Právě v prodeji

Nová kniha v parádním kapesním vydání s barevnými ilustracemi je k dostání na pultech knihkupectví

od 30. dubna 2018.

“Vztahy jsou jediné měřítko šťastného života. Nikdo na konci života nelituje, že nestrávil více času v kanceláři.”

TAROT

Orákulum vztahů

Praktická příručka vyšla v lehoučkém, takřka kapesním vydání v nakladatelství Pragma 30. dubna 2018. Cena knihy v pevné vazbě s přebalem je 249 Kč.

Víte, na co se lidé nejvíc ptají u kartářek? Nejsou to výsledky sportovních zápasů, dokonce ani peníze či výherní čísla v loterii. Lidé se především dotazují na vztahy.
Kniha z pera zkušené věštkyně přináší odpovědi. Dozvíte se z ní mnohé o sobě, o svých blízkých i o vašem vzájemném vztahu. Rychlé a zábavné výklady z karet vám poskytnou povzbuzení a objasní řadu situací. Proto se k nim budete stále vracet!
Jak vystihnout realitu mezilidských vztahů pouhých na dvě stě stran, tak aby jim porozuměl každý? Odvážná představa! Pro tuto lehoučkou, skoro kapesní knihu jsem si vypůjčila techniku výkladu na tři karty ze svého semináře. Popisuji v ní vztahy, na které se ptáte, tak, jak bych je popsala člověku, který sedí naproti mně. Mým cílem bylo ukázat čtenářům, že svoje vztahy mohou rozkódovat sami bez pomoci kartářek a profesionálů, ba i bez balíčku karet, během přestávky na oběd. Věřím, že získáte cenné odpovědi
Anima Noira (autorka)

o této knize

Svět knihy 2018

Splnila jsem si svůj dětský sen, vyfotit se se svojí knihou na knižním veletrhu na pražském Výstavišti, kam jsem chodila každý rok už jako dítě.

Svět knihy 2018

Svět knihy 2018

RECENZE

Anima Noira – možná jste o ní slyšeli nebo četli, možná ne, a nebo ji možná stejně jako já znáte osobně 🙂 jedna z nejznámějších čarodějek u nás se před časem uzavřela ze světa magie, aby se nyní mohla vrátit a svá poznání předávat dál – ale jinak. Všechno má svůj čas, důvod a cestu. A ve všem je důležitá rovnováha, a k tomu dospěla i tato moudrá žena, která svou novou cestu začala knihou Orákulum vztahů. Protože všechno je o vztazích, o lásce (šťastné nebo nešťastné, opětované, záviděné nebo kvetoucí); a jak se píše v knize: „Nikdo nelituje na smrtelné posteli, že nestrávil více času v kanceláři“ 🙂 Jak své vztahy uchopit, pochopit, jak především poznat sám sebe a naučit se, co mi situace, které se kolem mne dějí, mají říct + co mne mají naučit – to můžete získat i z této knihy. Někdo na to přijde sám, někdo z filmů, někdo z knížek, někdo z karet… Těch nápověd kolem nás je mnoho a tato kniha je jednou z nich. Pokud máte rádi karty, a pokud stále hledáte cestu k sobě, tak tuto knihu mohu jen doporučit.

Aleera

bloggerka, Jsem dítě hvězd

kde koupit

Kniha je k dostání v běžné knihkupecké síti a v on-line knihkupectvích.