Konstelace s čarodějkami

každý sudý čtvrtek v praze v novém studiu terapie ♦ Práce s energií ♦ vztahy a vzorce

Konstelace s čarodějkami 🧙‍♀️

v novém studiu Anima Noira v Praze na Malé straně

Tato účinná terapeutická technika pracuje s energií ve skupině, umožňuje nahlédnout a změnit svoje vzorce a vztahy. Pod vedením čarodějky Vanessy, asistovat budou také Jitřenka a Noira. Do konstelací se vkládá plná síla našeho čarodějnického sabatu, využíváme v nich naše mediumistické schopnosti jakož i pomůcky magické a rituální.

Sudé čtvrtky od 17 do 21 hodin. Vstupné 1 000 Kč.

O rodinných a systemických konstelacích:

Autor této metody, Bert Hellinger, působil jako katolický kněz a misionář v Africe mezi domorodými kmeny. Později se zabýval psychoanalýzou. Vytvořil velmi originální syntézu západních technik a domorodého kultu předků, v jejímž stojí zkoumání energetických vazeb a vzorců v našem životě, mezi námi a dalšími lidmi, kteří mohou být žijící nebo již zesnulí. Jednotliví účastníci konstelace se stávají nejen figuranty psychodramatu, ale také fungují jako médium, které může zprostředkovat a nestranně popsat veškeré okolnosti, pocity a motivace třetí osoby. Pod vedením lektora pak lze tyto vazby usmiřovat a napravovat. Konstelace se hodí k prozkoumání mezilidských vztahů nebo kořenů zdravotních problémů, dokáží však objasnit jakékoliv bloky.

NEJBLIŽŠÍ KONSTELACE:

13. srpna – obsazeno

27. srpna – obsazeno

10. září – 5 volných míst

Rezervovat místenku na konstelace

Datum

3 + 7 =

Praktické informace k našim akcím

Akce se konají v prostorách čarodějnického obchůdku a studia Anima Noira v centru Prahy na adrese Vlašská 13, Praha 1 - Malá strana. Studio se nachází v suterénu domu.

Na místo se dostanete pěšky ze stanice tramvají Malostranské náměstí. Můžete také využít autobus 194 z autobusového nádraží Florenc do stanice Šporkova, Jezdí dvakrát do hodiny a zastavuje kousek nad studiem.

Během seminářů můžete objednávat z nabídky studených a teplých nápojů, které nabízíme formou samoobslužného baru. (Nabídka se nyní připravuje.) Na obědy chodíme do přilehlé restaurace St. Martin, která disponuje i celoroční zahrádkou ve vnitrobloku.

Účastníkům semináře doporučujeme přinést si vlastní přezůvky a psací potřeby, ačkoliv si je lze i půjčit, stejně jako veškeré ostatní pomůcky.

V případě, že máte zájem o zboží z krámku, které není na skladě, objednejte si je týden před akcí, na kterou se chystáte přijet, aby mohlo být hotové.

Mimopražským při cestě doporučuji navštívit Muzeum alchymistů na Jánském vršku. Muzeum je otevřené denně do 20 hodin. 

V případě zájmu o výklad z mariášových karet po semináři se můžete na místě domluvit s Jitřenkou, pokud bude na kurzu přítomná.

Ubytování v Praze nezprostředkovávám, mohu vám nicméně doporučit pronájem pokoje na privatech Airb´n´B, které jsou oproti klasickým penzionům asi o polovinu levnější a často i hezčí.