Semináře

Semináře věštění, magie a osobního rozvoje s Noirou v Praze.

HARMONOGRAM NA ROK 2020

Jak rezervovat místenky

E-mailem na noira@anima-noira.cz.  Pro rezervaci od Vás potřebuji

  • Jméno,
  • E-mail
  • Telefonní číslo
  • Informaci, zda jste student nebo důchodce

Pošlete mi je na mail, spolu s daty seminářů, o které máte zájem.

Strava na seminářích

V průběhu celého semináře si můžete objednávat z nabídky teplých a studených nápojů a lehkých jídel. Ráno budete mít také možnost objednat si oběd.

Ubytování

Přespání při seminářích si účastníci zajišťují sami. Pro ubytování v Praze doporučuji priváty Airbnb popřípadě Hostel Florenc

Ceny seminářů a slevy

Základní cena víkendového semináře činí 2 500 Kč. V ceně jsou materiály, psací pomůcky a zapůjčení veškerých pomůcek.

Z této základní ceny můžete uplatnit tyto slevy:

Důchodci a studenti se mohou zúčastnit za 1 500 Kč. Slevu nabízím pro studenty do 26 let a seniory nad 60 let. Pro uplatnění si požádejte při rezervaci místa na semináře. 

Skupinová sleva se vám automaticky započítá při společné registraci na seminář s kamarádem:

  • při rezervaci 2 míst 2 300 Kč
  • při rezervaci 3 míst  2 200 Kč
  • při rezervaci 4 a více míst 2 100 Kč

Rezervace se hradí v plné výši předem na účet 670100-2211850266/6210.

Minulé životy

Reinkarnace a historie duše

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

1.-2. únorana Hromnice, svátek světla
3 volná místa

11.-12. července
10 volných míst

Tajemná historie vaší duše z minulých vtělení vás možná ovlivňuje ještě dnes. Nový seminář, který prozkoumá tajemství reinkarnace. Budeme procházet ve vizích vaše minulé životy, hledat skryté souvislosti a nalézat chybějící odpovědi.

Čakry

Léčení, harmonizace a práce s energií

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

15.-16. února
3 volná místa

22.-23. srpna
12 volných míst

Vrací se oblíbený seminář, který uvádí do energie vlastního těla. V úvodu se zaměřuje na cesty, kterými přirozeně získáváme sílu – dech, stravu a spánek a dále na způsoby, kterými ji můžeme kultivovat a rozvíjet. Naučíte se řadu energetických cvičení, od základních technik vystředění se a uzemnění, které jsou základem všech magických rituálů a energetických cvičení, až po složitější manipulaci s čakrami.

Tarot

Vykládáme jako profesionálové

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

29. února – 1. března
3 volná místa

8.-9. srpna
12 volných míst

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své předpovědi? Na tomto semináři se zaměříme na umění a řemeslo věštění z karet, na obvyklé chyby začátečníků a ukážeme si konkrétní osvědčené techniky výkladu. Nebudou chybět tajemné a zábavné hry, které dají nahlédnout do minulosti, současnosti i budoucnosti.

Magie peněz

Principy přitahování prosperity

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

14.-15. března
9 volných míst

17.-18. října
12 volných míst

Nová podoba oblíbeného programu, který vás naladí na zlatou žílu. Ukážeme si, jak rozproudit ve svém životě tok prosperity, zbavit se bloků a negativních přesvědčení a ponoříme se také do otázek kariéry a smysluplného života.

Tarot pro zasvěcené

Pokročilé tipy, triky a hry

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

21.-22. března
9 volných míst

3.-4. října
12 volných míst

Tarot ukrývá mnohá tajemství! Ukážeme si, jak s ním můžete číst energii místa, spojit se s odkazem svých předků nebo nahlédnout do svojí třinácté komnaty. Naučíte se, jak vykládat obrácené karty, tajnou historii karet a prožijete zasvěcovací cestu blázna Velkou Arkánou.

Magie pro pokročilé

Rituální magie do hloubky

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

4.-5. dubna 2020
8 volných míst

Nový seminář inspiruje dalšími technikami sesílání kouzel. Pronikneme hlouběji do tvorby rituálů a magických zákonitostí, dozvíte se o použití oltáře nebo o správném načasování kouzel pro jejich maximální efekt. Naučíte se, jak si vyrobit talisman, magickou pečeť a ukážeme si také některé zajímavé techniky čarování se svíčkami a s přírodninami. Pozornost budeme věnovat také otázkám odvracení a rušení kouzel, ať už vlastních nebo cizích.

Magie lásky

Tajemství šťastné lásky a vztahů

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

18.-19. dubna 2020
9 volných míst

Co ví čarodějnice o lásce, o vztazích a o hledání spřízněné duše? Všelicos! Žádaný seminář představuje esenci mnohaletých zkušeností s poradenstvím, léčením a rituály na téma magie lásky. Seminář se zabývá minulostí, současnými vztahy i přitahováním nové lásky a seznamováním. Hodí se pro svobodné, zadané i váhající.

Mariášové karty

Věštíme a vykládáme z nich

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

25.-26. dubna 2020
10 volných míst 

Z mariáše se věštilo v českých hospodách, cirkusech a maringotkách nejméně sto let. vykládá z něj také nejslavnější česká kartářka, paní Kludská. Jaká tajemství vám odhalí žaludské eso a Boží oko? Naučte se tradičnímu věštění z mariášových karet. 

Odeklínání

Vymítání démonů minulosti

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

9.-10. května 2020
10 volných míst

14.-15. listopadu 2020
12 volných míst

Nová podoba legendárního semináře, kde se zabýváme odstraňováním různých uřknutími a kleteb, které se na nás nalepily v průběhu života posbírali nebo které si neseme z našeho rodu. Prostřednictvím obrazů, symbolů a síly slova vystopujeme kořeny zla, které nám zabraňují v plném prožívání, vypořádáváme se s dávnými křivdami, se zradou, opuštěním a jinými kostlivci, které schováváme ve skříni.

Andělská magie

Rituály, léčení a meditace s archanděly

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

23.-24. května 2020
9 volných míst

28.-29. listopadu 2020
9 volných míst

Zhmotňování našich snů a cílů s pomocí andělských bytostí. Naučíme se je vnímat, povolávat a rozlišovat. Součástí je tvorba andělské mandaly a talismanu, tradiční živlový rituál a věštění z andělských karet.

Očista a ochrana

Jak očistit a ochránit svou energii

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

30.-31. května 2020
10 volných míst

12.-13. prosince 2020
12 volných míst

Nový seminář se zabývá do podrobna technikami psychické očisty, ochrany a energie. Naučíte se všem tradičním metodám žehnání a očišťování sebe sama, předmětů a prostoru jakož i technikám magické ochrany. Poznejte rituály očisty a ochrany, kterými si pomáhali naši předkové a svoje místo mají i v současné době.

Věštění bez karet

Hádáme osud a budoucnost

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

13.-14. června 2020
10 volných míst

Jak se dá věštit bez tarotových karet? Věštění “po staru” si dokázalo poradit často jen z toho, “co dům dal”. Naučte se prorokování a hádání osudu vrháním kostek, s pomoci veršů, papíru, vosku nebo třeba komunikaci s duchy zesnulých. Věštilo se také z knih, z plamene svící nebo třeba vrháním fazolí. Vyzkoušíte si také čínskou věštbu s rybkou a další exotické metody.

Léčení duše

Rituály uzdravení a nalezení síly

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

27.-28. června 2020
10 volných míst

Nový seminář přináší skutečně účiné techniky léčení vlastní duše, které vydají za roky psychoterapie. Přijďte uzdravit svoje vnitřní dítě a nalézt svoji tvořivost, vnitřní světlo a radost ze života. Prostřednictvím šamanských rituálů budeme sbírat ztracené kousky naší duše a navracet jí celistvost. Seminář obsahuje nejlepší i dosud nikdy neuvedené techniky zpracovávání bloků a získávání osobní síly z mojí soukromé praxe.

Kartomancie

Věštění osudu z hracích karet

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

25.-26. července 2020
10 volných míst

Tajemství hracích karet, s nimiž se věští od časů Napoleona znají kartáři celého světa. Naučte se číst osud, který prozrazují kříže, piky káry a srdce. Ukážu vám, jak číst hrací karty, ze kterých se vykládá osud mnoho století. Vyslechnete si také legendy a pověry, které se s kartami pojí a věřím, že si je zamilujete!

Šestý smysl

Intuice, výklad snů a znamení, práce s kyvadlem

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

5.-6. září 2020
9 volných míst

Schopnost získávání informací mimosmyslovou cestou máme všichni. Ukážu vám, jak využívat obrovskou moudrost vlastního těla při získávání informací o druhých osobách a situacích a nebo jak číst znamení, která se přirozeně vyskytují všude kolem. Nová podoba mého nejpopulárnějšího semináře o rozvíjení intuice. Vyzkoušíme si práci s kyvadlem a procentuální tabulkou.

Praktická magie

Jak na rituály a zhmotňování přání

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

19.-20. září 2020
12 volných míst

Seminář přináší srozumitelný a komplexní úvod do praktické magie. Naučíte se vše potřebné k tomu, abyste mohli sami začít vnášet do svého života pozitivní změnu a manifestovat svá přání.

Slunovratový večírek

Tradiční oslava s věštěním a rituálem

sobota od 15:00 do 19:00

21. prosinec 2020
30 volných míst

Tradiční slunovratový večírek, který znáte z předchozích let! Cukroví, svařák, vánoční atmosféra. Vylosujete si ode mne tajemné proroctví na nový rok a uděláte si také kouzlo na štěstí v novém roce. Poznáte nová netradiční orákula a způsoby věštění, které si budeme moci vyzkoušet sami a získat tak třeba věštby pro sebe a svoje blízké. Proběhne také soutěž ve věštění o ceny. Ráda vám podepíši svoje vydané knihy, které budou na místě ke koupi spolu s veškerým sortimentem eshopu, který znáte ze seminářů.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.