Jak si správně přát partnera

Dub 19, 2019 | 0 komentářů

V dnešním díle seriálu magie lásky se dozvíme, proč nefunguje proslulý “nákupní seznam” vlastností ideálního partnera, který nám často doporučují různé duchovní knihy, abychom si vizualizovali – a čím jej můžeme při čarování nahradit.

Jak si přičarovat partnera

V předchozím článku Tajemství magie lásky jsme prošli tři kroky, které otevírají cestu k naplněné a šťastné lásce. Skutečně věřím tomu, že každý, kdo to s milostnou magií myslí vážně, by měl rozjímat nad svojí minulostí a poučit se z toho, co již na poli partnerských vztahů prožil. Z rozjímání nad tím, co bylo, můžete vytěžit řadu poznatků – co již nechce opakovat, co byste rádi znovu zažívali, a které vzorce se vám stále znovu opakují.

Pokud tyto seznamy ještě nemáte, určitě se k předchozímu článku vraťte, protože – nebudu vám lhát – když se člověk pustí do čarování na nového partnera, a má přitom nevyřešenou minulost, výsledky jej často nepříjemně překvapí. Z kouzelného prince se vyklube ropucha – nakonec zjistíte, že má nejhorší vlastnosti vašeho otce, matky, a všech bývalých!

Kouzla magie lásky

Otázky milostných vztahů jsou tím hlavním, proč nás lidé vyhledávají na konzultace. Mohl by vás zajímat také seminář Magie lásky, a nabídka rituálů na lásku, které dělá náš čarodějnický sabat. Umíme přivolat novou lásku nebo spravit stávající vztah.

Chcete to vůbec?

V předchozím díle jste si psali dva seznamy:

  • co byste získali, kdybyste si skutečně našli ideální protějšek a byli spolu a
  • co byste tím mohli ztratit, čemu byste museli potenciálně nepříjemnému čelit, jaké jsou vaše obavy

Než se pustíme do samotného přičarovávání, je nezbytné prozkoumat tyto dva seznamy.

Víte, jaký je hlavní důvod neúspěchu kouzel na lásku? Žádáte o něco, o čem nejste vnitřně přesvědčeni, že to doopravdy chcete!

Možná je pro vás strach ze zklamání, z opuštění nebo ze ztráty svého pohodlí dost silný na to, aby vás odradil. Možná teď na vážný vztah opravdu nemáte čas. Je dobré si to přiznat. Vaše kouzlo bude fungovat jenom tehdy, pokud pro vás levá strana seznamu – to, co byste získali – bude dostatečně dlouhá a vnitřně přesvědčivá.

Tip: Leckterá milenka seznala, že se svého vztahu ráda vzdá, když si představila, že by najednou měla, s kým trávit vánoce! Dosud je totiž tráví sama doma a lahví vína, čekáním, až se na telefonu ozve on.

Hledá se: ideální protějšek

Teď, když jsme se ujistili, že vztah opravdu chceme, je potřeba jej trochu definovat. Určitě jste to už někdy zkusili – sepsat si vlastnosti, které by měl váš protějšek mít.

Takový seznam se stává pro mnoho lidí kamenem úrazu. Pokud jste na tom jako většina mých klientů, pak vám toto cvičení přinese jeden ze dvou výsledků:

  1. O půl hodiny později stále bezradně civíte na prázdný papír nebo
  2. Po dvou hodinách vítězoslavně odevzdáte čtyři popsané listy

Jak zřejmě odtušíte, tyto situace věstí problém. Pokud člověk vůbec neví, co chce, zřejmě si něco zastírá nebo možná skutečně až doposud byl ve svém životě pasivní. Pakliže jsou vaše představy barvité a velké, hrozí, že se nemusejí potkat s realitou. Pokud si někoho máte přičarovat, potažmo si jej z dostupných nápadníků vybrat, musíte mít k tomu alespoň nějaký klíč. Váš klíč k výběru partnera by měl být dostatečně reálný a jednoduchý. Můžeme mu říkat vnitřní kompas. Je to síla, která není na první pohled patrná, ale její vliv na váš život je hmatatelný. U většiny lidí, kteří mne vyhledávají s tím, že se jim nedaří seznámit se, vidím, jak jej mají špatně vyladěný.

Ti, kdo nedokáží říct o svém protějšku nic konkrétního, jsou ztraceni v moři inzerátů a nedokáží třídit různé nabídky, často pak začínají chodit s kýmkoliv, kdo se namane.

Ti, kdo přišli s dlouhým “nákupním seznamem” se stávají obětí vlastní fantazie a diví se, že nemohou najít onen protějšek… který ovšem, při bližším pohledu na jejich požadavky – neexistuje!

Jak kouzlo magie lásky formulovat?

Ano, znám lidi, kteří uspěli se záměry tak jednoduchými jako “Chci partnerku, se kterou budu šťastný”, ale pro většinu lidí to takto nefunguje. Málokdo je ochoten se svého vlivu vzdát a jak říkají Američané “odevzdat to Bohu” s tím, že pro nás vybere to nejlepší. Čím je člověk starší, tím více specifické představy o tom, co chce, mívá. A tyto představy se nemusí potkat s realitou – ani, když to nich zasáhne magie. Musíme si totiž uvědomit, že když se objeví ten pravý, nebude to mít na čele napsáno. Může to dokonce být někdo, s kým byste za normálních okolností nešli na rande nebo koho byste ve svých kruzích ani nepoznali. Protějšek svých snů, kterého vám kouzlo přineslo, můžete dokonce minout, i když stojí vedle vás, protože neodpovídá vaší vnitřní představě. To se skutečně stává a mnohokrát jsem to při věštění viděla – lidé mají pocit, že jimi objednaná nebo provedená kouzla a rituály nefungují, ale přitom si sami tak říkajíc sedí na vedení. Skvělý nápadník stojí vedle nich, ale oni jej přehlížejí, protože už si umanuli, že chtějí někoho jiného.

Právě tato vnitřní představa, kterou o ideálním partnerovi máme, je naším kamenem úrazu. Představy mohou být ovlivněné reklamou, závistí nebo třeba můžeme sami sebe přesvědčit o tom, že něco chceme, pod nátlakem okolí. Spousta lidí také bere svoje představy o lásce z filmů nebo z romantické literatury.

Zahoďte svůj seznam

Problém se seznamy požadovaných vlastností není v tom, že by jako základ kouzla nefungovaly. Problém je v tom, že taková kouzla často prováděná v dobré víře často nepřinášejí štěstí. Žádná škola magie totiž neřeší, co by člověk chtít měl a jak volit svoje přání. Předpokládá se, že to si každý za sebe vyřeší sám, nebo že touha po něčem, která ho k magii přivedla, je sama o sobě dost silná. Magie se zabývá tím, jak svoji myšlenku manifestovat – neřeší už s námi, jestli ta myšlenka je chytrá nebo hloupá. A mnohá přání bývají nedomyšlená, většinou bezděčně. Každá čarodějnice má na toto téma jistě množství historek.

Problém s nákupním seznamem na ideálního partnera je dvojí:

Čím více položek má, tím je pravděpodobnější, že popisovaný člověk vůbec neexistuje.

A to je docela problém, jelikož magie vám může přihrát někoho, kdo tu je, ale ne někoho, kdo tu vůbec není. Magie vám pouze dokáže zprostředkovat seznámení s některým z reálných protějšků, které někde ve vašem okolí – nebo na druhém konci světa – existují.

Nákupní seznam má ještě jeden háček:

Tyhle bodové odrážky vůbec nevystihují, které položky jsou podstatné, druhotné a o kterých už jste ochotni smlouvat.

Nejdůležitější jsou přirozeně ty, přes které “nejede vlak.”

Jak poznat svoje bytostné potřeby

Je dobré si položit otázku, jestli byste bez této věci mohli ve vztahu být šťastní. Pokud dojdete k tomu, že ne, jedná se o jednu z vašich bytostných potřeb.

Trojka je v magii významným číslem. V mnoha indoevropských kulturách počítáme kouzelné věci po třech, ať už jsou to tři sudičky nebo tři grácie. Vyberte si a pro sebe definujte tři bytostné potřeby – věci, které od nového vztahu bezpodmínečně chcete.

