Jak mne v Praze málem uhranula cikánská čarodějnice

Čvc 8, 2018 | 0 komentářů

Legendární pražská cikánská věštkyně. Třicet let žiju v Praze, ale v životě jsem žádnou nepotkala. Pak jsem napsala sérii článků o tom, jaké magie skýtá nebezpečenství, šla si sednou do kavárny… a my o vlku… to se může stát jenom mně!

Sedím si takhle v kavárně na Poříčí, slavná to pražská ulice, nedaleko Café Imperial. Dodnes tam podávají místu Saturninových koblížků pro ty, kdo by si rádi zopakovali scénu ze slavného filmu.

Tedy, vysedávám v kavárně, jak se to v Praze dělává…

Když v tom si všimnu, že mě pozoruje z bezprostřední blízkosti za zády jakási Indka (později jsem ji překlasifikovala na cikánku) a mumlá si něco jako:

“Já to vidím. Já to tam vidím. Nebudete šťastná.”

A když ji spatřím, spustí

“Nechte si vykládat! Dejte si hádat z ruky!”

Tuším, která bije, a tak jenom hučím, že to není pro mně, to není nic pro mně, já na to nevěřím, a tak dále… dokud neodejde ven.

Dopila bych, ale necítím se dobře. Podivně mi hučí v hlavě ještě po pěti minutách.

Ta ženská… chodí před obchodem, za sklem. Pozoruje mne, z dálky jen pár metrů jak lasička připravená skočit! Na co čeká?

Teprve v tu chvíli mi to došlo.

Kdybych netušila, o co jde a nebyla jsem si naprosto jistá svým životem, že vím, co dělám, tak už jsem jí dávno vysypala obsah své peněženky. Ostatně, jaká žena v sobotu odpoledne vysedává v kavárně v centru města? Jistě ne vdaná.

V peněžence bylo pár tisíc. To by mne zajímalo, jestli v tomhle ohledu byla také jasnozřivá nebo si ji prohlédla mně přes rameno během placení u kasy?

Lidé, nebuďte bláhoví!

Mentální triky pouličních šarlatánů a zlodějíčků jsou sice v dnešní Praze skoro až rarita muzejního typu… ale existují!

Chtělo by se mi tu ženskou zaměstnat v nějaké show pro turisty.

Kostým měla výborný.

Ale nejsi Noiro, předpojatá? vždyť se od prabáby tvrdí, že cikánky tyhle schopnosti mají!

Ano, mají!

Psychické schopnosti opravdu mají. Na první dobrou “vidí” vaše peníze a vaši slabost a jak ji využít. Vyčíhají si někoho, u koho tuší, že se se zlou nepotáží a hodí na něj svůj špinavý trik. Dokáží uhranout? Kdo ví. Dvojité přepadení ze zálohy by vás samo o sobě znejistělo.

No tak jsem zažila po třiceti letech, co tu bydlím, málem uhranuti cikánkou v Praze. Nevím, zda je to pořád ta samá, nebo se jednou za dvacet let obměňují, ale nejsem první, kdo vykládá podobnou historku.

Že na podobné věci nevěříte nebo se jimi nezabýváte, neznamená, že neexistují. Stačí malá nejistota, malá pochybnost…. a už si odnesete kletbu, o které citlivější člověk uvěří, že mu X let poté zničila život. I to jsem v praxi už viděla.

Když jsme u té Indie, cikánek a uhranuti, Kálí mantra, která na ně zaručeně účinkuje….

…a cikánská píseň o lásce pro ty, kteří na jejich kouzla a čáry nevěří!

Vydejte se na cestu kouzel

Nechejte si posílat zdarma e-mailem výběr toho nejzajímavějšího, co jsem napsala o věštění, o magii a tajemných silách. Čtení posílám 1-2x do měsíce.

Těším se na Vás.

- Anima Noira

0 komentáøù

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *