Slunovratový večírek

Tradiční oslava s věštbami a rituály na šťastný nový rok 2020

 

22 volných míst

SO 21. prosince 16:00-20:00
Vstupné 350 Kč

Tradiční slunovratový večírek, který možná znáte z předchozích let! Cukroví, medovina v ceně vstupného, vánoční atmosféra, netradiční kouzelné koledy uslyšíte, vylosujete si ode mne ručně vytvořené autentické proroctví na nový rok 2020 a uděláte si také kouzlo na štěstí v novém roce. Součástí bude samozřejmě také rituál zimního slunovratu.

Vedle toho bude Anima Noira číst ze svých knih a povídek, odpovídat na otázky čtenářů, podepíše vám svoje knihy, které budou na místě také na prodej spolu s dalšími nádhernými věcmi – magické šperky z polodrahokamů a jiné dárkové čarovné věcičky.

21. prosince 2019, 16:00-20:00. Zbývá 22 volných míst.

Přesný harmonogram bude zveřejněn.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.