Rituál se žlutou svící na otevření cesty a odstranění překážek

Čvc 13, 2019 | 0 komentářů

Rituály svíčkové magie jsou nejoblíbenější formou magie, denně se k nim uchylují lidé na celém světě. Rituál, který bych vám dnes chtěla dát ze svojí knihy stínů, slouží dvěma věcem: ozáří cestu před vámi, aby se vám objasnily jakékoliv další kroky, které je potřeba podniknout, a současně odstraňuje překážky z z cesty za vaším cílem.

Je tedy výjimečný v tom, že spojuje přednosti pozitivní a negativní magie – budeme se zároveň soustředit na vytoužený cíl a na to, abychom si jej přitáhli, a zároveň s tím budeme zažehnávat bloky, nepřátele a překážky, které stojí mezi námi a naším přáním.

Pokud cítíte potřebu spíše zažehnávání nepřátelských vlivů nebo potřebu oprostit se od minulosti, možná vás bude zajímat spíše předchozí Rituál s černou svící na zažehnání minulosti a nepřátel.

Budete potřebovat:

  • žlutou svíci
  • hrst špendlíků nebo připínáčků či hřebíků
  • nehořlavý povrch nebo svícen, kam můžete svíci připevnit

Tento rituál je nejlepší provádět za úsvitu nebo před polednem, rozhodně v době, kdy svítí slunce. Vzývá sluneční energii, reprezentovanou zde v rituálu žlutou svící. Vhodným dnem je proto neděle. Slunce je nejblahodárnější ze všech planetárních vlivů: přináší jasné světlo, které zapuzuje veškerou nejistotu, temnotu a pochybnost. Je tu spravedlivě pro všechny, symbolizuje vnitřní světlo, sebevědomí a dobrý pocit ze sebe. V tarotových kartách patří karta Slunce mezi ty nejblahodárnější.

Meditujte chvíli na významem žluté svíce, kterou budete zapalovat, a představte si svůj cíl, svoje přání, jak se splnilo a jak vás tyto pocity zaplavují jako sluneční záře. Můžete se soustředit do oblasti solar plexu, kde sídlí vaše “malé vnitřní slunce”, vaše sebedůvěry, vize a schopnost dosahovat cílů.

Na svíci si vyryjte klíčová slova, která popisují vaše přání (například “Finanční svoboda”) a svoje jméno nebo datum narození. Můžete ji také olíznout, otřít se s ní nebo na ni jinak přenést svoji DNA. Podle lidové magie je velice důležité, aby každé kouzlo obsahovalo volt, tedy součást živého těla toho, na koho se má působit. To se dá udělat i tak že v plameni svíce spálíte svůj vlas.

Vezměte hrst špendlíků a začněte je postupně zaříkávat a zapichovat do svíčky, aby znázorňovaly veškeré bloky a překážky, které vás dělí od vašeho cíle, známé i neznámé: mohou to být lidé, vaše osobní nedostatky, slepé uličky nebo cokoliv jiného. Pojmenovávejte je tak, jak o nich víte a jak je cítíte. Například: “Všichni nepřející lidé”, soustřeďte se na jejich obraz a zapíchněte špendlík. Nebo “Chybějící vědomosti”, “Malé sebevědomí” pokračujte v zapichování, a vnímejte, co cítíte na svém těle – tato část rituálu není příjemná! Vnímejte tyto špendlíky jako jakýsi žebřík, po kterém budete muset vystoupat, jako jednotlivé kroky a milníky, přes které se chcete dostat.

Je dost možné, že budete vnímat kousavý pocit, divně v žaludku a podobně. Nyní jste vyrobili svíci, která reprezentuje vaši touhu po cíli, sluneční záři, která vám má cestu osvítit a současně obsahuje všechny existující bloky.

Postavte ji před sebe a zapalte ji. Vnímejte zdroj tepla a světla a očistnou sílu ohně, který vysílá vaše přání do jemnohmotných sfér. Uvědomte si, že jak bude oheň stravovat svíci, budou z ní postupně špendlíky vypadávat. Proneste:

“Tak, jako ubývá tato svíce, odstraňují sluneční síly překážky z mé cesty za ___ (např. “za finanční svobodou”). “

Svíce s vámi během hoření může chtít komunikovat, často se stává, že vypadne nějaký špendlík ve chvíli, kdy na něco důležitého myslíte nebo hovoříte o tom.

Špendlíky se vám nesmí nikde ztratit! Je to negativní předmět, který do sebe koncentruje bloky, zábrany a kletby, a kromě toho, že byste si jej mohli zapíchnout do nohy (což by bylo obzvlášť špatné znamení), nechcete mít zásadně takové předměty ve svém obydlí.

Jakmile svíce dohoří, vosk i špendlíky odneste na velkou křižovatku a tam je rozprašte do všech stran. Můžete je také vhodit do řeky z mostu.

Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *