Magie peněz

Principy přitahování prosperity

 

7 volných míst

Seminář 19.-20. září

SO 10:00-17:00 + NE 10:00-15:00
Vstupné od 1 900 Kč

Seminář zaměřený na nejstarobylejší formu magie vůbec – přitahování bohatství. V první části se budeme zabývat tím, co nám brání v prosperitě. Prozkoumáte svoje finanční bloky a negativní myšlenkové programy, a v závěrečném rituálu se vyladíte na frekvenci peněz a vyrobíte si amulet. Začnete lépe vnímat toky finančních příležitostí kolem sebe, najdete svoji finanční vizi pro budoucnost a naučíte se dobře hospodařit.

TERMÍNY:

19.-20. září (víkend) – 7 volných míst

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Mí studenti na seminářích oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Semináře na téma věštění, magie a osobního rozvoje vedu od roku 2009. Věřím že i ty letošní si najdou nové příznivce a těším se na návrat starých harcovníků z minulých let. S čajovnou Šamanka, kde se semináře konají, spolupracuji od jejího založení a věřím, že si zamilujete prostředí a nabídku občerstvení stejně jako já.

Program semináře

Vaše peníze a vy – Průzkum energetického pole mezi vámi a vašimi penězi a práce s ním.

Vymítání finančních démonů – Jak odhalit získaná přesvědčení o penězích, která nám brání v prosperitě a zbavit se jich jednou pro vždy.

Rituál dlužníků – Vymanění se z negativní energie, kterou vytváří dlužné peníze, ať už se nacházíme na kterékoliv z jejich stran.

Talismany a oltáře – Které kameny, byliny, oleje a vůně nebo symboly jsou tradičně spojovány s energií peněz? Postavíme si oltář na prosperitu, který na nás bude působit po celou dobu konání semináře. Podobný si pak můžete zhotovit i doma, a učinit svoji domácnost ohniskem prosperity.

Typická úskalí finanční magie – Jak se vyhnout typickým vedlejším účinkům, které čarování na peníze přináší?

Finanční cíle a díry v rozpočtu – Aby nám peníze každý měsíc záhadně nemizely. Jak rozumět různým výdajům a k jakým cílům směřovat svoje úsilí. Dozvíte se praktické tipy, jak ušetřit a objevíte možnosti snadného přivýdělku, které by vás možná nikdy nenapadly.

Moje poslání – Co je naším vlastním smyslem života, a co děláme jenom kvůli penězům? Prozkoumáte váš smysl života a pravé povolání.

Talisman na prosperitu – V závěrečném rituálu si vyrobíme společně šamanský váček s runami, kameny a bylinami na podpoření proudu prosperity v našich životech.

Mnoho dalšího – Na semináři zjistíte, kdo z vašeho okolí poškozuje vaši finanční vibraci, jak vás ovlivnily osudy vašich předků nebo proč se nosí kapří šupiny v peněžence. Požehnáme si také navzájem rituálem na splněná přání.

Komu je seminář určen

Seminář je první volbou pro každého, kdo se potýká s tématem peněz ve svém životě. To znamená – my všichni 😉 Otázky smyslu a pravé kariéry budou obzvlášť aktuální pro účastníky po čtyřicítce, kteří tato témata často řeší. Na tento seminář se mi často hlásí manželské a snoubenecké páry a já jim tuto investici mohu jedině doporučit, protože kde panuje společný záměr, tam se to lépe čaruje i hospodaří! Seminář je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

Seminář Magie peněz pro mne byl opět nový a nezapomenutelný zážitek. Na semináři pochopíte, co vám brání v toku peněz do vašeho života. Uvědomíte si, jaké mate bloky, které od vás peníze odhánějí, a jak se těchto bloků zbavit. Jak si do života přitáhnout hojnost (díky správnému přístupu k penězům) a nenechat se jimi ovládat, naopak, ovládnout je a užívat je pro svůj prospěch. Moje pocity po semináři umocnily radost ze života a přesvědčení, které mne provází celý život, že peněz je dostatek a když vám zrovna chybí, tak se k vám dostanou, jen je musíte nechat přijít. Jsem vděčná za následující finanční zázraky, které se mi po semináři staly:

Dostávám nečekané dárky od přátel (jen tak pro radost… jsou to drobnosti, které jsem si přála, ale které by pro mne teď byly “zbytečný finanční výdaj”), v obchodech u pokladny mi prodavačky dávají zdarma jako bonus k nákupu produkty, a vždy se jedná o věc, kterou potřebuji a přemýšlím, zda si ji koupit teď nebo jindy… a poslední stěžejní zázrak pro mne byl, když mi majitelka bytu, kde bydlím, sama od sebe oznámila, že mi snižuje nájem o 2.500,-. Což je přesně částka, kterou jsem potřebovala, ale neměla jsem odvahu o to sama žádat.

Tyto drobnosti mi dávají pocit, že mohu s rozvahou následovat znamení, která mi ukazují cestu k práci, která mne dovede přesně tam, kam má a nestresovat se tím, že nemám peníze, protože peníze jsou všude kolem nás a jsou tu hlavně pro nás.

Alenka

Beroun

Tento seminář byl pro mne osobně opravdu velmi intenzivní. Myslím si, že i ze všech nejsilnější. Velmi se mi líbilo složení lidí co tam byli. Hodně mě to ukázalo o dávání a přijímání, zasáhlo mne to v emoční rovině. Chystám se také si udělat radost a koupit si něco pro sebe pro potěšení. Nenapadlo mě, že seminář o penězích vlastně zase pracuje s celým člověkem. Ukáže mu jeho hodnotu, jeho kvalitu. Je tam také vidět vliv rodiny.
Ještě jednou moc díky, já osobně jsem byl nadšený a věřím, že mě to zase posunulo. Moc se těším na příští seminář.

Honza

Praha

Chtěla jsem ti strašně moc poděkovat za ten kurz. Opravdu moc jsi mi pomohla (a všichni členové workshopu). Otevřely se mi v mnoha směrech oči a jsem konečně na správné cestě. Půjdu určitě znova… ale prvně musím udělat ty správné kroky a srovnat si životní styl. Strašně moc ti děkuji a těším se až se příště uvidíme!

Blanka

Praha

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Požádám vás, abyste přinesli všechny předměty, talismany a amulety na téma prosperity, které jste mohli vyrobit nebo nashromáždit během minulých let, a které si chcete nechat požehnat.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o výklad z mariášových karet po semináři se můžete na místě domluvit s Jitřenkou, pokud bude na kurzu přítomná.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.