Magie hojnosti a prosperity

Kvě 18, 2019 | 6 komentáře(ů)

Kdo by nechtěl být bohatý? Magie peněz je nejstarobylejší formou čarování. Naši předkové prováděli rituály na dobrou úrodu a hojný lov. Prosperita byla a je stále jedním z hlavních cílů lidského konání a nejinak je tomu i v magickém počínání. Jaká úskalí s sebou nese tento druh magie, a čeho je potřeba se držet, aby vám kouzla fungovala? Základy finanční magie jsou prosté, dnes tyto principy ve svém životě uplatňuje stále více lidí.

Principy finanční magie:

Kam jde pozornost, tam jde energie

Nemine týden, aby se mne někdo nezeptal na kouzlo finanční magie, které by mělo za účinek, “že už nikdy nebude muset na peníze myslet.” Ironické je, že právě takové kouzlo nikdy nemůže fungovat. Všichni opravdu bohatí lidé, které znám, totiž o penězích přemýšlejí – a to hodně.

Přemýšlejí, jak vhodně investovat
Přemýšlejí, kde ušetřit (opravdu!)
Přemýšlejí, jak mohou nejlépe využít možností, které jim peníze poskytují
Přemýšlejí, jak si je udržet

A tak dále.

Jak chcete přitáhnout energii peněz, pozornost ducha hojnosti, když se penězi nechcete zabývat a v podstatě k nim pociťujete odpor?

Lidé si málokdy uvědomují, jak jsou jejich přání protichůdná.

V první řadě je tedy nutné zavrhnout tento způsob smýšlení, který je z magického hlediska nefunkční. Jak chcete, aby k vám peníze přicházely, když vaše hlavní myšlenka je “nemuset se touto záležitostí už nikdy zabývat?” Tato myšlenka je negativní, nic pozitivního v sobě neobsahuje. Je to rezignace, útěk, abdikace. Často se s ní setkávám u umělců a jiných snílků.

Ukrývá se v ní nebezpečný názor, že peníze a zacházení s nimi jsou něco nečistého, něco nízkého, otravného, něco co, nás tísní a omezuje v rozletu. Představte si, že byste takový názor měli na muže (ženy) a divili se, proč si nikoho nemůžete najít. S takovým naladěním budete dělat rituály na konci každého měsíce.

Prvním krokem je tedy změna smýšlení. Existují dva osvědčené způsoby, jak tuto změnu posílit. První je vhodný pro ty, kdo rádi pracují mentálně, druhý se hodí pro ty, kdo mají rád fyzické aktivity a jsou zruční.

Jak změnit svoji finanční energii:

Začněte se sledováním finančních toků ve svém životě

Peníze jsou čistokrevná energie. Mají svoji hmotnou podobu – bankovky a mince – která je krytá nehmotnými dohodami a symboly. V současné době se peníze stávají čím dál méně hmotnými, s nástupem elektronického bankovnictví, platebních karet a podobně.

Je tedy snadné ztratit kontakt s jejich podstatou. V praxi se to projevuje tak, že jen naprosté minimum lidí má jasnou představu o tom, odkud kam jejich peníze každý měsíc proudí. Asi jen 3 % českých rodin si vede rozpočet!

Sledování příjmů a výdajů jako magická technika se po pravdě nesetkává s velkým úspěchem, když o nich hovořím na semináři. Většina lidí má instinktivní odpor k počítání peněz. Mají tušení, že by vyšly najevo určité vytěsněné záležitosti nebo mají různé druhy výmluv, proč to nedělat.

Například, že to nepotřebují. Řekli jsme si ale, že prvním krokem je uznat, že peníze potřebujeme. Všichni. Peníze jsou potřeba a je na místě začít brát je vážně. To je totiž další tajemný princip magie: rituály obvykle nefungují, když duchové cítí, že je neberete vážně. Vést si záznamy o svých penězích a sledovat jejich toky ve svém životě je nejjednodušší cesta, jak se vyladit na společnou vibraci a začít jim prokazovat úctu.

Tím, že svoje peníze rozdělujete, říkáte jim vlastně, co mají pro vás dělat. Zaměstnáváte je jako armádu malých dělníků. To je vizualizace, kterou si můžete zkusit. Vždycky, když rozdělujete rozpočet, představte si svoje peníze jako armádu pracantů. Jeden oddíl pracuje na vašem oddlužení, další hromadí peníze na důchod, třetí se stará o to, aby byly uspokojeny potřeby vašeho těla a duše, a podobně.

Mám zkušenosti, že tento vědomý akt u lidí se silnou vůlí sám o sobě vede k tomu, že se jakoby odnikud začnou objevovat nové nápady a příležitosti, jak ušetřit, jak vydělat, a podobně. Po semináři, který vedu, si řada lidí začne vzpomínat na to, kde uložili před lety zapomenuté peníze nebo je dokonce začnou nacházet na ulici!

Sledování vlastních výdajů vám ukáže přesná obraz sebe sama. Nemusí to být příjemný pohled, avšak starověká magická zásada velí v prvé řadě “Poznej sebe sama.” Čaroděj by měl penězi vládnout vůlí, ne se nechat vláčet různými cizími vlivy, ať už je to reklama, touha udělat dojem na sousedy nebo momentální popud.

Ve skutečnosti nikdo není v situaci, kdy by mohl říct, že svoje peníze sledovat “nepotřebuje”. Na příkladu lidí, kteří sami zbohatli, je to velmi dobře vidět. Peníze musíte milovat, zabývat se jimi, mluvit na ně, chtít je a nebát se jich. Ledabylé a úzkostné zacházení s penězi přinese opět jen ledabylé výsledky a další úzkosti!

Jak se naladit na peníze:

Domácí oltář prosperity

Druhý způsob ocení ti, kteří mají rádi hmotnou část magie. Jeden zkušený čaroděj mi řekl:

“Spoustu druhů magie použiješ jenom jednou nebo párkrát za život, třeba rituál na přitáhnutí partnera nebo na vítězství u soudu. Peníze ale budeš řešit až do posledního dne. Proto dává jedině smysl zasvětit si doma permanentní oltář prosperity, jaké mají dodnes lidé na Dálném východě.”

Domácí oltáře mohou být zasvěceny různým druhům bytostí a různým účelům. Oltář prosperity mívá zelenou roušku, bývají na něm zlaté předměty, sošky, a není důvod proč si tam nedávat třeba výplatní pásku. Může to být koutek nebo polička.

Domácí oltáře prosperity:

Inspirace z celého světa

Magie peněz

Ezoterické symboly a souvztažnosti pro finanční rituály

Kameny: zelené, žluté a zlaté – kočičí zlato, aventurin, jadeit, citrín
Symboly: bankovky, mince, značka $, pyramida s Božím okem, kotlík hojnosti
Barvy: zelená, zlatá
Božstva: Fortuna, Lakšmí, Merkur, bohyně úrody
Načasování: na úplněk, ve čtvrtek, v době kdy roste stoupá na obloze, při rostoucí luně
Přírodniny: rýže, čočka, fazole, šupiny
Planetární síly: Slunce (úspěch), Jupiter (růst), Merkur (obchod), Saturn (oddlužení)

Vaše finanční cíle

V rituále je často polovinou úspěchu správná volba cílů. Magický cíl musí být jasný a takový, po kterém opravdu toužíte. A právě tam naše přání většinou padá: většina lidí si ve skutečnosti nepřeje být milionáři, ne dost na to, aby byli ochotni opustit celý svůj známý život. Je proto vhodné formulovat takové záměry pro kouzlo, kterým sami věříme a věříme, že jsou možné. Takovými cíli může být zbavení se dluhů, výhodná koupě domu nebo prodej, zaměstnání a podobně.

S tím souvisí jedna rada: zapomeňte na loterii. Výhra je statisticky tak nepravděpodobnou událostí, že je prakticky nemožné jí s pomocí magie ovlivnit. Investování do akcií je často na podobné rovině, ale přecijen u všech forem “sázení” existují cesty, jak zlepšit svou šanci na úspěch – zjištěním dalších informací, znalostí oboru – takže na rozdíl od loterie, kterou se nepodařilo vyhrát nikomu z mnoha mimořádně schopným čarodějům, které znám, tak v různých formách spekulací řada z nich uspěla.

Pokud chcete peníze, jděte tam, kde jsou peníze. Peníze mají svou vlastní vůli a inteligenci, svou zálibu. Pokud je váš kraj vylidněný, a na místo školníka se tam hlásí tři sta lidí, bude to s vámi mít magie velice těžké. Za svým záměrem byste si měli být ochotni stát natolik, že spolu s ním přijmete i změnu. Nebo jej změňte tak, aby obsahoval to, co je pro vás opravdu důležité.

Kam dál? Seminář Magie peněz

Objevte bloky a prokletí, které vám brání v prosperitě a naučte se je odstraňovat. Získejte praktické tipy, jak na svoje finance a vyrobte si amulet, který bude přitahovat do vašeho života hojnost.

Přečtěte si celý program semináře zde

Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem 10x do roka souhrn toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám o starých pohanských svátcích.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

6 komentářů
 1. Adramelech

  Jeden můj známý s magií peněz hodně experimentoval. Získal touto cestou nezanedbatelné částky, ale pokaždé se pak vyskytly nějaké nečekané výdaje (např. nějaká havárie v jeho domě), takže magicky získané peníze zase utratil, takže nakonec nula od nuly pošla. Tak by to asi nemělo vypadat, že?

  Odpovědět
  • Noira

   Nemělo. Ale mám při nejmenším jednu úplně stejnou zkušenost. Měsíc po uskutečnění rituálu, který jsem si tehdy zaplatila u domorodého šamana, jsem přišla k určité nepravděpodobné částce… jaký byl můj údiv, když příští měsíc obrat v rodinné firmě klesl oproti všem historických statistikám právě o onu zmiňovanou částku. Tehdy jsem se domnívala, rasisticky, že šlo o nějakou boudu na bělochy, ale později jsem potkala hodně lidí, kteří s různými druhy magie udělali stejnou zkušenost.

   Nikdo nemůže s pomocí magie získat víc, než si zaslouží, případně než je pro jeho život celkově udržitelné a únosné. Jinak se projeví jako vámi popisované Bláznovo zlato.

   Ale podařilo se mi například jednomu klientovi odblokovat dlužné asi dva miliony, které mu někdo nesplácel, a po letech mlčení se ten člověk ozval a začal platit. Sám od sebe, asi týden po rituále. Další lidé nacházeli mince na ulici, doma zapomenuté obálky s penězi a podobně. Kouzlo nikdy nedokáže víc, než je fyzicky možné. Pokud je někdo chudák, ale doma má zapomenutou obálku se sedmi tisíci, tak ji najde, pokud je milionář a někdo mu dluží miliony, může získat miliony.

   Jediný příběh o tom, jak někdo našel balík peněz na zemi, je příběh pražského drogového dealera a bezdomovce, který je stále žijící legendou. V 90. letech se stal náhodu svědkem honičky mezi albánskou mafií a policií, která zanechala v nádražní hale balíček kvalitního heroinu. Ten heroin měl V TÉ DOBĚ cenu asi sto tisíc. Nutno říci, že svému nálezci štěstí nepřinesl, protože se stal celoživotně závislým.

 2. Adramelech

  Jinak řečeno: Možnosti magie mají své meze, což je dost tristní. Dejme tomu, že člověk pracuje a ze svého platu tak nějak vyjde, ale nemá už dost peněz na to, aby utrácel za své záliby. Když pak získá peníze pomocí magie, tak místo toho, aby je mohl svobodně a nespoutaně propít nebo prohýřit s děvkami (jak měl v úmyslu), musí z nich financovat opravu nějaké blbé střechy. To fakt zamrzí. Potřebovali bychom nějakou lepší a spolehlivější magii, jenomže nic takového není k dispozici.

  Odpovědět
  • Lucie

   Dobrý večer prosím vás potrebuju pomoc mám velký dluhy dekuju

  • Noira

   Napsala jsem vám e-mail.

 3. Adramelech

  Jedním ze základních pravidel magie hojnosti a prosperity je dluhy nedělat. Nebo se mýlím?

  Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *