Čarodějka Noira

Výklad karet ♦ konzultace ♦ Magie a rituály

Noira se narodila se zvláštním znamením ve tváři, které odpovídalo horoskopu. Magický osud čarodějnice se jí skutečně zhostil záhy…

Foto: Thao Nguyen, Reflex, 2014

“Narodila jsem se se znamením ve tváři, které můj otec nechtěl dát odstranit, protože z mého horoskopu vyčetl, že jej budu mít a věřil, že by se mi toto znamení duchů stejně vrátilo. Číst Tarot jsem se naučila v jedenácti letech, kdy jsem věštila kamarádkám na církevní škole. Tehdy jsem také seslala své první úspěšné kouzlo…”
Později se Noira stala jednou z tváří novodobého čarodějnictví a ezoteriky v Čechách. Duchovnímu poradenství se věnuje profesionálně dvanáct let, osm let vede duchovní semináře. Často hovoří do médií, je autorkou dvou knih o věštění, a velkého počtu článků, které vydává na webu již od roku 2005 a které oslovily mnoho čtenářů.

Noira v médiích

Noira často hovoří do médií o profesi moderní čarodějnice a rozptyluje tak mezi lidmi pověry a nedorozumění. Dělí se také o svůj příběh i se všemi jeho nečekanými zvraty, jak se odehrávají…

Vědma Anima Noira: Lidé mají v sobě velká traumata z dětství. Často jsem jejich poslední nadějí

Čarodějnice je paranormální vyšetřovatel. Musí být pragmatická, říká Nora Michalská

Čarodějka Noira (32) radí v zásadních životních momentech. Skeptici: Kartáři vám zamotají hlavu

Moje knihy

Čtenáři říkají, že je moje knihy baví a pomáhají jim získat duchovní vhled i potřebné sebevědomí. Vždy se snažím jít ještě o krok dál, za hranice otřepaných klišé a tradovaných moudrostí. Ráda přidávám svoje zkušenosti a zážitky ze svého života a magické a věštecké praxe.

Duchovní pomoc od Noiry

Co pro vás mohu udělat a čím se zabývám?

Věštění a konzultace

Výklad karet

Pomáhám lidem učinit správná rozhodnutí a nechávám je nahlédnout do budoucnosti. Vykládám z netradičních druhů karet, které jsem se naučila od starých kartářů na obou březích Atlantiku. Při věštění používám ruské cikánské karty, mariášové karty a balíček obyčejných hracích karet.

Jasnozřivé čtení

Při rozhovoru s klientem a když se bavíme společně o jiných osobách, domech, místech nebo příležitostech ve vašem životě, cítím určité energie a mívám vize, které pak vykládám a popisuji. Co všechno dokážu přečíst? Energii kolem člověka, přítomnost prokletí, duchů…

Spirituální poradenství

Lidé mne vyhledávají skrze životní krize, křižovatky osudu a pro otázky o dalším směřování. Pohovořím s vámi a nabídnu vám duchovní perspektivu na otázky středního věku, příčiny toho, proč se vám něco děje, samoty, nespokojenosti a další otázky.

Paranormální jevy

Zabývám se vyšetřováním paranormálních jevů. Máte-li za sebou nezvyklé zážitky, jako jsou předtuchy, znamení, kontakt s bytostmi, dějí-li se vám věci, kterým nerozumíte a bojíte se jich, ráda vám objasním proč se vám to děje.

Exorcismus

Lidé se na mne obracejí o radu a pro pomoc v případě paranormálních jevů ve vlastním domě, nočních můr a jiných nepříjemných skutečností, které mají svůj původ v duchovních rovinách. Poradím vám, co máte dělat, a vysvětlím kořeny těchto jevů.

Kariérní poradenství

Často jsem konzultována lidmi ve věcích změny práce, kariérních příležitostí, pomohu vám s tím, zvážit různé nabídky a investice, podnikatelské plány, včetně volby nejvhodnější strategie pro vás a načasování. Věštba ukáže, co vás čeká v oblasti financí a práce.

Vztahové poradenství

Jste sami a nechcete být? Kladete si otázku, zda má smysl zachraňovat vaše manželství? Trápí vás milostný trojuhelník? Udělám prognózu vaše vztahu, poradím, jak najít lásku nebo proč se vám vztahy nedaří. Věštba nastíní, jak se bude vyvíjet a co vás čeká v milostném životě.

Duševní a tělesné zdraví

Mohu vám nabídnout alternativní perspektivu na vaše deprese, úzkosti nebo jiné potíže, které mají neobjasněný původ. Orientuj se v alternativních terapiích a pomohu vám najít ideální léčebný plán a objasnit příčiny vašich potíží.

Magie

Zasvěcení

Pomohu vám zjistit, zda máte na magii a věštění, léčitelství talent a jak byste jej mohli rozvíjet. Jako jedno ze svých poslání vnímám rozvoj a aktivace magických schopností u lidí, kteří je mají. Dokážu vás lépe propojit s vašimi duchovními průvodci a patrony a určit směr, kterým bude pro vás nejúčelnější se rozvíjet.

Pakty a přísahy

Jednou ze speciálních služeb, které jsem schopna vykonat na základě letitých zkušeností je detekce a rozpouštění, předělání paktů a přísah, které můžete mít z tohoto života nebo z dřívějších inkarnací. Pomohu vám také správně nastavit a provést příslib, pakt nebo přísahu, pokud si je přejete uzavřít dnes.

Rušení kouzel

Další ze speciálních služeb v oblasti magie se týká rušení a obracení kouzel. Ať už se jedná o cizí očarování, nebo kouzla, která jste vy sami v dobré víře nebo pod vlivem mladistvé nerozvážnosti seslali. Tato kouzla mohou vás život významně ovlivňovat a k jejich rozpuštění je potřeba adekvátní postup.

Výuka magie

Můžete se mnou konzultovat i vysoce odborné a spekulativní otázky, týkající se magie a okultismu bez obav z toho, že by mi kterákoliv vaše otázka přišla divná. Lze společně připravit rituály, které se ode mne naučíte, vést vás při jejich provádění nebo na dálku směřovat váš duchovní růst.

Rituály

Lámání kleteb

Věnuji se detekci prokletí a stanovení jeho původu, ať už pochází od nepřátel z minulých životů, jedná se o uřknutí, uhranutí nebo rodové kletby. Na všechny druhy prokletí znám adekvátní rušící rituály a mohu je pro vás udělat.

Obrana

Eliminace vlivu nepřátel na vaši osobu a vaše záležitosti, obrana před psychickými upíry, manipulátory a psychopaty. Přerušení energetických vazeb s jinými osobami a posílení vaší psychiky.

Ochrana

Slouží k zažehnání hrozící hrozby či újmy na vašem majetku, zdraví, pověsti. Odvrácení nebezpečí, zabránění již zažehnaným kletbám a duchům v tom se vrátit. Ochrana před psychickými upíry, stalkery a parazity.

Exorcismus

Vymítání duchů. Otázky posedlosti a zamoření démonickými silami a duchy zemřelých. Jevy typu poltergeist, lidově “strašení v domě”. Objasnění původu a neutralizace příčin strašení.

Štěstí

Klasické ovlivnění štěstí a šťastné náhody na vaši stranu. Hraje roli zejména v situacích, kdy rozhoduje náhoda. Souvisí také s odvrácením a přerušením smůly, v takovém případě se začíná odeklínáním a očistou.

Úspěch

Koruna vašeho úspěchu v podobě slávy, uznání, získání respektu druhých i vnitřního zadostiučinění. Posilovat je možné kariéru, úspěchy u zkoušek, ve studiu nebo například ve sportu a umění.

Prosperita

Posílení proudu peněz a příležitostí ve vašem životě k zisku, k vydělání peněz nebo k výhodným koupím a investicím. Nejvýraznější účinky má tato forma magie na ty, kteří podnikají.

Otevření cesty

Můj osobní oblíbený druh rituálů na odstranění z cesty různých bloků a překážek. Magie na otevření nových cest a přitáhnutí možností, otevření nových dveří.

Zdraví a vitalita

Rituály na zotavení, zvýšení hladiny vitální energie, povzbuzení konkrétních procesů v těle, odhalení a vyřešení příčin zdravotních problémů. Též lze konat magii na zvýšení sexuální energie nebo na plodnost.

Očista a požehnání

Jedny z nejtradičnějších rituálů se týkají celkového očištění od ulpělých negativních vlivů a od minulosti a požehnání. Ta mohou být zaměřená na konkrétní prostor, obydlí, podnik nebo osoby v domácnosti.

Přechodové rituály

Připravím pro vás a případně i celebruji rituál pro přechod do další fáze života – příkladem jsou svatby, požehnání dítěte, nového domu, rozloučení, vstup do menopauzy nebo jakýkoliv jiný významný životní okamžik, který si potřebujete prožít rituálně.

Spiritualismus

Komunikace s duchy zemřelých. Objasnění okolností smrti. Zádušní obřady. Otázky truchlení a vyrovnání se se ztrátou. Usmiřování duší. Zprostředkování kontaktu s drahými zesnulými.

Jak to u mne chodí?

Když chcete pomoci ode mne…

Zvažte své možnosti

Můžete za mnou přijet do Prahy osobně?
Jaká je vaše představa o ceně? Kolik chcete či můžete utratit celkem za řešení vaší situace? Jak moc na to spěcháte?

l

Objednejte se na konzultaci

Objednat se můžete prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Najdete jej úplně dole na této stránce.

Potvrdíme si termín

Ozvu se vám e-mailem během několika dnů s nabídkou nejbližších volných termínů, ze kterých si vyberete. Objednací lhůty se pohybují mezi 3-14 dny.

 

w

Jak probíhají konzultace?

Konzultace standardně trvají 1,5 hodiny – to je čas, během kterého jsem schopná vyřešit většinu otázek. Na každé sezení si blokuji dvě hodiny. Někdy se může stát, že budeme hotovi za hodinu. Cena zůstává stejná. Předmětem konzultace může být jasnozřivé čtení, věštění, diagnostika prokletí a jiných  problémů či paranormální vyšetřování – dle případu a podle toho, co vás přivádí a co vás zajímá. Improvizuji, používám různé techniky.

Jak probíhají rituály?

Rituály provádím obvykle sama ve své pracovně. Pak-li že se nejedná třeba o očistu a požehnání domu nebo rituály přechodu, osobní přítomnost klienta není žádaná. Může však být žádoucí např. donést určitý osobní předmět nebo si u mne vyzvednout něco připraveného pro vás (svíce, sůl…). To lze řešit i zasláním poštou. Dostanete ode mne fotografie z provedeného rituálu a komentář o jeho průběhu. Budeme v kontaktu.
w

Musím přijet osobně?

U otázek na zdraví nebo podezření na prokletí vyžaduji osobní návštěvu. Pokud nelze, spojíme se přes videokonferenci. Zajistěte si možnost videohovoru on-line prostřednictvím Skype, Messenger nebo WhatsApp. V krajním případě, kdy to okolnosti skutečně neumožňují, lze vycházet ze zaslaných fotografií.
Kolik si mám připravit peněz?

Spirituální konzultace

Osobně

v Praze 1 na Malé straně
1 500 Kč / 90 minut

Na dálku

Telefonicky nebo on-line (Skype, Messenger, WhatsApp)
1 300 Kč / 90 minut
800 Kč / 30 minut

Magické rituály

Od 3 000 Kč za rituál

+ cena úvodní konzultace + cena pomůcek doporučených pro vás (cca 400-800 Kč) + cestovní náklady v případě návštěvy u klienta

Věštění na večírcích

Od 3 500 Kč / 2 hodiny
Nabízím také věštění pro skupiny lidí, např. firemní večírky, oslavy, festivaly. Cena se odvíjí od celkového času, stráveného na vaší akci.

Přednášky a semináře na přání

Cena dohodou
Ráda vystoupím na vašem festivalu, konferenci nebo uspořádám privátní semináře pro vás a vaše hosty.

Termín konzultace na dálku:

vám nabídnu a rezervuji pouze oproti úhradě. Nejbližší volné termíny vám nabídnu a vy si z nich vyberete poté, co zaeviduji vaši platbu. Výpisy z účtu kontroluji každý den.

Chcete-li urychlit svoje objednání, poukažte 800 nebo 1300 Kč na účet 670100-2211850266/6210.

 Rychlá konzultace na 30 minut má smysl, když…

  • hledáte inspiraci či ujištění do aktuální situace,
  • chcete vybrat z eshopu a odborně poradit,
  • máte otázky k mým knihám a článkům,
  • máte otázky k absolvovaným seminářům,
  • chcete doplnit něco k dřívějšímu sezení,
  • máte jen pár otázek,
  • chcete se seznámit s mým přístupem,
  • zajímá vás hlavně předpověď budoucnosti

Rychlá konzultace se nehodí k řešení vážných nebo dlouhodobých situací. Většina situací, kvůli nimž mne klienti vyhledávají, spadá do této kategorie, a zaslouží čas 1,5 hodiny.

Konzultace psanou formou e-mailem:

Bohužel nenabízím. Potřebuji s vámi mluvit naživo.

Objednat se k Noiře

Můžete přijet osobně za mnou do Prahy?

Délka konzultace

Budeme řešit...

Bude vás zajímat také něco z následujícího?

8 + 6 =