Semináře

Semináře věštění, magie a osobního rozvoje s Noirou v Praze.
HARMONOGRAM NA ROK 2020

Jak rezervovat místa na seminářích

Přihlášky na semináře přijímám e-mailem na noira@anima-noira.cz.  Pro rezervaci od Vás potřebuji

  • Vaše jméno
  • E-mail
  • Telefonický kontakt
  • Informaci, zda uplatňujete slevu pro studenty a důchodce

Pošlete mi je na e-mail, spolu s termíny seminářů, o které máte zájem. Během několika dní vám ode mne přijde e-mail s pokyny k úhradě vaší rezervace.

Kurzovné se hradí předem na účet 670100-2211850266/6210.

Ceny seminářů a slevy

Kurzovné za víkendový seminář činí 2 900 Kč. V ceně jsou vytištěné materiály a zapůjčení veškerých pomůcek, které budete potřebovat. Z této ceny můžete uplatnit slevu:

2 500 Kč při úhradě kurzovného alespoň 5 týdnů předem

2 700 Kč při úhradě kurzovného alespoň 3 týdny předem

Rezervace, uhrazené později, jsou za plnou cenu 2 900 Kč.

Last minute rezervace v týdnu konání semináře se hradí na místě. Cena navýšená o administrativní přirážku činí 3 000 Kč.

Důchodci a studenti mají jednotnou cenu 1 900 Kč. Slevu je třeba nahlásit při rezervaci místa.

Mariášové karty

Věštíme a vykládáme z nich

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

25.-26. července
6 volných míst

12.-13. prosince
12 volných míst

Z mariáše se věštilo v českých hospodách, cirkusech a maringotkách nejméně sto let. vykládá z něj také nejslavnější česká kartářka, paní Kludská. Jaká tajemství vám odhalí žaludské eso a Boží oko? Naučte se tradičnímu věštění z mariášových karet. 

Minulé životy

Reinkarnace a historie duše

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

8.-9. srpna
6 volných míst

14.-15- listopadu
12 volných míst

Tajemná historie vaší duše z minulých vtělení vás možná ovlivňuje ještě dnes. Nový seminář, který prozkoumá tajemství reinkarnace. Budeme procházet ve vizích vaše minulé životy, hledat skryté souvislosti a nalézat chybějící odpovědi.

Tarot pro pokročilé

Další hry, tipy a triky s tarotem

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

5.-6. září
4 volná místa

Už si vyložíte na vztah nebo co vás čeká tento týden – u toho ale poznávání s Tarotem zdaleka nekončí! Nový program pro ty, kdo se chtějí dost hlouběji a dál. Naučte se, jak číst energii míst na dálku. S pomocí karet také otevřeme a prozkoumáme vaši třináctou komnatu. Povíme si něco o jejich historii a prožijeme v meditaci velkolepou Cestu blázna Velkou Arkánou. Dozvíte se také, jak vykládat obrácené karty, které patří jednoznačně k pokročilým postupům a na chvíli se také stanete tarotovými vyšetřovateli záhadného zmizení…

Magie lásky

Tajemství šťastné lásky a vztahů

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

12.-13. září
7 volných míst

Co ví čarodějnice o lásce, o vztazích a o hledání spřízněné duše? Všelicos! Žádaný seminář představuje esenci mnohaletých zkušeností s poradenstvím, léčením a rituály na téma magie lásky. Seminář se zabývá minulostí, současnými vztahy i přitahováním nové lásky a seznamováním. Hodí se pro svobodné, zadané i váhající.

Magie peněz

Principy přitahování prosperity

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

19.-20. září
7 volných míst

Nová podoba oblíbeného programu, který vás naladí na zlatou žílu. Ukážeme si, jak rozproudit ve svém životě tok prosperity, zbavit se bloků a negativních přesvědčení a ponoříme se také do otázek kariéry a smysluplného života.

Magie pro pokročilé

Rituální magie do hloubky

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

26.-27. září
8 volných míst

Nový seminář inspiruje dalšími technikami sesílání kouzel. Pronikneme hlouběji do tvorby rituálů a magických zákonitostí, dozvíte se o použití barev, přírodnin nebo o správném načasování kouzel pro jejich maximální efekt. Naučíte se, jak si vyrobit talisman, magickou runovou pečeť a magický váček. Ukážeme si také některé zajímavé techniky čarování se stužkami a se svíčkami. Pozornost budeme věnovat také otázkám odvracení a rušení kouzel, obrany a ochrany.

Šestý smysl

Intuice, výklad snů a znamení, práce s kyvadlem

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

3.-4. října
10 volných míst

Schopnost získávání informací mimosmyslovou cestou máme všichni. Ukážu vám, jak využívat obrovskou moudrost vlastního těla při získávání informací o druhých osobách a situacích a nebo jak číst znamení, která se přirozeně vyskytují všude kolem. Nová podoba mého nejpopulárnějšího semináře o rozvíjení intuice. Vyzkoušíme si práci s kyvadlem a procentuální tabulkou.

Andělská magie

Rituály, léčení a meditace s archanděly

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

10.-11. října
9 volných míst

Zhmotňování našich snů a cílů s pomocí andělských bytostí. Naučíme se je vnímat, povolávat a rozlišovat. Součástí je tvorba andělské mandaly a talismanu, tradiční živlový rituál a věštění z andělských karet.

Tarot

Vykládáme z karet jako profesionálové

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

11.-12. července
3 volných míst

17.-18. října
12 volných míst

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své přesné předpovědi, a často až zarážejícím způsobem výstižné výklady? Jak je vůbec možné zjišťovat informace o vzdálených místech a třetích osobách – a může se tomuto umění naučit každý? Na tomto semináři se zaměříme na umění a řemeslo věštění z karet, na obvyklé chyby začátečníků a ukážeme si konkrétní osvědčené techniky výkladu. Nebudou chybět tajemné hry s Tarotem, které nám dovolí nahlédnout do našeho nitra.

Odeklínání

Vymítání démonů minulosti

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

24.-25. října
9 volných míst

Nová podoba legendárního semináře, kde se zabýváme odstraňováním různých uřknutími a kleteb, které se na nás nalepily v průběhu života posbírali nebo které si neseme z našeho rodu. Prostřednictvím obrazů, symbolů a síly slova vystopujeme kořeny zla, které nám zabraňují v plném prožívání, vypořádáváme se s dávnými křivdami, se zradou, opuštěním a jinými kostlivci, které schováváme ve skříni.

Duchové a bytosti

Svět tajemných bohů a duchů

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

31. října – 1. listopadu    SPECIÁLNÍ ČAS DUŠIČEK
7 volných míst

Nový seminář zprostředkuje setkání s mnohými bohy a duchy, spojení s předky a poznání našich patronů ve světě za oponou. Jaké druhy duchovních bytostí známe a v čem nám mohou pomoci?

Praktická magie

Jak na rituály a zhmotňování přání

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

28.-29. listopadu
9 volných míst

Seminář přináší srozumitelný a komplexní úvod do praktické magie. Naučíte se vše potřebné k tomu, abyste mohli sami začít vnášet do svého života pozitivní změnu a manifestovat svá přání.

Věštění bez karet

Hádáme osud a budoucnost

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

5.-6. prosince
11 volných míst

Jak se dá věštit bez tarotových karet? Věštění “po staru” si dokázalo poradit často jen z toho, “co dům dal”. Naučte se prorokování a hádání osudu vrháním kostek, s pomoci veršů, papíru, vosku nebo třeba komunikaci s duchy zesnulých. Věštilo se také z knih, z plamene svící nebo třeba vrháním fazolí. Vyzkoušíte si také čínskou věštbu s rybkou a další exotické metody. Nebudou chybět ani tradiční české vánoční zvyky a hádání osudu na nový rok 2021.

Slunovratový večírek

Tradiční oslava s věštěním a rituálem

sobota od 15:00 do 19:00

21. prosinec 2020
30 volných míst

Tradiční slunovratový večírek, který znáte z předchozích let! Cukroví, svařák, vánoční atmosféra. Vylosujete si ode mne tajemné proroctví na nový rok a uděláte si také kouzlo na štěstí v novém roce. Poznáte nová netradiční orákula a způsoby věštění, které si budeme moci vyzkoušet sami a získat tak třeba věštby pro sebe a svoje blízké. Proběhne také soutěž ve věštění o ceny. Ráda vám podepíši svoje vydané knihy, které budou na místě ke koupi spolu s veškerým sortimentem eshopu, který znáte ze seminářů.

Čakry

Léčení, harmonizace a práce s energií

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

2.-3. ledna 2021
12 volných míst

Vrací se oblíbený seminář, který uvádí do energie vlastního těla. Zaměříme se na všechny klíče k energii – dech, zvuk, pohyb a vizuální symboly a ukážeme si tyto klíče k otevření a nabíjení všech sedmi čaker. Naučíte se řadu energetických cvičení, od základních technik vystředění se a uzemnění, které jsou základem všech magických rituálů a energetických cvičení, až po složitější manipulaci s čakrami.

Kartomancie

Věštění osudu z hracích karet

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

9.-10. ledna 2021
12 volných míst

Tajemství hracích karet, s nimiž se věští od časů Napoleona znají kartáři celého světa. Naučte se číst osud, který prozrazují kříže, piky káry a srdce. Ukážu vám, jak číst hrací karty, ze kterých se vykládá osud mnoho století. Vyslechnete si také legendy a pověry, které se s kartami pojí a věřím, že si je zamilujete!

Další praktické informace

Semináře se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu na Jánském vršku.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvaje Malostranské náměstí nebo můžete využít autobus 194 ze stanice Šporkova. Tento autobus jezdí z hlavního autobusového nádraží Florenc dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů je možné vybírat si z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. (Nabídka se nyní připravuje - plánujeme kávy, čaje, čokolády, limonády a drobné občerstvení.)

Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, která disponuje i celoroční zahrádkou ve vnitrobloku a také výhodnou nabídkou menu po celý týden.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit Muzeum alchymistů na Jánském vršku. Muzeum je otevřené denně do 20 hodin. 

V případě zájmu o výklad z mariášových karet po semináři se můžete na místě domluvit s Jitřenkou, pokud bude na kurzu přítomná.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.

Studio Anima Noira