Tarot

Vykládáme tarotové karty jako profesionálové

 

10 volných míst

Seminář 28.-29. března

SO 10-17 + NE 10-15
Vstupné od 1 500 Kč

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své přesné předpovědi, a často až zarážejícím způsobem výstižné výklady? Jak je vůbec možné zjišťovat informace o vzdálených místech a třetích osobách – a může se tomuto umění naučit každý? Na tomto semináři se zaměříme na umění a řemeslo věštění z karet, na obvyklé chyby začátečníků a ukážeme si konkrétní osvědčené techniky výkladu. Nebudou chybět tajemné hry s Tarotem, které nám dovolí nahlédnout do našeho nitra.

TERMÍNY:

28.-29. března 10 volných míst

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Mí studenti na seminářích oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Věřím že si i nové semináře najdou své příznivce. V čajovně Šamanka bude o vaše tělo i ducha dobře postaráno!

Program semináře

Ukážeme si, jak se lze naučit věštit zcela bez knížek. Pokud jste se dosud nenaučili věštit podle knížek, nezoufejte. Ani já jsem se to nenaučila! Vykládání karet jsem odkoukala od starších a zkušených, kteří se mu věnovali léta. To podstatné v knihách totiž nenajdete…

Ukážeme si různé klasické tarotové sady, jako Rider-Whiteův Tarot, populární moderní balíčky jako Steampunk Tarot i atypické balíčky, které mají zcela odlišnou strukturu od Tarotu. Oba mají svoje místo, a krásně se doplní.

Zasvětím vás do struktury Tarotu. Balíček čítá úctyhodných 78 karet. Jak se v nich rychle zorientovat? za pomoci jednoduchých vodítek snadno vyložíme eso, trumf nebo dvorní kartu.

Ukážeme si, jak důvtipně klást otázky. Na co vám tarot nikdy neodpoví, protože nemůže? Jak říkala moje babička, “Na blbou otázku blbá odpověď!”

Ukážeme si některé typy rozkladu karet a do hloubky probereme tradiční Keltský kříž o 10 kartách. S jeho pomocí rozklíčujeme život slavné osobnosti.

Pomocí karet poznáme svůj Stín a zahrajeme si také nějaké hry, které nám pomohou prožít karty tělem. Nejspíše jste nikdy neslyšeli o Tarotovém tanci!

Závěrem si odnesete opravdické proroctví o svém životě!

Komu je seminář určen

Dovednost věštění z karet je užitečná pro každého – nejen pro zvědavé báby! Karty nám mohou pomoci k tomu, abychom volili pro nás nejlepší rozhodnutí, odhadovali správně motivace druhých lidí a nepromarnili nabízené příležitosti. Seminář může být odrazovým můstkem pro to, abyste začali karty i profesionálně vykládat, budete-li nakloněni tomu si takto přivydělat. Máte zkušenosti s věštěním nebo jste jenom zvědaví a chcete to zkusit, když už doma ty karty máte? Přijďte, protože tento program bude zábavný a vhodný i pro naprosté laiky. Zkušení kartáři se mohou dobře pobavit.  Program je vhodný i pro mladistvé od 15 let.

Co budete potřebovat

Pokud máte nějaký balíček tarotových karet, určitě je vezměte s sebou. Budou se nám hodit také různá ne-tarotová menší orákula, např. andělské karty.

Co můžete nechat doma, jsou tentokrát mariášky, hrací karty, a cikánské karty typu Lenormand – z těch se vykládá poněkud jinak a jsou jim věnovány extra semináře.

Kdo vlastní tarot nemá nebo s tím který má, není spokojen, dostane tip a inspiraci, který si koupit.

Co říkají účastníci

Před seminářem jsem si s taroty jen hrála, ale teď mám pocit, jako když se mnou karty mluví a dokonce snad i obrázky na nich ožívají. Konečně to, co vyložím, není jen změť symbolů, ale celý výklad dává smysluplnou odpověď na mé otázky.

Gábina

Praha

Začali jsme drobnou meditací, atmosféra byla příjemně uvolněná a my se mohli vrhnout ke kartám. Dozvěděla jsem se něco nového z historie Tarotu. Naučila jsem se kartám pokládat správné otázky a několik typů výkladu. A nakročila jsem k lepšímu porozumění jak samotným kartám, tak sobě sama. A to vše díky tomu, že Noira očividně ví, co dělá. Místnost, ve které kurz probíhal byla po celou dobu nabitá energií, která byla skoro hmatatelná. Když jsem po osmi hodinách odcházela domů, v hlavě mi vířila spousta myšlenek. Bylo to moje první setkání podobného typu a byla jsem doslova nadšená. Nadšení mi vydrželo, takže jsem si pořídila svůj vlastní balíček tarotových karet a každý den se nestačím divit, kolik moudrosti se v nich skrývá.

Jolana

Praha

Víkendový seminář o věštění byl pro mě opravdovým přínosem. Karty nám primárně pomáhají uvědomit si, kde se na naší cestě zrovna nacházíme a lépe pochopit příčiny či důsledky našich životních zážitků a pocitů. Noira vedla seminář velmi profesionálně a racionálně nám vysvětlila způsob práce s tarotovými kartami. Doporučuji každému, kdo neklouže pouze po povrchu životních událostí a zajímá se o svůj úděl v životě na všech úrovních.

Irina

Praha

Tento seminář se letos koná poprvé. Ohlasy účastníků se zde objeví posléze.

Buďte první, kdo to zažije!

Kurz tarotu pořádaný Noirou byl přínos, radost a naprosto produktivně strávený čas. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí začít nebo se jen zdokonalit ve čtení a významu tarotu. Atmosféra během kurzu byla naprosto pohodová, lidé, kteří se předtím nikdy neviděli k sobě našli cestu během pár minut. Otevřená, přátelská nálada… Noira je profesionál, který navede, poradí, ukáže směr, ale nikomu nevnucuje svůj názor. Naopak nechává každého, aby si pomalu našel svůj způsob vnímání tarotu a jeho výkladu. Těším se na další kurzy (nejen o tarotu). Díky!

Blanka

Praha

S kartami teď chodím do postele. Díky semináři mám představu té správné cesty, kterou musím ještě opravdu pilovat. Ale cítím se s kartami báječně, což vidím jako dobré znamení. Velice na mne udělal dojem závěr semináře a naše společná věštba. To bylo naprosto dokonalé a uvědomila jsem si, jak vše funguje. Noiro, děkuji a věřím, že jsme se neviděly naposledy.

Libuše

Díky moc. Byla jsem unešená z celého semináře myslím, že mi to určitě dalo hodně a hlavně mám informace jak začít a i když budu třeba tápat tak už vím, že to jde a že jsi super učitelka a že je na tebe spolehnutí a že poradíš!

Jitka

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.