Čarodějnice vypráví.... Jak působí rituály magie lásky

Pro velký ohlas mezi čtenářkami přinášíme pokračování povídání o rituálech magie lásky v praxi s Vanessou, naší vrchní čarodějkou přes milostná kouzla. Jdou všichni muž očarovat? Bude jednou nevěrný muž někdy věrný? Jsou věci, které čarodějnice nikdy neudělá, ani kdybyste ji prosili na kolenou?

 Jdou všichni muž očarovat? Bude jednou nevěrný muž někdy věrný? Jsou věci, které čarodějnice nikdy neudělá, ani kdybyste ji prosili na kolenou? Pro velký ohlas mezi čtenářkami přinášíme pokračování povídání o rituálech magie lásky v praxi s Vanessou, naší vrchní čarodějkou přes milostná kouzla. Přečtěte si také náš předchozí článek, Magie lásky v praxi.

Vanesso, co je nejobvyklejší žádostí, se kterou se na tebe ženy obracejí?

Úplně nejobvyklejší je návrat přítele, který se s nimi rozešel. Někdy může být i to, že se rozešla žena s ním a teď se jí to nějak rozleželo, že by ho chtěla zpátky a on často už má jinou ženu. Když odešel on od ní za jinou ženou, to také bývá dost častý dotaz. A docela často také jí až zpětně došlo, ve chvíli, když ho uviděla s jinou ženou, že by ho vlastně chtěla. To jsou asi nejčastější věci, se kterými za mnou ženy přicházejí – a zároveň asi nejtěžší.

Máš pocit, že se ženy obracejí v této věci a magii, protože samy běžnými prostředky neví, jak by to řešily?

Ano. Tohle bývá situace, kdy ony mají dojem, že všechny fyzické prostředky, jak toho muže získat zpátky k sobě, vyzkoušely. Často ani s ním není ve stálém kontaktu, kdy by tyto prostředky mohla využívat. Protože když třeba jsou problémy ve vztahu, nebo dokonce kdy jsou manželé – také se na mne obracejí samozřejmě klientky, že to manželství nefunguje nebo že ten vztah je na mrtvém bodě – ale tam pořád ještě mohou to fyzično používat ve svůj prospěch. Pokud ten muž odejde, odstěhuje se, bydlí u jiné ženy, nestýkají se, nemohou se ani vídat, tak tam už všechny běžné prostředky selhávají a tam nejčastěji člověk sahá po té magii.

Je použití magie skutečně odůvodněné v takových případech?

No, tady bych to asi nechala na zdravém úsudku každého. Já bych řekla, že pokud ta žena je přesvědčená, že je to ten pravý pro ni, nebo jí to není umožněno, tyto myšlenky tam bývají, tak si myslím, že se vyplatí zkusit úplně všechny prostředky.

Magie je zde takovým tím prostředkem poslední záchrany?

Tady určitě je to poslední záchrana. Tady ona má na výběr buď to vzdát nebo být strašně trpělivá, jestli on si to nerozmyslí. Někdy to může být roky. Někdy to může být rychleji. Také může čekat až do stáří, že mu dojde, že ona byla ta nejlepší a už bude pozdě. Nebo se na to může úplně vykašlat, jít si nějakou jinou cestou a říkat si, “Jestli mu to dojde, alespoň uvidí, o co přišel”. Anebo tedy se může aktivně pustit do nějakého boje, ale opravdu většinou ta žena nemá žádnou munici, co může udělat. Nemá, jak se s ním potkat, jak to setkání navléknout. Takže tam má opravdu smysl prostřednictvím magie začít působit, zkusit opravdu aby se tyto situace navodily. Aby byla možnost ho potkat, zase s ním být… ale určitě bych tady nespoléhala jenom na magii, pracovala bych na sobě i fyzicky.

Řekla jsi, že to je nejobvyklejší žádost, ale současně nejtěžší. Proč?

