Milostná posedlost a uhranutí

Bře 21, 2019 | 6 komentáře(ů)

Existuje milostná posedlost nebo uhranutí? Naše legendy a báje znají mnohé místní příběhy, kdy uhranutá žena blouznila po tajemném mládenci, až sešla a na lásku zahynula. Jiné legendy vyprávějí o ženě, která byla trojnásobná vdova – každý muž kterého milovala, zahynul za záhadných okolností. Jiným typem uhranutí může být milostná posedlost nějakým člověkem, kdy si nedokážeme sami vysvětlit, proč ho nedokážeme nechat. Zdrojem uhranutí a lásku a milostné posedlosti bývá sokyně, tchyně nebo závistivá kamarádka, bývalý manžel nebo si jej dokonce můžete způsobit i sami. Odkud se berou, jak se milostná uhranutí projevují a jak se od nich očistit, o tom všem je dnešní článek.

Jak se zbavit uhranutí na lásku a milostné posedlosti

Kletby, které ovlivňují váš osobní život mají vždycky tyto tři základní zdroje:

 1. Vaše vlastní negativní myšlenkové vzorce. Jsou živené emocemi pocházejícími z vaší původní rodiny a ze špatných zkušeností, které jste za svůj život udělali. Nevyřešené strachy a rány, které v sobě nosíte, vyzařují do okolí určitou informaci, která k vám bude další špatné zkušenosti přitahovat.
 2. Vaše energetické vazby k osobám nejspíše opačného pohlaví, tedy k vašim bývalým partnerům a nápadníkům, včetně těch, které jste odmítla nebo je nechcete. Někteří to nehodlají vzdát a v nejhorším případě se takový člověk projevuje tím, že vás pronásleduje – fyzicky i energeticky.
 3. Kletby závistivých a zhrzených lidí. Těmi mohou být vaše “kamarádky”, příbuzné a sokyně, které vám nepřejí štěstí v lásce. Jejich kletby mohou být spontánní, vlastní nebo dokonce i zaplacené od profesionální čarodějnice.

Kdo vás mohl proklít na lásku?

Je třeba se především ptát, kdo by měl motiv vám nepřát a nebýt při tom naivní. Často to může být osoba, na kterou jste dočista zapomněli. Jeden typický příběh se odehrál takto…..

Marie se několik let přátelila s čarodějnicí. Tehdy jí nedocházelo, že si ji tato žena všelijak zavazovala dary a činila se pro ni nepostradatelnou. Časem jí to začalo být nepříjemné, cítila se slabá a přečetla si o chování psychických upírů. Ve své přítelkyni jednoho takového odhalila. Přátelství se rozpadlo ve zlém a zhrzená čarodějnice na Marii seslala kletbu, aby se jí v osobním životě nedařilo. To však Marie netušila, neboť ve své naivní dobrotě nechápala, proč by někdo něco takového dělal? Po třech letech jí však začalo být nápadné, že z každého z jejích nápadníků se vyklubal narkoman, lhář nebo zloděj a dokonce mnozí z těchto mužů také používali černou magii. Jasnozřivým čtením se zjistilo, že tento negativní vzorec se táhne právě od jejího rozkolu s nejlepší přítelkyní, na který úplně zapomněla…

Když jsou na vině vaše vlastní kouzla

Dalším zdrojem trable, na který lidé zapomínají, jsou přitom jejich vlastní čáry a kouzla. Je to smutné, ale zřejmě s žádným jiným druhem kouzel tolik lidí nenapáchalo tolik hloupostí, jako s magií lásky. Může váš život ovlivňovat nějaké dávno zapomenuté kouzlo, které jste třeba v nevědomosti nebo ze zvědavosti udělali? To si pište!

Rozpomeňte se. Možná budete potřebovat pomoc profesionála, abyste si na něj vůbec vzpomněli. Lidské vzpomínky mohou být vytěsněné, zejména když se týkají nějaké bolestné nebo zahanbující záležitosti.

Naštěstí zrovna v tomto případě je cesta ven jak negativní vliv zlomit asi nejjednodušší.

 1. Prohrabejte svůj oltář, deníky a všechna místa, kde by se mohla zbytky z vašeho kouzla nacházet.
 2. Pokud můžete, vraťte se na místo, kde jste rituál prováděli, a svoje kouzlo formálně zrušte. Potřebujete stejným způsobem povolat stejné síly, jako tehdy, a jasně jim dát najevo, že už si nepřejete, aby ovlivňovali váš život.
 3. Můžete například text svého původního kouzla napsat na papír a přečíst jej pozpátku a zničit.

Pokud to uděláte správně, během pár dní něco ucítíte. Podrobně se rušením kouzel zabývají semináře Magie pro pokročilé a Odeklínání.

Blokovat vás mohou také jakékoliv přísahy a sliby, které jste v minulosti dali, a to i bývalým partnerům. Nejčastější formou takového slibu jsou romantické sliby “lásky až za hrob” partnerovi, který zemřel (brrrr!) nebo častěji pak sám odešel. Tyto vazby a přísahy mohou sahat až do vašich minulých životů.

Jak se projevuje uhranutí na lásku

 • Nemůžete si nikoho udržet a najít
 • Protějšky, které potkáváte a muži, kteří o vás jeví zájem, jsou nápadně vyšinutí – mají bizarní osudy, často kriminální, černomagické
 • V jinak harmonickém vztahu se začnou objevovat nesmyslné hádky a rozbroje
 • Frigidita a ztráta potence
 • Neplodnost, potraty

Jedna z nejhorších kleteb způsobuje právě poslední a v takovém případě musíte jednat. Dítě je velké pojítko ve vztahu a tak se logicky mnoho kleteb projevuje tak, že páru zabrání dítě mít. Napadá vás někdo, kdo by váš vztah neschvaloval nebo si ho nepřál?

Trpíte milostnou posedlostí?

Pokud máte pocit, že bez druhého člověka umřete, že byste upsali duši ďáblu, pak nejde jen o docela obyčejné pominutí smyslů, ale musíte pro sebe vyhledat duchovní pomoc. Stali jste se obětí milostné posedlosti. Ta se projevuje tím, že člověk nejí, nespí, má podivné sny, všude vidí znamení a podobně. Může vést až k propuknutí skutečné duševní nemoci, může vás ohrozit na zdraví a na majetku, pokud přestanete zvládat svoji kariéru a chodit do práce. Bohužel jsem už takové případy viděla. Není to něco, co bychom měli brát na lehkou váhu a doufat, že to přejde. Některé vlivy přejdou, některé se vás budou snažit dohnat až k předčasnému konci, když jim k tomu necháte prostor.

Nutno říci, že někteří lidé jsou k milostnému posednutí daleko více náchylní, než jiní. Ve větším riziku jste, když ve vašem životě panuje nerovnováha, jste nespokojení, přetížení jednostrannou prací, jste povahy naivní a nebo zejména, jste sexuálně frustrovaní a dlouhodobě nešťastní ve vztahu.

Tak se jinak rozumná žena boháče zamiluje do chlapíka z tetovacího studia, který má tři nemanželské děti nebo na dovolené propadne slibům tureckého číšníka. V jeho případě bych ještě zmínila, že mnoho těchto milostných kouzel má zištný podtext. Mohli bychom říci, že uhrančivost je hlavní zbraní každého sňatkového podvodníka!

Co podniknout proti uhranutí?

Když je na vině nepřející osoba, můžete se pokusit naklonit si je rituálem se sklenicí s medem, zejména pokud je to někdo, s kým musíte komunikovat a rozhodně ho nemůžete zabít, tj. například bývalý manžel, se kterým máte děti nebo rodiče vašeho partnera. Rodiče se často vměšují do vztahů svých dětí a proklínají jejich protějšky třeba jen proto, že si myslí, že si jejich potomek “zasloužil něco lepšího” a vy pro ně “nejste dost dobrá”.

Když jde o osobu z minulosti – přerušte pouta prostřednictvím rituálu rakve. (Děláme jej také společně na seminářích Magie lásky a Odeklínání. Rakvičky koupíte u nás v eshopu.)

Když je na vině vaše původní rodina – potřebujete terapii, klasickou nebo alternativní. Pro tyto případy žádné jednoduché kouzlo neexistuje, ale pomáhá emoční čištění.

Když si nejste jistí – očistěte se koupelí v soli. Můžete to chtít opakovat, dokud vás příznaky nepřejdou. Pokud ani to nepomůže, můžete se vždycky obrátit na mě.

Kouzla magie lásky

Otázky milostných vztahů jsou tím hlavním, proč nás lidé vyhledávají na konzultace. Mohl by vás zajímat také seminář Magie lásky, a nabídka rituálů na lásku, které dělá náš čarodějnický sabat. Umíme přivolat novou lásku nebo spravit stávající vztah.
Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

6 komentářů
 1. Adramelech

  Se zájmem čtu Vaše články. Tento mě docela pobavil: Když nepomůže koupel v soli, obraťe se na Noiru. 🙂 Dobré…

  Odpovědět
  • Noira

   Vnitřní lakonická čarodějka se bezděčně projevila!

 2. František

  Mně bud někdo proklel nebo nevím jak si to mam vysvětlit.. :/ Přitom ja pro všechny sve přitelkyně chtěl a dělal jen to nejlepší… a vzdycky jsem byl pak za to nejhorší… ted uz mam strach vubec jsi nějakou slečnu nebo ženu najit.. aby to zas nebyl stejny scenař…. dekuji za pomoc Noiro

  Odpovědět
 3. Peta

  Dobrý večer noiro já už nevim co dělat hledám si dívku ženu a nemám vůbec štěstí si ji najít každá mě odmítá a je mi to už moc divny od chvíle co jsem se rozešel s jednou ženou tak od té chvíle se mi vše sype dolu z kopce dekuji za odpověď petr

  Odpovědět
  • Anima Noira

   Dobrý den, Petře,

   možná vás proklela. Můžeme se na to podívat a prověřit podezření, napsala jsem vám e-mail.

   Anima Noira

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *