Magie lásky: Jak funguje v praxi

Lze magií vrátit partnera? Vzbudit v někom vášeň? Jak dlouho to trvá a jaké okolnosti rozhodnou o úspěchu? Všechny otázky, které dostáváme na téma milostné magie jsme se rozhodly konečně zodpovědět v tomto rozhovoru.

Nějaké to kouzlo na lásku v životě zkoušela seslat snad každá. Jak fungují v rukou zkušené čarodějnice? Dokáže magie usmířit rozvrácený vztah a navrátit partnera, třeba když odešel k milence? Příběhy z praxe o našich úspěších a odpovědi na vaše otázky na téma magie lásky, které často dostáváme, zaznamenala Noira. Povídala jsem si s naší specialistkou na rituály magie lásky, s Vanessou.

Co všechno obnáší milostná magie nebo magie lásky v praxi čarodějky?

Tak především je nutné říci, že magie lásky nepřinese lásku tam, kde žádná není. Většinou se jedná o páry, které spolu již něco prožily, třeba i značný kus života. Mají spolu děti a spousta prožitků. Tam, když láska vyprchává vlivem nějakých nepříznivých okolností, třeba se odcizili nebo pohádali, magie dokáže eliminovat tyto důsledky. Dá se usmířit, povzbudit, aby si vyšli vstříc a dá se ta jejich původní láska zesílit a vystavět nový start. To je asi nejjednodušší. Pak jsou další příklady, kdy si někdo umane na někoho, kdo o něm třeba vůbec neví a to nefunguje.

Znamená to tedy, že jsou pověry o kouzlech lásky a elixírech jen pověrami? Nelze vzbudit lásku v někom, kdo je vůči nám chladný?

Je rozdíl mezi láskou a milostným uhranutím, posednutím. Jediné, co se dá v takovém případě udělat, je toho člověka vlastně nějak posednout, aby tu osobu chtěl sexuálně. Potom už je ale na něm, zda z toho něco vystaví, položí základ pro vztah. Určitě se dá vzbudit vášeň, chtíč u většiny lidí. Samozřejmě jsou případy, kdy je to krajně obtížné, ba i nemožné – například jsou někteří lidé frigidní nebo mají jinou orientaci. Ale u běžného člověka se dá vystavět magií chtíč a vášeň a dá se potom na tom pracovat, pokud osoba, které o to jde, pracuje na sobě a chová se tak, aby byla přitažlivá, aby nebyla obtížná, chová se k němu příjemně a buduje nějaké zážitky. Ale aby ji miloval a vážil si jí, a všechny tyto věci, které jsou obsahem skutečné lásky, tak to si myslím, že nelze magií vyvolat v úplně cizím člověku, kterého třeba jenom potkáváš, někde se s ním náhodně vídáš. Dá se vzbudit zájem, aby on chtěl s tebou trávit čas a v tom čase se dá potom na něm pracovat a utužovat to. Ale představa, že podám někomu elixír, aby se úplně bez důvodu zamiloval do někoho cizího, o kom jsem před tím ani nevěděl, že existuje, to se nedá.

To by asi všichni čarovali na slavné zpěváky nebo herce…

Přesně tak. Magické počínání musí být postavené nějak reálně. Takže například, když by člověk měl hodně silnou magii na někoho, jak říkáš slavného, tak zároveň musel by i pracovat na tom, aby se do blízkosti svého cíle dostal. Třeba, aby dostal alespoň malou roli v komparzu filmu, kde ho může potkat. Musí jít těmi fyzickými kroky, nestane se, aby ti slavný herec zazvonil u baráku. Musíš pracovat i s tím fyzičnem. Nemůžeš sedět doma na zadku, neupravená a čekat, až ti zazvoní dole u dveří.

Stává se někdy to, že někdo chce umanutě přičarovat osobu, která ho nikdy nebude chtít?

Já myslím, že jsou i případy, kdy je to těžké, neprůchozí, ale že se dá pracovat u 90 % úspěšně. Těch 10 % považuji, když je tam nějaká hodně velká zábrana, jakou jsou jiné orientace nebo nějaké kletby a zátěže.

Jak dlouho trvá, než se dostaví účinek u typických rituálů magie lásky?

