Magie pro pokročilé

Hlouběji do magie & zhmotňování přání

 

8 volných míst

Seminář 26.-27. září

SO 10:00-17:00 + NE 10:00-15:00
Vstupné od 1 900 Kč

Nový seminář inspiruje dalšími technikami sesílání kouzel. Pronikneme hlouběji do tvorby rituálů a magických zákonitostí, dozvíte se o použití barev, přírodnin nebo o správném načasování kouzel pro jejich maximální efekt. Naučíte se, jak si vyrobit talisman, magickou runovou pečeť a magický váček. Ukážeme si také některé zajímavé techniky čarování se stužkami a se svíčkami. Pozornost budeme věnovat také otázkám odvracení a rušení kouzel, obrany a ochrany.

TERMÍNY:
26.-27. září (víkend), 8 volných míst

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Mí studenti na seminářích oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Věřím že si i nové semináře najdou své příznivce. V čajovně Šamanka bude o vaše tělo i ducha dobře postaráno!

Program semináře

Oživování magických runových pečetí – Naučíte se oživovat a ve svém životě používat magické runové obrazce na různé účely.

Čarování s přírodninami – Vyzkoušíme si přací bob. Ukážeme si také tvorbu magického váčku s kameny, bylinami a runou.

Tvorba magické panenky – Tímto kouzlem k sobě připoutáme nový osud. Panenku si odnesete.

Magický význam tvarů a barev – Co znamenají křížky, hvězdičky a kruhy podle magických tradic. Jak v magickém počínání využijeme barvy?

Věštění ze zbytků vosku a z chování svíce – Co vám prozradí hoření svíce o zdaru vašeho rituálu?

Magická mapa k pokladu – Oblíbený styl moderního kouzla, které nás přivede k vytouženému cíli.

Magický oltář – Jak jej doma postavit, co na něj dát a jak se o něj starat, aby nám co nejlépe sloužil.

Obřadní nakládání se zbytky kouzel – Kam uložit, jak odevzdat Matce Zemi zbyty z rituálů a kouzel tak, abyste jednali v souladu se svým magickým záměrem?

Magická voodoo panenka rozcestí – Odnáší od nás starosti. Budeme si hrát s těmito panenkami “starostenkami”, které patří k tradiční americké magii.

Magie svíček – Podrobně, různé druhy svící, jak do nich rýt, jak se “odívají” oleji a bylinami

Provázková magie – Naučíte se, jak pracovat s magickými stužkami a uzlíky.

Komu je seminář určen

Seminář bude zajímat všechny, kdo už si v životě zkusili přitáhnout svoje přání nebo seslat nějaké to kouzlo.

Seminář je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

Jinak seminář se mi moc líbil. Bylo tam spousta pro mě nových věcí a mě hodně inspirovaly – opravdu velká spokojenost.

Určitě se dalším seminářích uvidíme, ale z důvodu, že se starám ještě o našeho dorostence, toho času moc není. Určitě si zase urvu někdy víkend pro sebe a přijedu. A velká pochvala měla si to perfektně propracované.

Měj se moc fajn a na brzkou shledanou.

Jana

Seminář byl super. Působil na mě s lehkostí a přitom i se svou veškerou vážností. Moc dobře jsem se cítila v Tvé přítomnosti i v přítomnosti Jitřenky a Vanessy. Jste dohromady hezky sladěná trojka. Rituály byly zajímavé a doufám, že i přínosné. Děkuji moc za skvělý víkend. V neděli jsem konečně spala jako dřevo s položenou papírovou panenkou pod polštářem. Přeji Ti krásnou a plodnou cestu, kterou jsi si vybrala a držím palce. Ahoj a těším se, že se určitě zase někdy shledáme 💕

Martina

Po semináři jsem měl velice emotivní sen, který se další den ukázal být jasnovidný. Bývalá přítelkyně, která se mi v něm zjevila, mne skutečně kontaktovala. Mé sny se stali živějšími, barevnějšími, včetně toho, že v nich mám zvukovou kulisu řekl bych, že se jedná o lucidní snění. A začalo to hned po semináři. Měl jsem několik snu, ve kterých se setkávám z různými lidmi, prožívám krásné vřelé vztahy. Dokonce i románky z různými ženami. Kromě vztahů v mých snech jsou mi kladeny otázky. Kdo jsem, co je vlastně mé skutečné já, kam směřuji. A teď několik dní ve snech cestuji. Pochopil jsem, že jsem se posunul vydal jsem se na určitou cestu dopředu. A proměnilo se mi vědomí. Uvědomil jsem si, že žiji stereotypně díky mým snům ve kterých prožívám krásné vřelé vztahy. Uvědomil jsem si, že žiji ve stereotypu a v určitém směru i v sociální izolaci. Věnuji se pouze sobě a svému rozvoji. Je to silné pouto. Na druhou stranu prožívám emocionální prázdnotu. Chybí mi láska, vztah, vzpružení v mém životě. A někdo, kdo je nadšen pro duchovno tak jako já. A mohl bych tohle sdílet. Také jsem si uvědomil co mě blokuje v práci, že mě tíží i nedobrá finanční stránka v mém životě. A chtěl bych to vyřešit, abych mohl dosáhnout vnitřní stability. Abych to z hodnotil, došlo u mě k posunu po psychické stránce. Duševně se rozvíjím ve znalostech velký posun dávám do toho co jde. Seminář se mi líbil. Těším se na další. Dalo mi to obrovský ale obrovský kopanec v podobě uvědomění a duševního posunu. A to mě těší.

Vlastimil, Chomutov

Co budete potřebovat

Veškeré pomůcky budou na semináři k zapůjčení. doporučuji si vzít s sebou, pokud máte vlastní barvy (pastelky, fixy, progresy, křídy… libovolné suché) a pakliže si jej vedete, svůj duchovní deník.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o výklad z mariášových karet po semináři se můžete na místě domluvit s Jitřenkou, pokud bude na kurzu přítomná.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.