Minulé životy

Tajemství historie vaší duše

2 volná místa

10.-11. srpen 2019

SO 10-17h + NE 10-15h
Vstupné od 1 500 Kč

Tajemná historie vaší duše z minulých vtělení vás možná ovlivňuje ještě dnes. Nový seminář, který prozkoumá tajemství reinkarnace. Budeme procházet ve vizích vaše minulé životy, hledat skryté souvislosti a nalézat chybějící odpovědi.

TERMÍNY:

1O.-11. srpna – 2 volná místa

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Mí studenti na seminářích oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Věřím že si i nové semináře najdou své příznivce. V čajovně Šamanka bude o vaše tělo i ducha dobře postaráno!

Program semináře

Reinkarnace – Starobylé učení o stěhování duše nalezneme u mnoha národů. V čem tedy spočívá a co vede miliony lidí na světě k víře v převtělování?

Důkazy pro historii duše – Fascinující doložené případy a vědecké studie na téma reinkarnace.

Stopy v těle – Naše tělo není jen nahodilým shlukem buněk. Je odrazem historie vašeho ducha a jeho minulé životy jsou v něm vepsány. Stačí vědět, jak. Budeme se zabývat významem tělesných pocitů, mateřských znamének a nemocí.

Regrese do minulého života – Vše, co právě teď potřebujete vědět, abyste se posunuli dál. Podnikneme spolu několik řízených regresí.

Uzavírání kruhů – Budeme se věnovat jednoduchým a účinným technikám, které uzavírají stále otevřené křivdy, dluhy a nenaplněné touhy z našich minulých vtělení.

Jasnozřivé čtení – Vaše minulé životy máte stále vepsány ve tváři a my je dokážeme přečíst. 

Děti si své minulé životy pamatují – Abychom se k nim dostali my, zeptáme se vašeho vnitřního dítěte. Budete překvapeni, na co vše si vzpomene!

Vaše minulé životy v kartách – Příběhy vašich minulých vtělení budeme číst v tarotových kartách jako komiks. Nepotřebujete k tomu ani jasnovidné nadání, ani mistrovství vykládání z tarotu.

Komu je seminář určen

Program je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

Seminář se koná poprvé.

Buďte první, kdo to zažije!

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Tentokrát nám postačí papíry a tužky. Pokud si vedete deník, nebo máte již nějaké poznámky a poznámky z provedených regresí, můžete si je vzít s sebou.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.