Minulé životy

Telefonicky - Online - Osobně v Praze

Jasnovidectví a duchovním otázkám se věnuji už 12 let. Ráda se vám budu věnovat osobně, telefonicky nebo on-line. Lidé se na mne obrací pro jasnovidné čtení svých minulých životů ( předchozích vtělení neboli inkarnací). Stopy těchto dávných příběhů vás mohou stále ovlivňovat. Pomohu vám objasnit vaše útržkovité vzpomínky, určité pocity a vzorce, které mají svůj původ v událostech z vašich minulých životů.

Zajímá vás, co pro vás mohu udělat?

Objasnění vašich vztahů

Pakliže prožíváte bouřlivé vztahy s určitými lidmi, které se vymykají běžnému příběhu a trvají třeba léta, je docela možné, že jste se již setkali za podobných okolností v minulém životě.

Objasnění vašich pocitů

konkrétní vzpomínky, které máte, záležitosti nebo pocity v současném životě, které byste rád potvrdili podezření, která máte, a rád byste si je potvrdil nebo získal podrobnosti.

Objasnění vašich motivací

Proč vás v tomto životě pronásledují určité touhy, neřesti, opakující se motivy nebo témata, která jsou specifická a zdá se, že nesouvisejí s událostmi přímo z tohoto života.

Odhalení traumat

Pokud se vám v životě objevují iracionální strachy nebo stále opakující se trauma, mohou tyto prožitky mít kořeny v minulých životech.

Odhalení prokletí

Také v minulém životě jste se mohli stát obětí kletby, magického spoutání, kultu nebo sekty a můžete si s sebou dále nést tyto negativní duchovní vlivy.

Získání dalších vzpomínek

K útržkovitým vzpomínkám a tušením, které máte, doplním další podrobnosti, což může zpětně také povzbudit proces vybavování si vzpomínek u vás. Někteří lidé reagují na vzpomínky emoční očistou, která je také velmi prospěšná.

Jak to můžeme udělat?

Osobní konzultace

1 500 Kč / 90 minut

Nabízím osobní konzultace v určené dny v Praze. Osobní konzultace se hradí v hotovosti na místě.

Konzultace na dálku

1 200 Kč / 90 minut

Nabízím telefonické a on-line konzultace do celého světa. Konzultace na dálku se hradí na účet předem. On-line konzultace jsou možné prostřednictvím Skype, WhatsApp nebo Facebook Messenger.

Jak se objednat?

Objednat se můžete pomocí formuláře níže. Případně mi napište na noira@anima-noira.cz

Objednat

čtení minulých životů