Tarot pro zasvěcené

Pokročilé tarotové techniky, tipy a triky

3 volná místa

Seminář 7.-8. září

11 volných míst

Seminář 14.-15. března

SO 10-17h + NE 10-15h
Vstupné od 1 500 Kč

Už si vyložíte na vztah nebo co vás čeká tento týden – u toho ale poznávání s Tarotem zdaleka nekončí. Nový program pro ty, koho už omrzelo obyčejné vykládání karet. Naučte se, jak číst energii míst na dálku. S pomocí karet také otevřeme a prozkoumáme vaši třináctou komnatu. naučíme se, jak se dá s kartami čarovat. Povíme si něco o jejich historii a prožijeme v meditaci velkolepou Cestu blázna velkou arkánou. Dozvíte se také, jak vykládat obrácené karty, které patří jednoznačně k pokročilým postupům.

TERMÍNY:

7.-8. září – 3 volná místa

14.-15. března – 11 volných míst

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Mí studenti na seminářích oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Věřím že si i nové semináře najdou své příznivce. V čajovně Šamanka bude o vaše tělo i ducha dobře postaráno!

Program semináře

Dědictví předků – Dozvíme se, jaké duchovní a jiné dary jsme zdědili od našich předků za pomoci tajemné hry s kartami.

Čteme energii místa – Po místech můžete chodit s proutkem, ale věděli jste že můžete číst energii místa také tarotem? tak zvaná jasnozřivá kartolokace. Ukážeme si, jak probíhalo čtení několika významných míst v naší zemi a pak si přečteme energie vašeho domova.

Cesta blázna – Mystický průchod Velkou Arkánou v meditaci,která je známá jako “Cesta blázna.” Podle okultních učení totiž každá trumfová karta znamená jeden stupeň zasvěcení a životní moudrosti člověka.

Jak s tarotem řešit dilema – Někdy potkáme v životě situace, kdy se zdá, že opravdu musíme zvolit, ale nevíme jak. Pro ten případ přijde vhod speciální technika výkladu.

Tarotová kouzla – Jak zapojit fantazii, trochu té magie a zjistíte, že s tarotem se dají dělat úplně jiné věci, než věštit – můžete s ním čarovat a léčit se!

Čteme obrácené karty – Technika pro pokročilé, se kterou získáme řadu dalších významů karet. Jak můžeme pracovat s kartami, které vylosujeme v obrácené pozici?

Skutečná historie Tarotu – Odkud se vlastně vzal tajemný balíček? Několik legend a historických zajímavostí, o nichž jste určitě neslyšeli.

Vaše třináctá komnata – Jaká tajemství vám odhalí Tarot o vaší vlastní temné straně? Poznáte své kostlivce ve skříni?

Sedmero pohárů – Víte, že na jedné z karet malé Arkány autoru údajně ukryl symboly sedmi smrtelných hříchů? Ponoříme se do výkladů sedmi pohárů, abychom prozkoumali vaše slabosti a co na vás číhá ve světě falše, klamu a iluzí.

Komu je seminář určen

Můžete samozřejmě seminář zkusit, i pokud nemáte zkušenosti s tarotem, musíte však počítat s tím, že se nebudu vracet k základům tj. měli byste vědět, že v balíčku je malá a velká arkána, dvorní karty a čtyři barvy, které mají nějaký základní význam. Významy karet rozhodně nemusíte znát nazpaměť. Moje technika se opírá o volné asociace z obrázků. Budete tedy potřebovat vlastní balíček tarotových karet, jejichž obrázky k vám snadno promlouvají.  Program je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

Seminář se koná poprvé.

Buďte první, kdo to zažije!

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Doporučuji vzít s sebou všechny tarotové karty, které používáte. Budete potřebovat vlastní balíček tarotových karet, jejichž obrázky k vám snadno promlouvají.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.