Spirituální očista a ochrana

Techniky magické ochrany a očisty

 

10 volných míst

Seminář bude vypsán 2020.

SO 10-17h + NE 10-15h
Vstupné od 1 500 Kč

Nový seminář na téma očist, koupelí, amuletů, vykuřování a jiných rituálů, které se tradičně používaly jako prostředek duchovní očisty a ochrany. Jak můžeme tyto tradice oživit dnes, jak se jednoduše zbavovat negativních vlivů a chránit se před negativními energiemi? Naučte se a vyzkoušejte si techniky duchovní očisty a ochrany.

TERMÍNY:

V roce 2020.

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Mí studenti na seminářích oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Věřím že si i nové semináře najdou své příznivce. V čajovně Šamanka bude o vaše tělo i ducha dobře postaráno!

Program semináře

Podrobný program připravuji.

Komu je seminář určen

Program je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

...

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.