Rituál rakve na ochranu a na pohřbení minulosti

Rituál, který budete dál číst, umožňuje očistit se a odpoutat od minulosti, zejména od konkrétního člověka, a je-li to na místě, spoutat jeho vliv nad naším životem. Ze všech rituálů, které učím, je nejzávažnější a nejvíc se hodí pro případy magické obrany a ochrany.

Rituál usmíření napravení vztahu

  Rituál napravení vztahu se hodí pro usmíření mezi odcizenými nebo rozhněvanými lidmi, na zlepšení rodinných vztahů nebo k získání přízně osoby, která je pro vás důležitá. Nemusí jít i milostného partnera. Tyto postupy jsou v lidové magii známy jako “oslazení...

Dožínky Lughnasadh keltský svátek

Keltský svátek Lughnasadh je dalším z velkých čarodějnických sabatů. Je slavností dožínek, první velkou sklizní v roce. Nese v sobě energii prosperity, úspěchu a oslavy. V dnešním článku si povíme tipy, jak tento svátek oslavit a jak můžeme čarovat a využít energii, přítomnou v přírodě v tomto období. Řekneme si také něco o tradicích, které obklopují dožínky.

Rituál zvratné svíce zažehnání negativního vlivu s černou svící

Rituál na magickou obranu a ochranu proti kletbám a pro zažehnání negativních vlivů. Použijeme na něj černou svíci. S jeho pomocí se dá také poslat zpátky kletba k jejímu vysilateli.

Rituál se žlutou svící na otevření cesty a odstranění překážek

Návod na rituál svíčkové magie, který ozáří cestu k vašim cílům a odstraní překážky, které brání zhmotnění vašeho přání. Obřad z knihy stínů využívá sluneční energie.

TAROT

Orákulum vztahů

Anima Noira, vydala Pragma, 2018

Nyní v prodeji.

Víte, na co se lidé nejvíc ptají u kartářek? Nejsou to výsledky sportovních zápasů, dokonce ani peníze či výherní čísla v loterii. Lidé se především dotazují na vztahy. Kniha z pera zkušené věštkyně přináší odpovědi. Dozvíte se z ní mnohé o sobě, o svých blízkých i o vašem vzájemném vztahu.

TAROT

Hra Osudu

Anima Noira, vydala Omega, 2018

Nyní v prodeji.

Věštění nemusí být vážné a nemusí být těžké. Existuje cesta, jak otevřít svůj šestý smysl a naučit se věštit z tarotových karet a tou je Hra Osudu s jednou kartou na den. Ukáže vám, jak můžete i vy začít ve svém každodenním životě hovořit s kartami – a karty začnou mluvit k vám.

Anima Noira

O Noiře

K duchovním věcem a k tajemnu jsem měla blízko od dětství. Nikdy mne ale nepadalo, že se jim budu profesionálně věnovat.
Chtěla jsem studovat psychologii, protože mne lákala zákoutí lidské duše. Shodou zvláštních okolností jsem na místo toho šla studovat současná náboženství a sekty. Když jsem při studiu začala pracovat na brigádě v čarodějnickém obchodě, stále mi nepřišlo na mysl, že bych tou čarodějnicí, po které uklízím zbytky svíček a kadidel, měla být já. Můj pravidelný pobyt ve společnosti kouzel však cosi spustil. Začaly se mi dít zvláštní věci. Měla jsem živé lucidní sny, viděla duchy u sebe v pokoji. Náhody a paranormální jevy, o kterých jsem do té doby jenom četla…

SEMINÁŘ: Odeklínání

Legendární seminář zaměřený na detekci a lámání kleteb, které náš život ovlivňují. Uhranutí a uřknutí získáváme od různých lidí nebo si je můžeme i vytvořit sami.

SEMINÁŘ: Spirituální očista a ochrana

Seminář o technikách magické očisty a ochrany. Tématem budou rituály, amulety a různé zvyky a tradice, jak se očišťovat s pomocí živlů od negativních vlivů.

SEMINÁŘ: Andělé

Víkendový seminář magie, rituálů a věštění s archanděly. Naši spojenci ve světě jemnohmotných bytostí nám mohou pomoci s ochranou, láskou a dalšími záležitostmi.

SEMINÁŘ: Minulé životy

Seminář, odkrývající tajemství historie vaší duše.

SEMINÁŘ: Tarot pro zasvěcené

Pokročilé hry, tipy a triky s Tarotem pro všechny,které už omrzelo obyčejné vykládání. Budeme číst z karet osud našich předků a tajemných míst, řešit dilema a hrát hry.

SEMINÁŘ: Mariášové karty

Naučte se tradiční české vykládání z mariášových karet. Z jednohlavého mariáše vykládala i nejslavnější česká věštkyně, paní Kludská. Z mariáše se věštilo v českých hospodách, cirkusech a maringotkách nejméně sto let. Jaká tajemství vám odhalí žaludské eso a Boží oko?

SEMINÁŘ: Šestý smysl

Aktivace třetího oka, vykládání čísel a znamení a věštění s kyvadlem a procentuální tabulkou.

SEMINÁŘ: Magie lásky

Co ví čarodějnice o manželství a lásce, o hledání spřízněné duše? Hodně. Dovolte mi podělit se s vámi o moudrost alchymie vztahů, tak aby začala pracovat pro vás.

SEMINÁŘ: Tarot věštění z karet

Také jste přemýšleli, odkud berou kartářky své předpovědi? Na tomto semináři se zaměříme na umění a řemeslo věštění z karet, na obvyklé chyby začátečníků a ukážeme si konkrétní osvědčené techniky výkladu.

SEMINÁŘ: Magie peněz

Seminář, který vás naladí na zlatou žílu. Zhmotňování prosperity, tajemství hojnosti a klíče vaší kariéry. Magie peněz byla nejstarší formou rituálů, kterými si naši předkové zajišťovali hojnost.

SEMINÁŘ: Magická mysl

Magická mysl Praktická magie & zhmotňování přání   10 volných míst Seminář 4.-5. ledna 2020 "Magie a čarování na šťastný Nový rok" SO 10-17h + NE 10-15h Vstupné od 1 500 Kč Magie. Síla mysli, manifestace nebo zhmotňování přání. Pod mnoha názvy se skrývá tatáž...

SEMINÁŘ: Jasnozřivé sny a vize

Přístup k jasnozřivým vizím má každý, stačí otevřít oči. Vyzkoušíme si jednoduché vize, které vám pomohou v rozhodování.

SEMINÁŘ: Věštění z hracích karet

Naučte se věštit z francouzských hracích karet a vykládat osud tak, jako se vykládalo z karet za časů Napoleona nebo na Divokém západě.

SEMINÁŘ: Věštění po staru bez tarotových karet

Naučte se věštit jako naši předkové – bez tarotových karet, jenom z toho, co dům dal. Přijďte zakusit, jak se hádal osud vrháním kostek nebo ordálem z vody.