Andělská magie

Meditace, léčení a rituály s archanděly

10 volných míst

Seminář aktuálně nemá vypsaný termín.

SO 10:00-17:00 + NE 10:00-15:00

Seminář se věnuje do hloubky komunikaci a anděly a andělské magii a léčení. Naučím vás, jak začít vnímat svého Anděla Strážného a seznámíte se s nejmocnějšími andělskými bytostmi – archanděly čtyřech živlů, jakož i s tradičními technikami andělské magie, jako je kreslení pečetí nebo povolávání do magického kruhu. Andělská magie je bezpečná, tradiční forma magie, kterou znovu objevují další a další generace čarodějů. Speciální rituál rovnováhy archanděla Raguela.

TERMÍNY:

Seminář aktuálně nemá vypsaný termín.

Noira

Noira

vede tento seminář

Duchovními naukami se zabývám od dětství, profesionálně asi 12 let. Studenti na mých seminářích vždy oceňovali otevřený přístup, zábavné podání a spoustu zajímavostí z praxe. Tyto semináře vedu již 10 let. Zvu vás do našeho čarodějnického studia přímo v magickém srdci staré Prahy na Malé straně.

Program semináře

Anděl strážný – Jak s ním navázat komunikaci a začít mu naslouchat. Jakými znameními a v jakých situacích se projevují andělé?

Příběhy setkání s anděly – Byla jich zaznamenána celá řada, a mezi přítomnými jistě uslyšíte něco pohnutého také. Jak se projevují andělé v nemoci, při nehodách a při zázračných uzdraveních?

Archandělé magického kruhu – Nejmocnější andělské duchy, které povoláváme na ochranu do magického kruhu. Jak vypadají jejich magické pečeti a jak se projevují?

Vaše životní poslání – Získání vhledu na téma vašeho životního úkolu a smlouvy, kterou uzavřela vaše duše s anděly před vaším narozením.

Andělské rituály – Společně si prožijete sérii rituálů na různé oblasti vašeho života. Budete moci odstranit něco, co se vám nelíbí nebo upevnit svoje spojení s Pravým Osudem s vaším životním posláním.

Ochranná pečeť archanděla Michaela – Kníže nebeských vojsk, vítěz na Satanem je nejmocnějším pomocníkem exorcistů. Naučíme se povolávat jej pro ochranu před nečistými duchy a nepřátelskými záměry.

Tvorba andělské mandaly – pro uzdravení vašeho života a harmonizaci vašich cílů.

Komu je seminář určen

Pro všechny, kdo mají k andělům blízko a také pro všechny, kdo hledají uzdravení nebo bezpečnou cestu do magie.

Seminář je vhodný od 13 let.

Co říkají účastníci

Ahoj Noiro,

moc děkuji za odkazy a celkově za celý seminář: Bylo to skvělý zážitek a jsem moc ráda, že jsem měla možnost se zúčastnit. Už delší dobu jsem cítila, že se chci na podobný seminář přihlásit, ale pořád jsem se k tomu neměla a teď jsem to konečně udělala a nelituji toho. Seminář předčil moje očekávání, atmosféra byla úžasná a věřím, že mi to v mnoha věcech pomohlo a dostala jsem se mnohem dál, než bych toho byla schopná sama. Ráda se zase nějakého semináře nebo podobné akce (třeba už v novém prostředí) zúčastním. 🙂

Lucka

Ahoj Noiro,

byl to velice zajímavý kurz, dokázala jsi mi vytisknout několik rituálních postupů, které dokaži použít, za což ti děkuji. Andělská živlová magie má příjemnou lehkost, se kterou se s ní dá pracovat. 🙂 I když jsem byla po tom celovíkendovým intenzivním zápřahu úplně hotová. Měj se krásně.

Pavla

Chci poděkovat za krásné zážitky z andělského semináře, opravdu úžasná atmosféra, děkuji za nové poznatky a informace. Prováděla jsem menší rituál v kruhu kde jsem pomocí archandělů živlů posvětila některé další šperky a řekla bych, že se dílo podařilo. Mimochodem, co se týká takové změny kterou ve mně seminář vzbudil je větší chuť tvořit a být aktivnější. Cítím se štastnější a vyrovnanější. Chci ti poděkovat za tvou práci, vážím si tě, děkuji.

Dana

 Děkuji ti za profesionálně vedený seminář “Andělé”. Díky tomu jsem si potvrdil, že jdu správnou cestou. Druhý den semináře mi vlil do celého těla tolik energie, že bych mohl ještě 1/4 rozdávat. Jsem rád, že jsem se tvého již druhého semináře v matičce Praze zúčastnil a potvrdil si, že vždy lze vzít život do svých rukou.

Luděk

Plzeň

Seminář mne velmi mile překvapil a hluboce zasáhl. Nebylo to o létání na růžovém obláčku s hlásáním jak se máme všichni rádi, což jsem velmi ocenila. Ne, že bych to od tebe očekávala, ale vždy se u seminářů o andělech něčeho takového bojím, neb mé vibrace nejsou tak čisté a vysoké, aby mi v tom bylo úplně dobře :)).
V rámci seriózní psychologicko-duchovně-magické práce s bytostmi, kterými byli tentokrát andělé, se mi dostalo v rámci meditačních vhledů několik pro mne velmi silných, mystických zážitků, které mi pročistily a ukázaly další možnou cestu. Bylo to skvělé a skoro hmatatelné. Během dvou dnů mi andělé poskytli léčení i, troufám si říci, Alchymickou svatbu. Velmi jsem ocenila rituál pod tvým vedením, protože měl sílu. Hned v dalším týdnu jsem při své biodynamické praxi měla krásný zážitek: Zpracovávali jsme s klientkou její trauma a já jí šla sladit energeticky tělo přes prsty u nohou. Jak jsem se zavřenýma očima pracovala, viděla jsem najednou, jak u její hlavy stojí andělé. Světle modří, průsvitní. Své ruce drželi pod její hlavou a uklidňovali jí, ať se nebojí. Pak jí do emocionálně zraněného místa v hrudníku vložili čirý velký krystal, který měkce žlutě zářil vnitřním světlem a já sledovala, jak se to světlo rozlévá do problematických částí. Pak mi pokynuli a odešli. Byl to krásný zážitek. Vždy je zvu ke své práci a když se lidí ptám, jak po práci vnímají své tělo, často říkají, že světle modře. Tentokrát jsem své pomocníky viděla, za což jsem neskonale vděčná.

Eva

Praha

Co budete potřebovat

Všechny pomůcky budou na semináři k zapůjčení. Požádám vás, abyste přinesli všechny předměty, talismany a amulety spojené s anděly, které máte doma.

Fotky ze semináře

V některých okamžicích se zdálo, jako by nás přišli navštívit. jako třeba ve chvíli, kdy se na oltáři objevila záhadná světelná písmena.

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, kde vám uvaří polévky od 55 Kč a jídla od 130 Kč.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Účastníkům semináře, kteří potřebují poradit vhodné ubytování v Praze můžeme zprostředkovat naše osvědčené kontakty.

V případě zájmu o výklad z karet se můžete na místě domluvit s Vanessou nebo Thamarou.