Léčení duše

Šamanské léčení a znovunalezení síly

Uzdravení duše z traumat

Léčení vnitřního dítěte

12 volných míst

Seminář 27.-28. června 2020

SO 10-17h, NE 10-15h
Vstupné od 1 500 Kč

Nový seminář přináší skutečně účiné techniky léčení vlastní duše, které vydají za roky psychoterapie. Přijďte uzdravit svoje vnitřní dítě a nalézt svoji tvořivost, vnitřní světlo a radost ze života. Prostřednictvím šamanských rituálů budeme sbírat ztracené kousky naší duše a navracet jí celistvost. Seminář obsahuje nejlepší i dosud nikdy neuvedené techniky zpracovávání bloků a získávání osobní síly z mojí soukromé praxe.

TERMÍNY:

27.-28. června (víkend) – 12 volných míst

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Mí studenti na seminářích oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Věřím že si i nové semináře najdou své příznivce. V čajovně Šamanka bude o vaše tělo i ducha dobře postaráno!

Program semináře

Podrobný program semináře se připravuje.

Komu je seminář určen

Program je vhodný od 18 let.

Co říkají účastníci

Seminář se koná poprvé.

Buďte první, kdo to zažije!

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení.

Další praktické informace

Semináře se konají v centru Prahy v čajovně Šamanka na adrese Hálkova 8, Praha 2. Čajovna se nachází cca 200 m chůze od stanice metra C a tramvají "I.P.Pavlova", asi 15 minut od hlavního vlakového i autobusového nádraží.

Během seminářů je možné jíst a pít a volně si objednávat z nabídky čajovny, které nabízí za lidové ceny teplé a studené nápoje a lehká vegetariánská jídla. Menu si prohlédněte zde.

Účastníkům semináře doporučuji přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby. Čajovna je po skončení programu otevřena do 23 hodin večer, otevírá se půl hodiny před seminářem.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit ezoterický obchod a knihkupectví U Džoudyho, který najdete přímo u stanice I.P.Pavlova kousek od Šamanky. Otevírací doba knihkupectví v sobotu je do 14 hodin.

V případě zájmu o individuální konzultaci před nebo po skončení semináře mne kontaktujte.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.

Zamýšlíte-li přijet autem, ujistěte se, že máte zajištěno placené stání nebo nechejte auto na některém z odstavných parkovišť na kraji města ve stanicích metra B nebo C. Parkování v okolních ulicích je možné jen pro rezidenty.