Neexistující Romeo

Tento nepolapitelný přízrak stíhá mnoho nezadaných lidí. Je potřeba se realisticky zamyslet nad tím, jestli je myslitelný muž, který je mladý, krásný, bohatý, zkušený, věrný a trpělivý. Určité vlastnosti a životní úspěchy člověk v mladém věku nezíská, a hmotný úspěch může mít stinné stránky. Chytrá čarodějnice musí vědět, co si z košíku nabrat – muže, který bude bohatý, zkušený a trpělivý, ale už ne mladý, krásný a nadto věrný. Někdy i s takovým seznamem lidé uspějí, ale pak si stěžují, že dotyčný není z jejich města!

A to jsme se ještě vůbec nezamýšleli nad tím, jestli by vás chtěl. Seznam neslučitelných požadavků je vůbec nejlepším způsobem, jak se vyautovat:

Jeden konkrétní starý mládenec, kterému táhne na padesát, stále marně hledá svoji krásnou, emancipovanou, vzdělanou a zkušenou pětadvacetiletou dívku. Na to pravila jedna moje kamarádka, “No, tak může chtít, když má takové prachy”, s představou, že takový seznam požadavků by uhladilo jen pokud by byl své milé schopen poskytnout mimořádný komfort.

Jenže on žádné nemá. Je to nepraktický vědátor. Potřeboval by spíše ženu mateřského typu, která by se o něj postarala.

Jiným příkladem je žena v 35, která by se chtěla vdát a mít vlastní děti, ale ochotna je zvážit pouze muže, který by byl stejně starý, svobodný a bezdětný a dobře zajištěný.

Takový muž existuje, nicméně ten se oženit nechce nebo už se dávno oženil. Bývá také rozvedený, nebo je s ním všechno v pořádku až na to, že má holý zadek.

Jiného muže pronásleduje vize ženy, která je mladá, krásná, svobodná, nemá v úmyslu zakládat rodinu, zajímá se o bojové sporty a zbraně, nad to je vzdělaná, inteligentní a správně politicky orientovaná.

Vždycky, když takové potkal, tak je nezajímali muži, nakonec by s ním chtěly mít děti nebo byly jiného politického přesvědčení.

Přitom by stačilo na správném místě slevit, a mohli byste dostat, co potřebujete.

Právě odlišit svoje potřeby a touhy je stěžejní část kouzla.

Co doopravdy potřebujete

Touhy jsou to, o čem sníme. Jsou to věci, o kterých fantazírujeme, jak si představujeme ideálního partnera. Fantazie se chytají emocionálně nabitých detailů a podružností: vidíme v nich, jak protějšek vypadá, v jakém autě jezdí a to, že nám nosí růže. Když se na touhu soustředíme, bezděky si někoho takového můžeme přivolat. Pak zjišťujeme, že skutečně jezdí tím správným autem, nosí růže, ale jinak se k sobě vůbec nehodíme nebo nejlépe, že ještě někoho má.

Potřeby jsou naopak to, bez čeho nemůžeme být. Naše bytostné potřeby se mohou týkat rodinného života, důvěry, spolehlivosti, intelektuálního sdílení a dalších hodnot. Jsou to věci, o kterých dnes víme, že bez toho už by to nešlo. Co nás v minulosti naplňovalo zjistíme nejsnadněji zamyšlením se nad svojí vztahovou minulostí. Co nám vyhovovalo? Chceme společně zakládat rodinu, nebo si užívat kultury?

Kouzlo na přivolání partnera

Nakreslete si trojúhelník – v magii se tradičně používal ke zhmotňování bytostí. Na jeho stěny nebo rohy napište svoje bytostné potřeby. Každou z nich vystihněte vlastním symbolem nebo barvou. Ve vhodný čas, například o novoluní nebo za úplňku, aktivujte svoje kouzlo zažehnutím svíce, která může být jedna uprostřed nebo tři v rozích. Modlete se ke svým patronům – andělům, svatým nebo předkům, aby vám s hledáním pomohli. Malou verzi trojúhelníku pak noste v deníku nebo v peněžence. Až někoho potkáte, zjišťujte, zda váš trojúhelník sedí. Zkuste se při tom přenést přes různé detaily, jako to, že má trochu směšné jméno nebo se blbě obléká. Mnoho věcí je se dá změnit, a zase tolik na nich nezáleží, když partner dokáže vaše bytostné potřeby naplnit.

Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *