Rituál usmíření napravení vztahu

Srp 5, 2019 | 3 komentáře(ů)

Rituál napravení vztahu se hodí pro usmíření mezi odcizenými nebo rozhněvanými lidmi, na zlepšení rodinných vztahů nebo k získání přízně osoby, která je pro vás důležitá. Nemusí jít i milostného partnera. Tyto postupy jsou v lidové magii známy jako “oslazení vztahu”.

Návod na rituál magie lásky

Budete potřebovat:

 • Pěkný kousek papíru, nejlépe růžového
 • Tužku
 • Nůžky
 • Cukr
 • Med nebo sladký sirup
 • Zavařovací sklenici
 • Růžovou svíci

Kouzlo se nejlépe provádí v pátek.

Jméno dané osoby napište na papír 9x.

Pak otočte papír o 90 stupňů a napište přes to 9x své jméno křížem.

Vystřihněte z tohoto papíru srdíčko.

Ohněte tento papír napůl tak, abyste jej ohýbali směrem k sobě, a to třikrát. Vždycky jej ohýbáte směrem k sobě, jelikož se snažíte jej k sobě přitáhnout.

Vezměte malou zavařovací sklenici, kterou naplníte ze 3/4 medem nebo jiným sladkým syrupem.

Lístek ponořte do medu a sklenici dosypte cukrem. Zavřete sklenici, ale nedotahujte víko.

Na sklenici zapalte a nechte vyhořet růžovou svíci.

Sklenici natěsno uzavřete a dejte ji na teplé místo, například ke kamnům. Tam se bude hřát a symbolicky tak oteplovat vaše vzájemné vztahy.

Pokud kouzlo zabere a budete si chtít blízkost této osoby podržet, zakopejte celou sklenici někde blízko svého domova nejlépe na svém pozemku.

Pomůže mi tento rituál na navrácení partnera?

Kouzla na to, aby se milenec či partner vrátil patří mezi ty vůbec nejžádanější, poví vám každá čarodějnice. Nutno ovšem dodat, že z mnoha důvodů nepatří tento druh magie lásky mezi kouzla nejúspěšnější, a to i když si zaplatíte profesionálního čaroděje, aby je pro vás udělal. Věnovala jsem tématu samostatný článek.

Není tento rituál černou magií?

Mohla bych jednoduše napsat, že lásku si nelze vynutit “po zlém”. Tento rituál spadá do bílé magie – tedy podle názoru většiny, různí čarodějové se v názoru na to, co je ještě bílá magie, liší… – podle mého názoru je skvělý a má všestranné použití.

Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

3 komentáře
 1. Stanislava

  Dobry den,potrebovala bych pomoct s navracenim partnera…vim ze se jedna o cernou magii .sama jsem kartarkou ale v tomhle si neumim poradit.pomoste mi prosim

  Odpovědět
  • Anima Noira

   Napsala jsem vám e-mail.

 2. Adramelech

  Já bych zase potřeboval asi tak o čtyřicet let omladit a stát se milionářem. K tomu pokud možno jako bonus ještě černou otrokyni. 🙂

  Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *