Semináře

Semináře věštění, magie a osobního rozvoje s Noirou v Praze.

PODZIM 2019 – JARO 2020

Jak rezervovat místenky

E-mailem na noira@anima-noira.cz.  Pro rezervaci od Vás potřebuji

  • Jméno,
  • E-mail
  • Telefonní číslo
  • Informaci, zda jste student nebo důchodce

Pošlete mi je na mail, spolu s daty seminářů, o které máte zájem.

Oběda a strava

V průběhu celého semináře si můžete objednávat z nabídky teplých a studených nápojů a lehkých jídel, kterou najdete zde. Ráno budete mít také možnost objednat si oběd, případně můžete vyrazit do města nebo vytáhnout svačinu.

Ubytování

Ráda vám poradím s výběrem levného ubytování v Praze. Vlastní pokoj na privátě stojí 500-800 Kč, na hostelu můžete mít za 500 Kč nocleh i se snídaní.

Ceny seminářů a slevy

Základní cena víkendového semináře činí 2 500 Kč. V ceně jsou materiály, psací pomůcky a zapůjčení veškerých pomůcek.

Z této základní ceny můžete uplatnit tyto slevy:

Důchodci a studenti se mohou zúčastnit za 1 500 Kč. Slevu nabízím pro studenty do 26 let a seniory nad 60 let. Pro uplatnění si požádejte při rezervaci místa na semináře. 

Skupinová sleva se vám automaticky započítá při společné registraci na seminář s kamarádem:

  • při rezervaci 2 míst je cena za osobu 2 300 Kč
  • při rezervaci 3 míst je cena za osobu 2 100 Kč
  • při rezervaci 4 a více míst je cena 2 000 Kč

Rezervace se hradí v plné výši předem na účet 670100-2211850266/6210.

Andělé

Andělská magie, věštění a rituály

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

21.-22. září
2 volná místa

Zhmotňování našich snů a cílů s pomocí andělských bytostí. Naučíme se je vnímat, povolávat a rozlišovat. Součástí je tvorba andělské mandaly a talismanu, tradiční živlový rituál a věštění z andělských karet.

Tarot

Poznáváme Tarot a vykládáme z něj

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

5.-6. října
3 volná místa

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své předpovědi? Na tomto semináři se zaměříme na umění a řemeslo věštění z karet, na obvyklé chyby začátečníků a ukážeme si konkrétní osvědčené techniky výkladu. Nebudou chybět tajemné a zábavné hry, které dají nahlédnout do minulosti, současnosti i budoucnosti.

Šestý smysl

Intuice, výklad snů a znamení, práce s kyvadlem

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

19.-20. října
3 volná místa

18.-19. ledna
10 volných míst

Schopnost získávání informací mimosmyslovou cestou máme všichni. Ukážu vám, jak využívat obrovskou moudrost vlastního těla při získávání informací o druhých osobách a situacích a nebo jak číst znamení, která se přirozeně vyskytují všude kolem. Nová podoba mého nejpopulárnějšího semináře o rozvíjení intuice. Vyzkoušíme si práci s kyvadlem a procentuální tabulkou.

Věštění po staru

Bez karet, jen z toho co dům dá

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

2.-3. listopadu –  na dušičky, svátek předků
7 volných míst

Z čeho věštily naše báby a tety? Dříve se vykládalo bez tarotových karet. Věštilo se z bible, z vody, z plamene svící nebo třeba z vosku. Přijďte si vyzkoušet a naučit se, jak se hádal osud vrháním kostek, fazolí nebo ordálem z vody. Součástí semináře v čase, kdy se tenčí rouška mezi oběma světy, bude rituál síly předků, který nás spojí s odkazem dávných proroků a věštkyní. Připravila jsem si pro vás také několik exotičtějších technik věštění z celého světa, o kterých jste ještě zaručeně neslyšeli.

