše nepoukazovaly na to, že by se napravil. Popisoval Miladě, jak zastřelil jako terorista dítě, jen pro ten pocit opojné moci. Ať už byla historie jakákoliv, tito dva lidé spolu měli temný osud. Jejich spojení nápadné, a svými vlastními slovy jej popsali i svědkové u rozvodového soudu. V jedné z posledních epizod této krátké a dramatické známosti začala Milada prožívat vize, kdy v jejím domě v pokoji tryskalo světlo, navštěvovali ji dávní bohové a ona měla velkou touhu se o dítě svého partnera postarat. Přiznal jí, že vidí ty samé bohy, které on zapřísahal, aby zachránili dělohu jeho bývalé. Milada už na nic nečekala, a zvláštního muže opustila, s pocitem, že je sice televizní režisérka, ale nemusí mít ve svém vlastním životě paranormální román…

Tradiční prokletý dům jako z filmu. V reálném životě tak nemusí vůbec vypadat. V domě často potkáme duchy lidí, kteří tam žili před námi.

Kdyby realitní makléři uměli čarovat…

Svoje duchy kromě rodu může mít také byt nebo dům. Pokud se chystáte nějaký pronajmout a nebo koupit, je potřeba mít se na pozoru před pocitem náhlého okouzlení – mohou za ním stát úplně jiné věci…

Pamatuji se, jak jsem jednou vešla do předraženého bytu ve čtvrtém patře bez výtahu, který měl záchod na pavlači. Zpětně nechápu, co mne to popadlo, ale odešla jsem na místě s pocitem, že “ten byt musím mít”. Tak jsem si jej zamluvila. Týden na to přišel nečekaný zážitek, který mne měl varovat, abych si to ještě rozmyslela. Jakkoliv neuvěřitelně to zní, předchozího nájemníka jsem potkala pár set metrů od domu se skupinou šamanů, jak pálí šalvěj v kruhu, a zpívají nějaké rituální domorodé písně za víření bubnů. Když jsme se dali do řeči, tak to nevydržel, a prakticky se mi přiznal, že musel ten byt očarovat, že byl v obtížné situaci – zemřel mu táta, a on se chtěl vrátit na Slovensko. Tehdy jsem byla poněkud naivní, a ani tato zpráva se mnou nepohnula. Bydlení v “očarovaném” bytě se během pár týdnů proměnilo v horror. Sousedky z pavlače se obrátily proti mně, a začaly mne u majitelů pomlouvat. Ti mne vyhodili, ale ještě než se tak stihlo stát, celý byt byl vytopen od střechy. Nejspíš i z toho stresu jsem dostala prudkou alergii.

Vyprávím tenhle příběh ráda. Také ilustruje, jak vysokou cenu možná zaplatí za vaše kouzlo někdo, komu jste vnutili něco proti jeho vůli. Je ke zvážení, zda něco takového opravdu chcete dělat, abyste si pomohli k něčemu nebo si usnadnili život. Takové “vedlejší účinky” totiž nejsou vůbec vzácné. Traduje se to spíše o černé magii, ale věřte tomu, že mám pochybnosti, zda vůbec existuje nějaká “bílá magie”. Skoro každý záměr obsahuje nutnost někomu podsunout myšlenku, která by ho jinak nenapadla – nejspíš proto, že je pro něj nevýhodná, nebo nedává žádný smysl… jako předražený byt se záchodem na chodbě.

V předchozím díle jsem se zmínila o svém veskrze pozitivním zážitku zjevení předků v souvislosti s koupí bytu. Bylo to krásné ujištění, že je člověk na dobré cestě. Moc vám přeji něco podobného zažít.

Nicméně nemovitosti jsou velké, drahé věci. A velké peníze přitahují velké zlo. Zeptejte se starého policajta. Duchovní prožitky je potřeba naučit se citlivě rozlišovat. Budeme se tomu věnovat v některém z dalších dílů v únoru.

Bylo by tragické, kdybyste si požehnání drahých zesnulých zaměnili se zištným očarováním, které někdo seslal, aby vám prodal svoji prokletou ruinu!

Když jsem ještě nabízela magické služby, překvapilo mne, kolik lidí mne během let oslovilo, zda bych jim nepomohla prodat to či ono. Všechny tyto nemovitosti měly společný jmenovatel: byly předražené, zatížené chamtivostí majitelů, tragickým osudem lidí, kteří tam žili a nakonec ještě okultními pokusy majitelů jejich prodej “odblokovat”. Asi nejvíc skandální, co si vybavuji, jeden z domů postavený v lokalitě velmi známé předkřesťanské svatyně, ženou, která se dala na new age. Fascinovaly ji energie, ale nutno říci, že lidé, kterým naslouchala, nebyli ti nejdůvěryhodnější. Když mne navštívila, v domě už se vystřídala celá řada šikovných šarlatánů. Ti mu nejdříve “žehnali” a pak, když se pročarovali spolu s majitelkou až k vlhké plesnivějící ruině, kde majitelka nechtěla bydlet, ho začali “očišťovat”, aby se prodal.

Milí čtenáři, uslyšíte-li o tom, že majitel vámi vyhlédnuté nemovitosti zajímá o “energie”, berte nohy na ramena.

Horší už je snad jedině příběh o tom, jak se mladý pár usadil v domě, kde dva roky předtím došlo k vraždě. Manželka, která dům vybírala, si ho zamilovala na první pohled. Fascinovaly ji jeho energie. Spoléhala na své psychické schopnosti, takže kupodivu se o skandálu, který otřásl městem, a věděli o něm úplně všichni, dozvěděli až několik let po koupi domu, v době, kdy už pro podivné útoky kontaktovali slavného exorcistu. Když přišla za mým kolegou, vykládala o tom, že majitelé doslova Primalexem přetáhli zaschlou krev, která pocákala celou jednu stěnu.

Nutno říct, že to byl její poslední byt. Žena i s manželem zanedlouho poté zahynula násilnou smrtí při železniční havárii. Její smrt měla v očích lidí okultní podtext, dokonce se říká, že na poslední osudové cestě vlakem byli na cestě za exorcistou.

Takže v duchu ponurého, listopadového počasí – milí čtenáři, ujistěte se, že když přijdete do nějakého domu a “něco tam cítíte”, víte, co, protože ne každá nehmotná věc je dobrá pro vás.

Zlomte moc kleteb nad sebou

Svěřte se do moci osvědčených technik vymítání, lámání kleteb a uřknutí a porazte jednou pro vždy démony svojí minulosti na semináři Odeklínání.

Mohou vás také zajímat služby v oblasti obranných a ochranných magických rituálů.

Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *