Rituální magie

Telefonicky - Online - Osobně v Praze

Čarodějnictví a magii se věnuji již 12 let. Za tu dobu jsem provedla bezpočet magických rituálů v kruhu, se svými studenty nebo také na zakázku na přání ve prospěch svých klientů. Magie může nabízet východisko z mnoha situací a poskytnout vám klíčovou výhodu, odstranit bloky a otevřít cestu pro vaše cíle. Ráda se vám budu věnovat osobně, telefonicky nebo on-line.

Zajímá vás, co pro vás mohu udělat?

Soudní případy

Magické služby často vyhledávají lidé, kteří vedou nebo jsou proti nim vedeny soudní spory. Vítězství v právním případu a dosažení spravedlnosti je jednou z tradičních domén magie.

Odeklínání

Mojí oblíbenou disciplínou je lámání kleteb, odstraňování prokletí, nejrůznějších bloků a negativních vlivů. Tento druh magie se dá použít prakticky v každé situaci.

Léčení

Léčebná magie může být skvělým doplňkem k probíhající léčbě, urychlit zotavení, napomoci úspěchu léčení a má smysl u mnoha vážných nemocí nebo stavů život ohrožujících.

Štěstí a úspěch

Přízeň okolí, štěstí a vlna úspěchu se dají s pomocí magie posílit a přivolat tak i další dobré věci. Tradičně se tomu říkalo “být oblopen dobrými duchy.”

Obrana a přerušení vazeb

Energetické vazby, které nás pojí k minulosti a k různým lidem z našeho života můžeme chtít magicky přerušit, aby nás přestaly ovlivňovat.

Otevření cesty

Oblíbený druh magie odstraňuje překážky z vaší cesty a otevírá novou cestu, která je požehnaná, široká a sluncem zalitá, jak tradice praví.

Jak to můžeme udělat?

Osobní konzultace

1 500 Kč / 90 minut

Promluvme si napřed o vaší záležitosti, nejlépe v Praze, osobně. Dozvíte se prognózu vaší situace a možné další kroky. Osobní konzultace se hradí v hotovosti na místě.

Jak se objednat?

Spojte se se mnou pomocí formuláře níže. Také mi můžete napsat na noira@anima-noira.cz

Konzultace na dálku

1 500 Kč / 90 minut

Pro ty, kdo z jakýchkoliv důvodů nemohou přijet osobně, nabízím telefonické a on-line konzultace do celého světa. Konzultace na dálku se hradí na účet předem. On-line video konzultace jsou možné prostřednictvím Skype, WhatsApp nebo Facebook Messenger.

Kolik mne to bude stát?

3 000 Kč / minimální cena rituálu

 Cena mojí celkové pomoci závisí na tom, jak se dohodneme a liší se také případ od případu. Minimální cena za zakázkový rituál jsou  3 000 Kč. Mnoho případů se dá řešit i jinak, než rituálem. Více vám budu schopná říci poté, co si promluvíme přímo o vaší záležitosti.

Objednat se

na konzultaci s Noirou