Minulé životy

Tajemství historie vaší duše

5 volných míst

Seminář 8.-9. srpna

12 volných míst

Seminář 14.-15. listopadu

SO 10:00-17:00 + NE 10:00-15:00
Vstupné od 1 900 Kč

Tajemná historie vaší duše z minulých vtělení vás možná ovlivňuje ještě dnes. Nový seminář, který prozkoumá tajemství reinkarnace. Budeme procházet ve vizích vaše minulé životy, hledat skryté souvislosti a nalézat chybějící odpovědi. Naučíte se různé techniky, jak se napojit na svoje vzpomínky, jak si je ověřovat a jak rozpouštět karmické vazby, které vás dosud svazují.

TERMÍNY:

8.-9. srpna (víkend) – 5 volných míst

14.-15. listopadu (víkend) – 12 volných míst

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Mí studenti na seminářích oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Věřím že si i nové semináře najdou své příznivce. V čajovně Šamanka bude o vaše tělo i ducha dobře postaráno!

Program semináře

Reinkarnace – Starobylé učení o stěhování duše nalezneme u mnoha národů. V čem tedy spočívá a co vede miliony lidí na světě k víře v převtělování?

Důkazy pro historii duše – Fascinující doložené případy a vědecké studie na téma reinkarnace.

Stopy v těle – Naše tělo není jen nahodilým shlukem buněk. Je odrazem historie vašeho ducha a jeho minulé životy jsou v něm vepsány. Stačí vědět, jak. Budeme se zabývat významem tělesných pocitů, mateřských znamének a nemocí.

Regrese do minulého života – Vše, co právě teď potřebujete vědět, abyste se posunuli dál. Podnikneme spolu několik řízených regresí.

Uzavírání kruhů – Budeme se věnovat jednoduchým a účinným technikám, které uzavírají stále otevřené křivdy, dluhy a nenaplněné touhy z našich minulých vtělení.

Jasnozřivé čtení – Vaše minulé životy máte stále vepsány ve tváři a my je dokážeme přečíst. 

Vaše minulé životy v kartách – Příběhy vašich minulých vtělení budeme číst v tarotových kartách jako komiks. Nepotřebujete k tomu ani jasnovidné nadání, ani mistrovství vykládání z tarotu.

Komu je seminář určen

Seminář představuje uvedení k tématu reinkarnace a minulých životů, těžit z něj mohou všichni, kdo jsou tématu příznivě nakloněni. Není potřeba být o realitě minulých životů přesvědčen na sto procent, pokud již vlastní zkušenosti máte, bude pro vás seminář produktivnější. Program je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

Ahoj Noiro,

Seminář se mi líbil, určitě bych jej doporučil všem co se tuto oblast zajímají.
Co mne hodně překvapilo svými výsledky bylo automatické psaní kde jsem byl ohromen výsledky.

Dalším co mne opravdu zarazilo byly stené výsledky v jasnozřivém zírání .
Konkrétně překvapivé shody více účastníků kdy popisovaly stejné vize

Děkuji  Vám všem za pěkný víkend
Roman

Děkuji za materiály a příjemně strávený víkend. Seminář byl velmi podnětný nabitý informacemi. Jestli se něco otevře na to bude potřeba si asi ještě počkat a bude to individuální. Nicméně už teď se dá říct, že problematika byla velmi přehledně a jasně prezentována a vysvětlena. Můžu ho s čistým svědomím doporučit a taky to udělám pomocí FB. Jsi výborná a přesvědčivá lektorka. Jediné co se dá doporučit je to, že by mohl být delší, ale to neubírá nic na jeho kvalitě. Hodně úspěchů. Ať se daří.

Tonda

Ahoj Noro,

Setkání s Vámi všemi bylo nad má očekávání. Vzhledem k tomu, že jsem Vám zprvu o sobě toho až tak moc neřekla, to co jste mi některé z Vás řekly, je opravdu magické a silně oslovující. Tvoje vize o mně je naprosto zdrcující. Od mala jsem byla ve svých očích nýmandem. Byla jsem z celé rodiny nejmladší. Když se stala někomu nějaká trapnost či úraz, byla jsem to já. Má sestra se ke mně nehlásila, říkala věci typu” obleč se, u tebe platí, že šaty dělají člověka” , nebo zalez, kdo se má na tebe koukat a podobně. Takže děkuji. Cítím velkou úlevu, ač mě vyléčil můj současný muž.

V neposlední řadě mě rozsekal příběh Petry. Jsem silně monogamní tvor. Ze vztahů jsem odcházela i přesto, že mě doháněla jakási karma z prvního příběhu. Přesto všechno jsem potřebovala víc, než mi bylo nabízeno. Jakási touha po naplnění mě hnala někam dál. Nakonec jsem potkala muže, který se vzhledem naprosto vymykal mým představám. Od prvního dne jsem cítila obrovskou důvěru, která ve velmi krátkém čase přešla v lásku. Zamilovanost jsem snad úplně přeskočila. Vztah se oboustranně stále prohlubuje. Důvěra, víra a hluboký cit. Vím, že on je ON. Našla jsem, co jsem hledala bez jakékoliv nedokonalosti. V nic jsem nevěřila, jako v nás dva nyní. To že je to týpek z mých vysněných Beskyd v jehož náruči se ztratím mě dostává do slastných stavů. Jen pro zajímavost, kterou jsem v ohromení zapomněla včera zmínit):

Martin žil čtrnáct let v Irsku, raději dojížděl daleko do práce, než by opustil milované město na břehu moře( založené samotnými Vikingy:-)). Pořád ho něco vedlo na pobřeží a k moři. Jednoho dne po velké bouři, kdy se utrhl kus břehu, našel tři vikingské lodě. Byl to prý tehdy mega nález. Třeba to byly ty naše lodě. Věřím, že jsme se znovu našli.

Děkuji za vše. A přeji požehnané dny.

Lenka

Praha

Ahoj Noiro,
já jsem si na tomhle semináři uvědomila jednu podstatnou věc. Mně nikdy nechodily nějaké moc barvité vize, aspoň ve srovnání s tím, co jsem slýchala na různých akcích – moje pokusy o šamanské cestování bez výjimky selhaly, nikdy jsem neměla sny podobné filmovým scénářům, energie míst cítím hodně zřídka atd. A v sobotu mi došlo, že je to jedno. Že jsem založením člověk slova a že to, co mě napadá, je stejně hodnotné jako to, co (ne)vidím a (ne)cítím. Já jsem to tak nějak tušila, ale pořád jsem měla strach, že “si to jen vymýšlím”.

Veronika

Praha

Děkuji za víkend. Musím po pravdě říci, že jsem ze soboty nebyla úplně nadšená, ale neděle to vyrovnala. Určitě to bylo i tím deštěm a ponurou spící atmosférou. Meditace byly krásné a propadala jsem se do vzdálených dálek. Karty mě nadchly, nějaké doma už mám, při cestě domů jsem narazila na čarodějnický krámek a další karty si ještě koupila. Dá se v nich nalézt spoustu rad, pokud se umíš správně ptát a dívat se. Dělala jsem si pak sama ještě další meditaci a v té pochopila souvislosti, které se mi dějí nyní. Myslím, že jsem na té správné cestě, i proto se vše posouvá, tak jak se děje.

Přeji Ti mnoho zdaru ve tvé práci a nalezení pravého partnera. Krásné dny.

Ivanka

Praha

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Tentokrát nám postačí papíry a tužky. Pokud si vedete deník, nebo máte již nějaké poznámky a poznámky z provedených regresí, můžete si je vzít s sebou.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o výklad z mariášových karet po semináři se můžete na místě domluvit s Jitřenkou, pokud bude na kurzu přítomná.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.