Já bych to nenazývala magie lásky…

Milostná magie tedy?

Ano, lidé si představí pod slovy magie lásky, že to bude nějaký krásný ideální vztah, nebo že tam vznikne Dvojplamen, spřízněné duše. Ženy zejména mají tendenci si to idealizovat a tak to není. Když budeme pracovat s tím, že mezi těmi dvěma už vznikl nějaký vztah, že existuje, mají něco společného, tak se to dá magií napravit poměrně rychle. Dokonce během dnů. Obecně bych řekla, do měsíce. Pokud je to nějaká taková jednodušší věc. Pokud je to o tom, vystavět nový vztah z ničeho, tak tam jde o to, aby se tam nastolila s pomocí magie příležitost k tomu, se potkávat. Přivolat ho, aby byl v její blízkosti, aby spolu ten čas mohli trávit a mohlo to v něco přerůst… tak tam bych řekla, pokud tam není nějaký závažnější problém, tak 3 měsíce. No a taková ta návratová magie, kde něco existovalo a má se to obnovit, ta je také možná někdy také do těch cca 3 měsíců, ale jakmile se tam pracuje ještě s tím, aby on se rozešel s někým s kým je teď, a vrátil se k té partnerce – nebo, že někdo s někým je, a má se s ní rozejít, aby mohlo nastat spojení s touto ženou – tak od půl roku. Někdy až do roka.

Tedy čím je více spolu zapletených osob, tím je magie lásky obtížnější… A takovéto úspěchy už jsi viděla, během půl roka, roka?

Většinou, když se jedná o to někoho rozejít spolu, tak to trvalo 6-8 měsíců. I v docela beznadějných případech. V případech, kdy tam byla zapletená i nějaká magie třetí osoby, tak tam mi to jednou trvalo rok a dva měsíce. Ale to byl zvláštní případ. Aby se rozešel a vrátil k ní tak to je 8-9 měsíců. Ale může to být kratší doba.

Takže principiálně dokážeš se s pomocí magie zbavit sokyně, milenky a obnovit vztah?

Jistě.

Na čem záleží?

Každá situace je jiná, s každou se musí pracovat individuálně. Není možné to dělat jako přes kopírák. Jsou nějaká obecná kouzla, která se udělají po každé, ale tím se jenom začne. Tím se začne nějaký proces a pak už na to navazuji individuálně. Často je potřeba na tom udělat nějakou regresi, odeklínání, čištění něčeho, co v té cestě brání, proč ty lidi spolu nemohou být.

Takže žádný obecný recept neexistuje?

Ne. Udělá se rituál rozchodu, a ten začne hýbat nějakým mechanismem té magie. Přetrhnou se vazby, začne se rozpouštět vztah mezi nima.

Poté se začne odkrývat, o co vlastně jde, co se vlastně chce po této osobě, která chce vztah získat zpátky. Jestli má za to něco nabídnout, nebo jestli má nějak pracovat se sebou…

Stalo se mi třeba, že se po té ženě, která si u mne magii objednala, chtělo, aby se vzdala alkoholu. Ráda se napila, musela se toho úplně vzdát. V této fázi mi síly nabídnout nějaký způsob, jakým ona může získat to, co chce. To se neodhalí hned. Někdy je potřeba podívat se do minulých životů, protože je tam třeba něco, co si oni dluží nebo čím si navzájem ublížili a proč to teď dělá problém. Někdy je tam třeba něco odblokovat ze současnosti. Někdy má ta osoba určité nežádoucí vlastnosti, třeba žárlivost, kterými vztah znepříjemňuje a ty se musí odbourat.

Jak by se měla chovat žena, která chce uspět s milostnou magií?

Co je asi nejzásadnější a současně největší problém pro každou ženu, je udržet emoce na uzdě a dodržovat striktně ty příkazy, které jí v té době, kdy s ní budu pracovat, dám. To znamená, že když jí řeknu, “teď jsem něco udělala, teď se bude cítit tak a tak, vy mu v té době jděte z cesty, nepište mu” nebo “nevyhledávejte s ním kontakt po dobu týdne”, nedělat to. Což je většinou problém. Ony to většinou poruší.

Pokud je za to vyžadována nějaká oběť, například třeba vzdát se alkoholu, nebo máte třeba ve svém okolí nějakou škodlivou osobu, může to být třeba kamarádka, sestra, tak vzdát se třeba vazby s tímto člověkem.

A ona to musí dodržet. Striktně to musí dodržet a to je většinou problém,když to nedodržuje, a ještě mi lže..

Proč to ti lidé dělají? Neberou magii dost vážně a vůli duchů?

Většinou se neumí ovládat a hrubě to podceňují.

Mají lidé v něčem falešnou představu o tom, co dokáže milostná magie?

Naprosto. Oni mají představu v tom, že já teď někde zamávám kouzelnou hůlkou, rozsvítím někde nějakou svíčku a druhý den čekají už často s takovým očekáváním, a třeba mi napíší, jestli jsem to tedy udělala. Přestože jsem jim řeka, že výsledek mají čekat někdy za půl roku, tak mají potřebu mi do dvou dnů napsat, jestli jsem to udělala, a kdy budou změny, a jestli se to tedy projeví hned. Protože oni, přestože jim to řeknu, a oni mi odkývají, že jsou ochotni čekat půl roku – i to je nějaká daň za to, aby to vyšlo – tak přesto očekávají, že to bude hned. Často ještě tentýž den rozechvěle očekávají, že jim někde zazvoní telefon a muž bude u dveří.

Jak dlouho má smysl čekat, když se situace nevyvíjí podle klientových očekávání? Měl by to člověk po určité době vzdát?

Vždycky se na tom dá pracovat. Pokud se ten člověk drží těch instrukcí, tak se to dá dotáhnout vždycky. Pokud to nejde, tak to vidím vždy hned na začátku.

Dá se ovlivnit, změnit chování partnera, třeba aby přestal pít, zahýbat, užívat drogy nebo se vyvaroval násilí?

Určitě. Dá se udělat zamezení nějakým závislostem, i částečná změna osobnosti se dá udělat přes různá ovlivnění, ale ta osoba, která si to objednává, musí počítat s tím, že to není trvalé ovlivnění tohoto a že budeme muset zůstat v nějakém kontaktu. Že to může mít po čase výpadek a já to budu muset obnovit. Například po roce do začíná haprovat.

Dá se pomocí magie lásky přivolat pro single osobu žádoucí protějšek?

Ano, to jsou velice úspěšné rituály, ale tam je potřeba dávat si pozor na formulaci toho přání, dost specifikovat toho partnera, na nic nezapomenout. Abych si nepřivolala partnera, který je ideál ve všem, ale má třeba sklony k pití. Nebo je zadaný. Takže tyto věci tam nikdy neopomenout. Naopak nepřeplácávat to věcmi, jako měl by mít černé vlasy a být 180 centimetrů vysoký. Je lepší dát si, “ať je pro mne přitažlivý.” A ne, abych se limitovala, jakou má třeba barvu vlasů a barvu očí.

Jaký úspěch můžeš přiblížit co se týká přivolání partnera?

Svojí známé jsem přivolala vcelku známého a bohatého fotbalistu. Mají spolu roční vztah. Ona si tam přitom vcelku striktně vyspecifikovala, jakou má mít rasu, fyzické vlastnosti, také že to musí být fotbalista! Poté se kolem ní začali motat, měla řadu nápadníků, a z nich si vybrala toho, který jí vyhovoval nejvíce.

Má magie nějaké vedlejší účinky? Třeba že člověk reaguje agresivně?

Ano, tato magie má značné vedlejší účinky. Protože čím víc se toho na něj nahrne, tak tím více to může dělat problém s jeho osobností a může mít někdy, když je tam naloženo příliš mnoho takové té milostné osobnosti, problém s tím, že se pak v očích ženy stává zcela pasivní. S ničím sám nepřijde, nic nenavrhuje. Na všechno odpovídá, “Ano, miláčku, jak chceš ty”.

Takže pozor na to, aby si člověk nevyčaroval loutku z druhého…

Ano, to je věc jedna, a druhá, když se v něm příliš probouzí té vášně, tak ho to může hnát do agrese.

Může se stát, že třeba jsou lidé nerudní, zmatení?

To se stává bezprostředně po rituále, a na některé lidi je potřeba rituály opakovat, aby to vyšlo, tak v době těsně po několik dalších dnů nebo dokonce týdnů, terč jde do takového protichodu, že dělá všechno často opačně. Jeho mysl se magii brání, než podlehne. A toto je přesně ta fáze, kdy se má nechat na pokoji. On tyto pocity nezná, neví, z čeho pramení. Ale po týdnu se s tím tak nějak sžije. Já tomu říkám inkubační doba.

Byl by rozdíl v tom, snažit se magicky ovlivnit osobu, která praktikuje magii?

Je to hodně velký rozdíl, protože každá osoba, která aktivně magicky pracuje – dobře – si vytváří ochranu proti očarování. Ne každý, kdo se stylizuje, že vzývá Satana, to skutečně umí, samozřejmě.

Jsou nějaké situace, kdy ta magie nebo ty síly samotné v té situaci nepomůžou nebo řeknou, že toto nelze?

Ano, toto se může stát. Síly mi dá najevo, že toto nejde třeba, ale přijdou s nějakou alternativou, pokud s ní souhlasím. Ty síly se vždycky snaží nenechat to úplně bez odpovědi.

Takže čaroděj působí jako prostředník mezi lidmi a duchy?

Ano, čaroděj tlumočí vůli obou světů.

Co ty slavné voodoo panenky, skutečně se používají? Jsou nutné k ovlivnění?

Někdy nutné jsou, někdy ne. Někdy je to zbytečné a stačí úplně nějaká základní práce. Někdy je potřeba voodoo panna. Považuji je za dost účinné.

Je nutné, tak jak se to dříve tradovalo, shánět krev, nehty, vlasy?

Určitě to pomůže. Dnes můžeme pracovat i s fotkou člověka. Pokud je možnost sehnat biomateriál, vždy doporučuji klientům ho sehnat, protože je to takové bych řekla schůdnější a rychlejší, skrze spojení DNA.

Jakou roli hraje v magii lásky se?

Z mého pohledu je vztah z 80 % sex. Nicméně pokud si žena chce přivolat muže jen proto, aby ji podporovat, můžeme to postavit i na tom. Jsou různé druhy vztahů. Někdo chce zachovat rodinu, někdo chce být ekonomicky zajištěn, pro někoho jsou důležité společné zájmy. S každým vztahem se pracuje jinak.

Co bys celkově poradila ze svojí pozice zkušené čarodějky, která se zabývá milostnou magií, ženám, které chtějí v tomto uspět? Měl by se vůbec laik sám pouštět do ovlivňování druhých lidí magií nebo je to spíše hrozba?

Já to považuji pro laika, aby dělal kouzla, natož voodoo panny, za vyloženě hrozbu, kterou si může opravdu ublížit a hodně kouzel, které jsou uváděné na internetu, jsou nesmysly a nikdo by je neměl dělat. Minimálně mu to nebude fungovat.

Může se například bezděčně propojit s nepřátelskou osobou a může mezi nimi docházet k přenosům energie…

Přesně… Na druhou stranu vždycky je dobré nenechávat to jen na najatém mágovi. Vždycky je dobré dát silám najevo, že ten jejich záměr je upřímný. Ale zase po dohodě se mnou. Já jí řeknu, co by si ta síla od ní přála, což může být například, aby obětovala trochu svojí krve.

Takže ten laik by měl magii provádět, ale skutečně pod vedením někoho…

Co laik určitě může dělat, je třeba pálení nějakých bílých, růžových a červených svíček s vysíláním prosby, jenom aby byla jeho žádost byla zaznamenána. Zapálit si u toho nějakou vonnou tyčinku, pomazat se olejem, sprejem… tyhle věci určitě působí, jednak psychicky, že posilují záměr v něm samotném, ale také ho lépe slyší ta síla. Ale samotnou rituální práci by laik dělat neměl.

Co bys ještě řekla, co je v tomto důležité?

Zdůraznila bych důležitost regresní terapie a emočního čištění, odeklínání. Jsou případy, kdy se bez toho nehneš. V těch zapeklitějších případech. Protože tam můžou být věci, které ten samotný rituál neodstraní. Chceš s ním býtm udělám rituál, ale moje rituály v podstatě dělají jenom dvě věci – posilují nebo ruší vazby. Takže pak bez sebe skutečně nemůžete být, ale stále můžete ve vztahu dokola narážet na určité věci, stejná témata. Jeden problém. A ten se dá odstranit přes čištění emočních příčin.

Existují v oblasti lásky také rodové kletby?

No, to je docela důležité zmínit, protože někdy je třeba prokletá celá ženská rodová linie. Takže jakýkoliv vztah pro ženu v tomto narozenou může být problematický. Třeba se i vdá, ale ten muž zemře brzy. Tyto věci je dobré zmínit při vstupní konzultaci, může se tam ukázat určitý vzorec, který už měla maminka, babička, prababička, sestra… jo a najednou zjistíme, že je tam nějaká anomálie, třeba že ty chlapi umírají hodně brzo. Vždycky, když se opakují věci jako bizarní smrti, sebevraždy, rodí se postižené děti v té rodině, nebo se tam už několikrát někdo pokusil zabít, ocitl se v blázinci, pokaždé, když jsou tam tyto podivnosti a anomálie, tak je tam nějaká kletba, která může trvat už spousty let. A tam potom je vždycky dobré podívat se na to skrze metodu emočního čištění a odeklínat to. Někdy se bez odeklínání nelze, pohnout dál v milostné magii.

Jaké jsou ženy, se kterými nejčastěji pracuješ?

Se ženou v důchodovém věku jsem se ještě nesetkala, všechny se pohybují ve věku od 25 do 45 let.

Odmítla jsi někdy nějakou zakázku, protože jsi měla morální problém?

Morální problém já nemám v principu vůbec s ničím. Nesoudím. Někdy ale přijde ta žena s tím, že má vymyšlený nějaký vlastní postup a trvá si na něm, a já vím, že to ty síly nepřijmou takto, že je to nesmysl.

Zmínila jsi domácí násilí, takové partnery svazuješ dohromady?

Nebudu ty lidi spojovat, ale to neznamená, že nebudu pracovat s tou ženou. Zkusím jí nabídnout jinou alternativu a uvidí se. Třeba tady byl jeden případ, kdy jsem souhlasila s tím, že vykonám rituál, aby on se s milenkou rozešel, která ho odvedla, ale ani mně ani silám se nelíbila představa, vrátit jí tohoto muže – a nemyslím si, že by ten rituál byl průchozí… Ale chci s ní zkusit zapracovat, aby pro ni přišla nějaká alternativa, i aby měla zadostiučinění s tím, že oni se rozešli. I třeba s tím, že ten chlap zůstane sám a bude trpět. Protože to byl třeba člověk, který si to zaslouží.

Takže svým způsobem součástí magie vztahů může být i pomsta…

Přesně tak.

A co třeba zapuzení stalkerů, nežádoucích nápadníků, zchlazení milostné posedlosti?

Ano, to s magií lásky také souvisí. Když je někdo posedle zamilovaný do tebe, otravuje tě, obtěžuje. To se dá udělat relativně i rychle, aby takový muž zmizel té ženě ze života.

Kouzla magie lásky

Otázky milostných vztahů jsou tím hlavním, proč nás lidé vyhledávají na konzultace. Mohl by vás zajímat také seminář Magie lásky, a nabídka rituálů na lásku, které dělá náš čarodějnický sabat. Umíme přivolat novou lásku nebo spravit stávající vztah.
Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

36 komentářů
 1. Vrátiť mi vzťah

  Žila som s nim 30 rokou a on si nasiel druhu a je velmi zamilovany a na to klame aj mna aj ju ona je bezdomovkina a natom je to ze ja sa trapim uz dlho ze ked sme spolu zili aj zle aj dobre nikdy som mu nerozkazovala a nebila ho a ona to robi zavolal ma ku sebe bola som u neho a on s nou vola furt klamal ma myslela som ze sa to obnovy ale nie je poblazneny taky chlap ako bol on .ja to uz nevladzem placem ako pubertacka az mozye pomozte mi lebo sa bojim ze nieco urobim zle

  Odpovědět
  • Anima Noira

   Dobrý den, Mirka, poslala jsem vám soukromě e-mail.

  • Vrat mi vztah

   Dobrý den,da se přivolat partner zpet?Rozešla sem se sníma ja.Dával větší přednost kamarádům(spis ho vyuzivaji).
   Děkuji za odpověď.

  • Anima Noira

   Dobrý den, odpověděla jsem Vám soukromě e-mailem.

 2. Láska

  Byl moje dávná láska, jemu bylo 16 a mě 19 let. Měli jsme spolu tenkrát krátký a velmi intenzivní románek. Teď jsme se šešli znovu po tolika letech a zamilovali se. Rozešli jsme se po pěti měsících. Ani netuším proč. Chtěla bych ho zpátky.co se s tím dá udělat

  Odpovědět
 3. Vztah

  Dobrý večer byla jsem s přítelem 12 let a ukončil to dá se s tím ještě něco dělat děkuji za odpověď

  Odpovědět
  • Anima Noira

   Dobrý den, odpověděla jsem Vám soukromě e-mailem.

  • Podvod

   Manžel podvadi,lze,slibuje a ja i deti tim trpime.Ja bych chtěla být opět šťastná jako dřív,když takový nebyl

  • Anima Noira

   Dobrý den, s těmito situacemi se často setkáváme a magicky a radou, věštbou je řešíme. Napsala jsem vám soukromě e-mail.

  • Manžel

   Nevím si rady s manželem.Mate nějakou radu ?

  • Lenka

   Dobrý den, přítel se se mnou rozesel a ja se s tim nemuzu vyrovnat. Pořad ho velmi miluji, da se s tim jeste neco delat?

 4. Vztah

  Dobrý den, jsem s přítelem pomalu 2 roky. Ovšem i přestávka byla, jak z mé strany, tak i jeho. Jednou na mne i sáhl.Omluvil se a tvrdí, že mě miluje. Myslíte, že to je opravdu láska, která by měla trvat věčnost. Možná to sem nepatří,ale proč se nepokusit zeptat.Neco mi říká, že on ten pravý není,ale roz hod nelze, dělal by zas strašné scény.V současné době to nejde, mám rakovinu a to rozčilováním pak, by mě mohlo zničit. Moc děkuji

  Odpovědět
 5. Láska

  Je on ten pravý nebo bude někdo nový pro život a kdy?

  Odpovědět
 6. Vztah

  Dobrý den,
  Potřebovala bych pomocí se vztahem.muzete se mi ozvat na email.dekuji

  Odpovědět
  • Smutna

   Po 5 letech jsme se rozesli s pritelem,jsme stredniho veku a ja nevim zda mam stat o to chtit ho zpatky. Boli to,ale zaroven mam strach,ze uz lasku nepotkam. Chybi mi…

 7. Vztah

  Dobrý den, ráda bych si nechala pomoci se vztahem. Můžete se mi prosím ozvat? Moc děkuji! Petra

  Odpovědět
 8. Omyl

  2.5.jsem posílala dotaz s názvem Podvod,ale spletl a jsem mail.Muzete mi odpovědět znovu? Dekuji

  Odpovědět
 9. Vztah a láska

  Dobrý den, partner se semnou před měsícem rozešel, chtěla bych vztah zachránit a aby se ke mně partner vrátil. Je to ještě možné? Děkuji

  Odpovědět
 10. Navrat zpet

  Dobrý den. Opustil me pritel. Máme spolu syna. Ted uz ma nekoho jineho a ceka rodinu… Vrati se mi zpet? Děkuji

  Odpovědět
  • Anima Noira

   Dobrý den, perspektivu vaší situace by nejlépe stanovila věštba. Ani jiná žena a dítě nemusejí být neřešitelnou zábranou. Obraťte se na naši čarodějku Vanessu zde: https://www.anima-noira.cz/carodejky-sabat/carodejka-vanessa Ráda se Vám bude věnovat individuálně formou osobní nebo dálkové konzultace.

 11. Na dně

  Dobrý den, jsem čerstvé po rozchodu, ukončil to přítel, pro mne naprosto nečekaně, je to pro mne obrovská rána.. Byl to skoro 5 lety vztah.. Můžete mi pomoct abychom byli zase spolu?

  Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *