Minulé životy

na dálku - jasnozřivé čtení informací o vašich minulých životech

Provádím jasnovidné čtení informací z vašich minulých životů (inkarnací, předchozích vtělení) a léčení těchto otisků a vzorců, které nás mohou stále ovlivňovat. Pomohu vám objasnit vaše otázky a existující vzpomínky na vaše možné dřívější životy.

Jak to funguje?

1 500 Kč

Dodání výkladu je e-mailem nejpozději do 7 dnů od úhrady a dodání potřebných podkladů od vás.

 Ujistěte se, že víte, co chcete vědět

Pokud chcete spíše s někým hovořit o svojí aktuální situaci a rozhodnutích, které vás čekají, zvolte Spirituální konzultaci, v rámci níž mohu odpovědět i otázky na vaše minulé životy – osobně nebo po telefonu.

Jasnozřivé čtení minulých životů je skutečně jen jasnovidný výklad na dálku, při kterém mi napíšete svoje otázky, témata a okruhy informací, které vás zajímají, já se na ně naladím a pošlu vám e-mailem odpovědi, nad kterými pak můžete rozjímat, případně se mne na něco doptat.

Současně se tím otevře a aktivuje možnost si tyto vzorce vyléčit,obrátit svůj osud, rozpustit karmická pouta. Bude i na vás, nakolik si dokážete k sobě nové úhly pohledu připustit.

Příklady otázek nebo zadání pro výklad

Cena výkladu se odvíjí od toho, kolik otázek budeme otevírat. Otázkou můžeme rozumět také objasnění konkrétního minulého života, o kterém již něco víte, nebo určitého tématu, okruhu z vašeho současného života.

  • Mám pocit, že jsem prožila život v nevěstinci, tato místa mne přitahují a stále se mi vrací do života téma prostituce, přestože…
  • Zajímá mne mé spojení s řeckým ostrovem Athos, byl jsem tam na dovolené…
  • Znal jsem své rodiče už jednou na Divokém západě?
  • Proč mne to táhne k …?
  • S lidi XY jsem prožil tento příběh, mám pocit že jsme ho již prožili všichni spolu jednou…

Příklady výše jsou stručné, vy mi naopak napište co nejvíce vodítek, vašich zážitků a pocitů, které jste shromáždili, zejména různé spirituální prožitky typu déja-vú, sny, vize aj. Názory jiných jasnovidců uvádějte, pouze pokud jste o nich sami přesvědčeni. Většina těchto výkladů jsou bohužel jen zábavné historky, často zcela chladnokrevně prezentované.

Uděláte mi regresi?

V tuto chvíli nenabízím regresní terapii ve smyslu osobních sezení, při kterých bych vás uvedla do tranzu (do hypnózy či tzv. návratu – regrese), ale v příštím roce se nejspíše i tato možnost objeví. Ráda vás to však naučím na semináři Minulé životy, kde ukazuji, jak si minulé životy vybavovat a léčit si je sami.

Jasnovidné čtení z minulého života

Budu potřebovat:

  • vaše jméno popřípadě jména i všech ostatních zúčastněných osob
  • data narození + kde žijí
  • a pokud máte, také fotografie

Hlavně mi napište všechno, co si vybavujete, co tušíte, víte, máte podezření, není třeba se cenzurovat. Týká-li se váš příběh něčeho, co jste prožili v současném životě, napište mi to. Možná se vás budu chtít na něco doptat, zda jsem zadání správně pochopila.

Objednat čtení minulých životů