Magie lásky

Pronikněte do alchymie lásky a vztahů

7 volných míst

Seminář 12.-13. září

so 10:00-17:00, ne 10:00-15:00

Vstupné od 1 900 Kč

Co ví čarodějnice o lásce, o vztazích a o hledání spřízněné duše? Všelicos! Žádaný seminář představuje esenci mnohaletých zkušeností s poradenstvím, léčením a rituály na téma magie lásky. Seminář se zabývá minulostí, současnými vztahy i přitahováním nové lásky a seznamováním. Hodí se pro svobodné, zadané i váhající.

TERMÍNY:

12.-13. září (víkend) – 7 volných míst

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Mí studenti na seminářích oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Věřím že si i nové semináře najdou své příznivce. V čajovně Šamanka bude o vaše tělo i ducha dobře postaráno!

Program semináře

Rituál na přivolání lásky – S pomocí bílé magie přitáhneme do života to, co vám chybí: nezadaným novou lásku, zadaným více lásky a teplo domácího krbu, domácí mír a dobré vztahy v rodině.

Vzorce z původní rodiny – Nakolik nás výchova a původní rodina dosud ovlivňují ve výběru partnerů a blízkých přátel? Podstatně! Jak si nevdat za svého otce?

Rituál pohřbení minulosti – Necháme odejít vliv původní rodiny, našich bývalých partnerů a pochybnosti o vlastní hodnotě.

Naše touhy a potřeby – Sepsat si papír ideálního partnera je těžké. Ujasníme si, podle čeho si partnera vybírat, aby opravdu naplnil naše potřeby.

Magie lásky – Kouzla a pověry, jak přivolat lásku, patřila vždy k těm nejžádanějším. Co si o tom myslí čarodějnice? Jak se vyhnout obvyklým úskalí, na která můžeme narazit při čarování na lásku?

Jak najít toho pravého – Seznámení je náhoda nebo štěstí. Jak můžeme zvýšit svoje šance seznámit se, když už nám není dvacet?

Komu je seminář určen

Program je vhodný pro dospělé od 18 let. Pro nezadané, s někým nezávazně chodící  nebo i žijící ve vztahu. Všichni si v něm najdou něco pro sebe, protože bez lásky a naplněných osobních vztahů je život prázdný.

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Pro malování mandaly si můžete chtít přinést vlastní pastelky nebo jiné (suché) barvy (voskovky, progresy, fixy…). 

Co říkají účastníci

Chtěla jsem Tě pozdravit a samozřejmě Ti říci, že Magie lásky mi velice ale velice pomohla. Chci vyjádřit povzbuzení ostatním účastníkům. Já jsem toho jasným důkazem. Na semináři jsem byla před tři čtvrtě rokem, byla jsem tehdy v zoufalém stavu, nevěřila jsem a nedoufala. Teď se budu vdávat. Po semináři jsem získala vše, po čem jsem toužila a to byla právě konečně ta pravá láska. Měsíc po semináři jsem potkala svého současného snoubence. A jsem za to nesmírně vděčná!

Blanka

Liberec

Už pár dní mám silný pocit, že ti chci napsat, jak jsem ráda, že jsi mi vstoupila do života. Změny, které mne potkaly, jsou až neskutečné, po tomhle semináři mám pocit, že se změnilo celé moje vnitřní vnímání. Trvalo mi pár dní, než jsem se vzpamatovala z toho, co jsem si ze semináře odnesla. Byl to jeden z nejsilnějších zážitků, co jsem za posledního půl roku prožila, výsledek ovšem ohromující. Jako kdybych byla úplně jiný člověk. Dívám se do zrcadla a vidím sebe, ale nejsem to já. Bavím se s přáteli a oni mi říkají, že jsem najednou rozzářená, že jsem jiná a že mají touhu se mne alespoň dotknout, aby si kousek mé energie vzali. Ten, kdo je zahořklý a pesimistický, se mi ale vyhýbá. Jsem sama sebou fascinovaná… a za to ti chci moc poděkovat, i když vím, že cestu mám ještě dlouhou, tak místo strachu a obav cítím nadšení a radost.

Alenka

Beroun

Milá Noiro, seš fakt kanón. Tvoje schopnosti jsou nebývalé. Tvoje školení i společný rituál mi pomohly. Našel jsem kolem sebe lásku i tu partnerku. Bohužel to není ta, kterou jsem původně zamýšlel, nicméně ženy teď na mne reagují nebývalým zájmem. Až bych řekl skoro, že hromadně. Děkuji za tvou pomoc.

Václav

Praha

Ve vztahu k mužům se cítím klidnější. Zajímavé je, že hned po semináři ožily oba mé profily na seznamkách a stalo se mi několik podivných příhod s vodou. Zdá se mi, jako by na mne voda mluvila.

Martina

Praha

Na základě naší spolupráce, jež započala už před Magií lásky se v mém životě začaly dít věci! V současné chvíli jsem před podpisem Dohody o prodeji stávajícího bytu a hledám byt nový v mém rodišti. Zbavuji se věcí jež se mi zdají zbytečné, přežité a pojí mě s minulostí, toužím se osvobodit a začít nový plnohodnotný skvělý život jinde a jinak. Jsem přesvědčená, že to dokážu a že si to plně zasloužím! Pozoruji vzrůstající zájem mužů o svou osobu, zejména jeden bývalý mladší milenec se svým neuvěřitelně trapným chováním docela prozradil své skutečné motivy. Cítím se být silná a překonat tyto zkoušky.

Romana

Severní Morava

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o výklad z mariášových karet po semináři se můžete na místě domluvit s Jitřenkou, pokud bude na kurzu přítomná.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.