Odeklínání

Vymítání démonů minulosti

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

16.-17. listopadu
vyprodáno

14.-15.prosince
10 volných míst 

Nová podoba legendárního semináře, kde se zabýváme odstraňováním různých uřknutími a kleteb, které se na nás nalepily v průběhu života posbírali nebo které si neseme z našeho rodu. Prostřednictvím obrazů, symbolů a síly slova vystopujeme kořeny zla, které nám zabraňují v plném prožívání, vypořádáváme se s dávnými křivdami, se zradou, opuštěním a jinými kostlivci, které schováváme ve skříni.

Mariášové karty

Věštíme a vykládáme z nich

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

30.listopadu.-1.prosince
8 volných míst 

Z mariáše se věštilo v českých hospodách, cirkusech a maringotkách nejméně sto let. vykládá z něj také nejslavnější česká kartářka, paní Kludská. Jaká tajemství vám odhalí žaludské eso a Boží oko? Naučte se tradičnímu věštění z mariášových karet. 

Magická mysl

Praktická magie a zhmotňování přání

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

4.-5. ledna 2020
10 volných míst 

Seminář přináší srozumitelný a komplexní úvod do praktické magie. Naučíte se vše potřebné k tomu, abyste mohli sami začít vnášet do svého života pozitivní změnu a manifestovat svá přání. Provedu vás od správné formulace záměru přes úskalí, které přináší ovlivňování reality, ke konkrétním technikám, jimiž lze seslat “kouzlo”.

Minulé životy

Reinkarnace a historie duše

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

1.-2. únorana Hromnice, svátek světla
7 volných míst

Tajemná historie vaší duše z minulých vtělení vás možná ovlivňuje ještě dnes. Nový seminář, který prozkoumá tajemství reinkarnace. Budeme procházet ve vizích vaše minulé životy, hledat skryté souvislosti a nalézat chybějící odpovědi.

Čakry

Léčení, harmonizace a práce s energií

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

15.-16. února
12 volných míst

Vrací se oblíbený seminář, který uvádí do energie vlastního těla. V úvodu se zaměřuje na cesty, kterými přirozeně získáváme sílu – dech, stravu a spánek a dále na způsoby, kterými ji můžeme kultivovat a rozvíjet. Naučíte se řadu energetických cvičení, od základních technik vystředění se a uzemnění, které jsou základem všech magických rituálů a energetických cvičení, až po složitější manipulaci s čakrami.

Magie peněz

Principy přitahování prosperity

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

29. února – 1. března – na přestupný rok, magický čas
11 volných míst

Mimořádné opakování programu, který vás naladí na zlatou žílu. Tentokrát v době, kterou mnohá učení považovali za magický okamžik, kdy můžeme měnit osud. Ukážeme si, jak rozproudit ve svém životě tok prosperity, zbavit se bloků a negativních přesvědčení a ponoříme se také do otázek kariéry a smysluplného života.

Magie lásky

Tajemství šťastné lásky a vztahů

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

14.-15. března 2020
12 volných míst

Co ví čarodějnice o lásce, o vztazích a o hledání spřízněné duše? Všelicos! Žádaný seminář představuje esenci mnohaletých zkušeností s poradenstvím, léčením a rituály na téma magie lásky. Seminář se zabývá minulostí, současnými vztahy i přitahováním nové lásky a seznamováním. Hodí se pro svobodné, zadané i váhající.

Tarot pro zasvěcené

Pokročilé tipy, triky a hry

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

28.-29. března
11 volných míst

Tarot ukrývá mnohá tajemství! Ukážeme si, jak s ním můžete číst energii místa, spojit se s odkazem svých předků nebo nahlédnout do svojí třinácté komnaty. Naučíte se, jak vykládat obrácené karty, tajnou historii karet a prožijete zasvěcovací cestu blázna Velkou Arkánou.

Kartomancie

Vykládání z žolíkových hracích karet

víkend, sobota do 17:00, neděle do 15:00

11.-12. dubna 2020
12 volných míst

Znáte píseň o vojákovi, který vyčetl celý vesmír jen z balíčku karet? My se to společně naučíme. Ukážu vám, jak číst obyčejné hrací karty, ze kterých se vykládal osud po staletí. Vyslechnete si také mnohé legendy a pověry, které se s nimi pojí. Proč je černé eso kartou smrti, a jak vyčteme načasování konkrétních událostí?

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.