Tarot pro zasvěcené

Pokročilé tarotové techniky, tipy a triky

6 volných míst

Seminář 2.-3. května

5 volných míst

Seminář 5.-6. září

SO 10:00-17:00 + NE 10:30-15:30
Vstupné od 1 900 Kč

Už si vyložíte na vztah nebo co vás čeká tento týden – u toho ale poznávání s Tarotem zdaleka nekončí! Nový program pro ty, kdo se chtějí dost hlouběji a dál. Naučte se, jak číst energii míst na dálku. S pomocí karet také otevřeme a prozkoumáme vaši třináctou komnatu. Povíme si něco o jejich historii a prožijeme v meditaci velkolepou Cestu blázna Velkou Arkánou. Dozvíte se také, jak vykládat obrácené karty, které patří jednoznačně k pokročilým postupům a na chvíli se také stanete tarotovými vyšetřovateli záhadného zmizení.

TERMÍNY:

2.-3. května – 6 volných míst

5.-6. září – 5 volných míst

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Mí studenti na seminářích oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Věřím že si i nové semináře najdou své příznivce. V čajovně Šamanka bude o vaše tělo i ducha dobře postaráno!

Program semináře

Skutečná historie Tarotu – Odkud se vlastně vzal tajemný balíček? Souvisí s Kabalou? Nebo jej přinesli křižáci? Několik legend a historických zajímavostí, o nichž jste jistě neslyšeli.

Cesta blázna – Mystický průchod Velkou Arkánou v meditaci,která je známá jako “Cesta blázna.” Podle okultních učení totiž každá trumfová karta znamená jeden stupeň zasvěcení a životní moudrosti člověka.

Čteme energii místa – Po místech můžete chodit s proutkem, ale věděli jste že můžete číst energii místa také tarotem? tak zvaná jasnozřivá kartolokace. Ukážeme si, jak probíhalo čtení několika významných míst v naší zemi a pak si přečteme energie vašeho domova.

Jak s tarotem řešit dilema – Někdy potkáme v životě situace, kdy se zdá, že opravdu musíme zvolit, ale nevíme jak. Pro ten případ přijde vhod speciální technika výkladu.

Čteme obrácené karty – Technika pro pokročilé, se kterou získáme řadu dalších významů karet. Jak můžeme pracovat s kartami, které vylosujeme v obrácené pozici?

Vaše třináctá komnata – Jaká tajemství vám odhalí Tarot o vaší vlastní temné straně? Poznáte své kostlivce ve skříni?

Vlak Hercula Poirota – Tajemný rozklad, s pomocí kterého budeme hledat nezvěstné osoby, vám ukáže netušené možnosti Tarotu!

Úplně nový pohled – Scény ze slavného Rider-Waiteova Tarotu známe z jednoho úhlu pohledu. Co když ale obrazy karet skrývají další, neznámé postavy, zvířata a šokující detaily? Podíváme se na karty z nového úhlu a dozvíme se tak více o jejich významu.

Dědictví předků – Dozvíme se, jaké duchovní a jiné dary jsme zdědili od našich předků za pomoci tajemné hry s kartami.

Komu je seminář určen

Můžete samozřejmě seminář zkusit, i pokud nemáte zkušenosti s tarotem, musíte však počítat s tím, že se nebudu vracet k základům tj. měli byste vědět, že v balíčku je malá a velká arkána, dvorní karty a čtyři barvy, které mají nějaký základní význam. Významy karet rozhodně nemusíte znát nazpaměť. Moje technika se opírá o volné asociace z obrázků. Budete tedy potřebovat vlastní balíček tarotových karet, jejichž obrázky k vám snadno promlouvají.  Program je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

Milá Noiro,
Na Vašem semináři jsem byla poprvé a velmi se mi líbil. Tarot vykládám hlavně na vztahy a od Vás jsem se dozvěděla další inspiraci, jak karty používat. Mě například zaujalo, że karty mohu použít i na kartolokaci, což pro mě spolu s třináctou komnatou bylo nové a velmi zajímavé..Děkuji Vám a přeji krásné podzimní dny. Romana

Romana

Seminář byl opět úžasný. Vždycky se na poslední chvíli rozhoduju jestli vůbec někam pojedu. Nevěděl jsem co všechno se dá z karet vyčíst a mezi řádky jsem se dověděl co jsem potřeboval. … Je to pro mě zároveň takovej relax těžko se to popisuje asi jako když jsem šel do hospody na všechno zapomenout, ale tohle je lepší. Bez vedlejších účinků. Moc děkuji za seminář.

Honza

Svitavy

Milá Noiro,

děkuji za seminář, moc se mi líbil a dozvěděla jsem se mnoho nového a zajímavého. Omlouvám se, že jsem se neozvala dříve, ale dali jsme se doma do malování dokud je hezky… Ani jsem se nedostala k tomu, abych si pročetla zápisky, kterých jsem si napsala opravdu hodně. Děkuji i za odkazy, které posíláte.

Věra

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Doporučuji vzít s sebou všechny tarotové karty, které používáte. Budete potřebovat vlastní balíček tarotových karet, jejichž obrázky k vám snadno promlouvají.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.