Je to rozhodně nejtěžší. Hlavní problém je, pokud žena chce získat zpátky toho muže, aby si ho připoutala k sobě, ale zároveň on je vázaný jinde. To jsou dvě různé věci. Na jednu stranu máte působit na toho muže, aby tu svou současnou milenku, přítelkyni nebo partnerku nechtěl, protože napřed musí odejít od ní, a až potom tedy se může spojit s vámi. To znamená, že na něj působí dvě protichůdné energie. Jedna je takového nějakého zhnusení a rozchodu s tím člověkem se kterým je, a druhá má být nějaká hezká, láskyplná k tomu novému, tedy staronovému partnerovi, pokud to budu brát, že jde o návrat ex. Je to stejné, když je to žena, která s ním nikdy nebyla, a chce rozbít ten jeho současný vztah. Třeba je to jen nějaký kamarád. Je samozřejmě hloupost dělat to na cizího muže, se kterým vůbec nic společného nemá, se kterým nikdy nebyla v žádném kontaktu. Ale někdo to chce na muže, se kterým jsou třeba jen kamarádi.

Je manželství z pohledu magie jen papír?

Já myslím, že to záleží na okolnostech. Něco jiného je, pokud je to manželství, které je pěkné, a někdo se rozhodně ho rozbít jen proto, že se jí ten muž líbí. Je to třeba jen dobrý kamarád, a ona se v něm zhlédla. A on je s tou svojí manželkou spokojený, nemá důvod něco měnit. No a něco jiného je, když je to manželství postavené na chatrných základech už jen proto, že ten muž je nevěrný, aktivně vyhledává kontakt s jinou ženou nebo dokonce s jinými ženami, pak je jasné, že v tom vztahu něco nefunguje. Já bych se na to nedívala tak, že “on je jenom kurevník, on to chce zkoušet jinde ale skutečnosti tu manželku miluje”. Ne. Kdokoliv podvádí, a podvádí pravidelně, není to jednorázový úlet, nebo dokonce má rozjeto více vztahů, tak nemiluje tu partnerku. Tak to prostě je. Má k ní určitě nějaký vztah, může být založený na tom, že spolu mají děti, takže on je jí vděčný, že mu ty děti dala, že mu vytváří zázemí. Může to být vztah velice přátelský, kamarádský, plný nějakého i třeba porozumění na více rovinách, ale v takovém vztahu chybí naprosto zásadní věc, úcta. Protože pokud by tam měl respekt, pokud by tu ženu miloval a měl tam tyto hodnoty ve vztahu, tak ji prostě podvádět nebude. Takže v momentě, kdy tu partnerku podvádí, tak svoji partnerku nemiluje. Může klidně říkat, že ano, ale není to pravda.

Bude podvádět každou, je to věc špatného charakteru?

Pokud vede souběžně více vztahů, pak si myslím, že se tohoto chování nezbaví. Pokud je to tak, že má například ženu, od které nechce odejít například kvůli dětem nebo společnému majetku, nějaké podobné vazbě, ale zároveň aktivně vyhledává vztah s milenkou, je s ní nějak dlouhodobě, nejedná se opravdu o nějakou jednorázovou záležitost, ale o něco delšího, je mu s ní viditelně dobře, možná i daleko lépe než doma, ale tam zase zůstává z důvodu třeba vztahu k dětem, nebo i z majetkových důvodů, tak potom bych řekla, že ta milenka má reálnou šanci, že pokud ho získá, tak ten vztah může fungovat normálně, že ji podvádět nebude. Protože tam není takový ten vzorec, že by chtěl mít žen více, mít svůj harém, ale opravdu není s něčím spokojený v jednom vztahu a proto to hledá ve druhém.

Jdou všichni muži očarovat stejně snadno?

Ne, určitě ne. S někým to jde opravdu jako po másle. Jsou lidé, kteří, ať už tedy muži nebo ženy, mají velice slabou vůli. A jejich očarování je otázkou týdně, dvou. Uděláme rituál, ono se to v něm propracuje a za dva týdny opravdu je schopný plnit všechny ženina přání. Ale jsou muži, u kterých to trvá delší dobu. Obecně bych ten týden a dva, ať se na to nikdo neupíná, to je opravdu spíše výjimka u lidí, kteří mají tu vůli velice slabou a kteří třeba i tu ženu milují, ale stydí se to třeba projevit, bojí se a my to tím rituálem jenom prošťouchneme. Pokud budeme zásadně ovlivňovat vůli člověka, pokud on je opravdu přesvědčený, “ne, já se nemíním rozvádět, já tady mám děti, já tady mám vilu společnou, firmu”, jsou to opravdu silné faktory, majetek i děti, jsou věci přes které se jde velice těžko. A to ovlivnění trvá delší dobu. Další věc je, co mi ukázaly mé zkušenosti z regresní terapie, že někteří lidé mají takové zkušenosti, různé ochrany, z minulých životů, které je činí vůči magii prakticky imunní.

Takže jsou případy, kdy magii lásky nelze použít?

Neřekla bych úplně, zkusit se to dá skoro vždy. Já jen ve výjimečných případech řeknu, že to neudělám, protože tam vidím nějaký zásadní problém, přes který nechci jít a to hlavně ze zájmu klienta, protože vidím, že by to nebylo v zájmu té osoby, která si to zadává. To už jsem asi říkala – je to pro mne nepřijatelné například v případě, že se tam už v minulosti jednalo o nějaké domácí násilí, kdy se tam objevoval alkoholismus, drogy. Protože tihleti lidé, se sklony k závislostem, se sklony k agresi, nejenom že jde hůře očarovat,ale není ani perspektivní se o to snažit a o takový vztah se snažit ani jej vytvářet. Ani z hlediska magického ani obecně.

U některých subjektů k očarování vidím, že to půjde velmi těžko. To poznám hned. Využívám tam jasnozřivé čtení z fotografií, konzultaci, při které si beru často na pomoc karty, kyvadlo a tak nějak se napojím na energii toho člověka, a obvykle poznám, jestli je to otázka měsíců nebo jestli mi to třeba bude trvat rok. A tak dlouho často ani ta klientka není schopná čekat. A já vím, že jí nezajistím, aby to bylo za kratší dobu. Ale z principu to není nikdy vyloučené u nikoho, jenom někdy je ta práce natolik těžká, že trvá dlouho, a klientce se tak dlouho čekat nechce. A já nemám zase třeba úplně chuť jí potom vysvětlovat, “Já jsem vás varovala, že to bude trvat dlouho”. Nemám chuť jí stále dokola vysvětlovat, že to takhle dlouho potrvá a že to nemohu urychlit.

Kromě případů, kdy žena chce získat svého bývalého, nebo milence k sobě, jaké jsou další obvyklé žádosti?

Tak docela obvyklé bývá i to že v tom vztahu jsou nějaké potíže, něco tam drhne třeba co se týká názorů na ukotvení vztahu, dětí, třeba i nějaké potíže vztahové v širší rodině, takže tady je ta práce samozřejmě mnohem jednodušší, protože ten vztah existuje, jenom jsou tam nějaké špatné vlivy. Takže tam pracujeme na odstranění těchto energií, jejich příčin a celkově na vyčištění, napravení toho vztahu. Často děláme i něco na zažehnutí opětovné vášně, aby nechodil za jinými a podobně.

S čím se na tebe mohou ženy – čtenářky obrátit?

Mohou se na mne obrátit ohledně jakéhokoliv vztahového problému. A’ť už ve vztahu, který existuje, nebo ve vztahu, který by chtěly vybojovat, mohou se na mne obrátit i tehdy, když žádný vztah nemají a chtěly by si ho přitáhnout. Mohou se na mne obrátit s čímkoliv, co se týká nějakých vztahů, návratu partnera, co se týká rituálů na věrnost, na nějaké porozumění mezi nimi, obnovení vášně. Mohou se na mne obrátit i s rituály rozchodu, odpoutání od bývalého partnera. Prostě na cokoliv, co vás v této oblasti napadne. Já ale vždy chci s klientkou mluvit, ať už osobně nebo telefonicky, protože ne pro každého je schůdné přijet do Prahy, to znamená, že si domluvíme konzultaci a během té si řekneme celou situaci a já poté navrhnu řešení.

Kouzla magie lásky

Otázky milostných vztahů jsou tím hlavním, proč nás lidé vyhledávají na konzultace. Mohl by vás zajímat také seminář Magie lásky, a nabídka rituálů na lásku, které dělá náš čarodějnický sabat. Umíme přivolat novou lásku nebo spravit stávající vztah.
Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *